KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > wydawnictwa gospodarcze (49)

Grupa Wydawnicza INFOR*****

Firma zajmuje się wydawaniem książek (także w wersji multimedialnej) i czasopism z zakresu prawa, finansów, ubezpieczeń, zarządzania. Istnieje możliwość zamówienia przez internet. Na stronie jest również kilka serwisów branżowych, akty prawne i wiele innych informacji.

http://www.infor.pl/ - 15 Mar 2005

Małe i średnie przedsiębiorstwa na rynku kapitałowym*****

Głównym celem kampanii edukacyjno-informacyjnej jest przyciągnięcie małych i średnich przedsiębiorstw na rynek regulowany (giełdowy i pozagiełdowy) poprzez przybliżenie regulacji i zasad funkcjonowania rynku papierów wartościowych, a także przedstawienie korzyści i zagrożeń wynikających z osiągnięcia statusu spółki publicznej.

http://www.e-msp.pl/ - 7 Mar 2001

Parkiet*****

Najnowsze informacje ekonomiczne w wersji polskiej i angielskiej czekają na odwiedzających "Parkiet" w wersji internetowej.

http://www.parkiet.com.pl/ - 14 Lut 2000

Profit-miesięcznik gospodarczo-finansowy.*****

Witryna miesięcznika poświęconego tematyce finansowo-gospodarczej. Poza bieżącymi, jak i archiwalnymi numerami pisma, zawierającymi wiadomości z zakresu gospodarki rynkowej, na stronie znajdziesz informacje dotyczące prenumeraty, wyniki sond oraz portfele inwestycyjne.

http://www.eprofit.pl/ - 7 Cze 2001

Wig Press*****

Wydawnictwo Finansowe WIG-Press wydaje książki dla inwestorów indywidualnych, dla pracowników naukowych i dla studentów, a także dla szerszego grona czytelników zainteresowanych nową rzeczywistością finansową.

http://www.wig-press.com.pl/index.html/ - 17 Sty 2001

BiznesPolska - Biznes,Gospodarka i Finanse w Polsce.****

Serwis informacyjny o biznesie w Polsce. Najnowsze wydarzenia w biznesie, gospodarce, finansach. Przegląd prasy krajowej, komunikaty prasowe, wywiady, komentarze, wiadomości branżowe. Katalog firm, oferta uslug w ramach modelu business e-commerce: nieruchomości komercyjne, podróże służbowe, praca.

http://www.biznespolska.pl/ - 20 Lip 2000

Boss****

Agencja Informacyjno-Wydawnicza "Boss" działa na niwie ekonomicznej. Na stronie możecie poznać tytuły różnych periodyków, zamówić raport specjalny lub mini raport oraz poznać krótką historię firmy obecnej na rynku od 10 lat.

http://www.boss.com.pl/ - 14 Lut 2000

Centrum Leasingu i Finansów CLiF****

Warszawska firma leasingowa prezentuje w swoim serwisie wyczerpujące wiadomości o istocie leasingu oraz procedurze zawierania umowy. Wydaje magazyn poświęcony tej formie finansowania, który prezentowany jest także online.

http://www.clif.com.pl/ - 21 Sty 2000

Drągowski - Wydawnictwo Prawno-Ekonomiczne. Warszawa****

Witryna wydawnictwa oferującego publikacje z dziedziny ekonomii i prawa. Drągowski S.A. to także firma pośrednicząca w obrocie nieruchomościami oraz obsługa prawno-finansowa inwestycji, doradztwo, wycena nieruchomości.

http://www.wydawnictwo.dragowski.pl/ - 28 Gru 2005

Fundacja Rozwoju Rachunkowości****

Na stronie fundacji umieszczono informacje o szkoleniach, konferencjach. Jest możliwość poczytania miesięcznika "Monitor Rachunkowości i Finansów". Stronę opracowano po polsku i angielsku.

http://www.frr.com.pl/ - 14 Lut 2000