KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > prasa prawnicza (11)

Gazeta Prawna*****

Gazeta Prawna - dziennik prawno-gospodarczy prezentujący przedsiębiorcom, menedżerom i specjalistom najświeższą profesjonalną informację. Znaleźć tu można aktualności ze świata prawa i gospodarki, porady prawne, abecadło przepisów dla przedsiębiorcy, kalendarium aktów prawnych i wiele innych informacji.

http://www.gazetaprawna.pl/ - 4 Lut 2003

LEX Polski Serwer Prawa*****

Przepisy prawne od 1995 r. Orzecznictwo. Periodyki prawnicze. Szkolenia i konferencje. Konta pocztowe dla prawników. Bazy adresowe. Porady prawników.

http://www.prawo.lex.pl/ - 7 Lut 2002

Małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku kapitałowym*****

Głównym celem kampanii edukacyjno-informacyjnej jest przyciągnięcie małych i średnich przedsiębiorstw na rynek regulowany (giełdowy i pozagiełdowy) poprzez przybliżenie regulacji i zasad funkcjonowania rynku papierów wartościowych, a także przedstawienie korzyści i zagrożeń wynikających z osiągnięcia statusu spółki publicznej.

http://www.e-msp.pl/ - 7 Mar 2001

Prawniczy Serwis Informacyjny e-prawnik.pl*****

Prawo jest po naszej stronie! Naszą intencją jest przybliżenie "magicznej" wiedzy prawniczej możliwie szerokiemu gronu odbiorców i przedstawienie jej w sposób czytelny dla osób nie zajmujących się zawodowo prawem.

http://www.e-prawnik.pl/ - 22 Wrz 2004

Polska Giełda Wierzytelności****

Polska Giełda Wierzytelności - szczegółowe ogłoszenia o sprzedaży i kupnie wierzytelności (długów) z rejonu Polski i z zagranicy. Możliwość dodania własnego ogłoszenia oraz monitorowania i obserwowania interesujących Państwa wierzytelności. Zaawansowane sposoby wyszukiwania w zasobach Giełdy. Rozwiązywanie sporów gospodarczych w drodze mediacji. Artykuły i wzory umów z zakresu prawa obrotu wierzytelnościami.

http://sprzedajdlug.pl/ - 19 Cze 2008

Ślaska Giełda Wierzytelności****

Śląska Giełda Wierzytelności - szczegółowe ogłoszenia o sprzedaży i kupnie wierzytelności (długów) z rejonu Śląska i pozostałej reszty Polski. Możliwość dodania własnego ogłoszenia oraz monitorowania i obserwowania interesujących Państwa wierzytelności. Zaawansowane sposoby wyszukiwania w zasobach Giełdy. Rozwiązywanie sporów gospodarczych w drodze mediacji. Artykuły i wzory umów z zakresu prawa obrotu wierzytelnościami.

http://sgw.katowice.pl/ - 19 Cze 2008

Vademecum Głównego Księgowego więcej niż CDROM****

Publikacja elektroniczna poświęcona tematyce prawa podatkowego, rachunkowości i prawa pracy. Możliwość zadawania pytań, odpowiedź w ciągu 7 dni. Na bieżąco aktualizowane informacje i narzędzia niezbędne w pracy służb finansowo-księgowych.

http://www.vgk.pl/ - 6 Gru 2004

Windykacja****

Blog właściciela firmy windykacyjnej. Setki porad i artykułów przydatnych dla wierzycieli i dla dłużników, komentarze. Uzasadnienia wyroków i postanowień sądowych. Opinie o komornikach i firmach windykacyjnych. Blog aktualizowany jest codziennie.

http://pamietnikwindykatora.pl/ - 21 Maj 2013

Wydawnictwo Forum HACCP, zamówienia publiczne, fundusze strukturalne. Poznań****

Portal Wydawnictwa Forum poruszający tematykę z zakresu takich dziedzin jak BHP, zamówienia publiczne, fundusze strukturalne oraz HACCP.

http://www.e-forum.pl/ - 29 Gru 2005

Zakładanie spółek****

Na blogu zakladanie-spolek.com.pl można odnaleźć odpowiedzi na pytania odnoszące się do zakładania najpopularniejszej formy prowadzenia działalności gospodarczej, tj. spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Poszczególne wpisy wyjaśniają jak założyć spółkę z o.o., wyjaśniają najczęstsze problemy pojawiające się w bieżącej obsłudze tego podmiotu oraz informują jak zlikwidować spółkę z o.o. Na blogu zakladanie-spolek.com.pl można też odnaleźć i pobrać za darmo wzory dokumentów stosowane w najczęściej pojawiających się sytuacjach bieżącej obsługi spółki z o.o.. W komentarzach do poszczególnych wpisów można opisać problem prawny, zadać pytanie.

http://zakladanie-spolek.com.pl/ - 18 Mar 2014

Informacje dodatkowe