KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > wydawnictwa gospodarcze (49)

Generator Dokumentów****

Generator dokumentów prawnych, formalnych i rachunkowych Legalus to pierwsze w Polsce tak zaawansowane narzędzie. Pobierz również wzory pism i umów.

http://www.legalus.pl/ - 28 Cze 2014

Krajowy Rejestr Sądowy, KRS sprawdź Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy****

Internetowy Monitor Sądowy i Gospodarczy to serwis zawierający wiadomości dotyczące Krajowego Rejestru Sądowego w skrócie KRS. W serwisie znaleźć można wyszukiwarkę KRS, w której możemy odszukać wybrany numer KRS, znajdziemy tam też rejestr KRS oraz informacje o upadłości i bankructwach firm. Można powiedzieć że strona www.imsig.pl to KRS online.

http://www.imsig.pl/ - 14 Wrz 2012

PROFIT - miesięcznik gospodarczo-finansowy****

Internetowe wydanie miesięcznika "Profit", przybliżąjącego problematykę gospodarki i finansów. Istnieje tu możliwośc przejrzenia numerów archiwalnych oraz zamówienia prenumeraty.

http://profit.redakcja.pl/ - 19 Kwi 2001

Regional Business****

Elektroniczna wersja magazynu opracowana w trzech wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej). Założeniem tytułu jest promocja ekonomiczna rejonu północno-zachodniej Polski

http://www.regional-business.com.pl/ - 14 Lut 2000

Strona Prokapitalistyczna****

Internetowy magazyn zwolenników wolnego rynku, prezentujący teksty współczesnych publicystów oraz klasyków ekonomicznego liberalizmu

http://www.kapitalizm.republika.pl/ - 2 Kwi 2001

Twoja Firma - internetowy doradca dla przedsiębiorców****

Serwis informacyjny dla osób prowadzących działalność godpodarczą. Na stonie znajdziesz: poradnik przedsiębiorczości, wykaz podatków, składki ZUS, baze prawną, narzędzia dla firm, kalkulatory finansowe, codzienny przegląd prasy, forum dyskusyjne, doradcę przedsiębiorcy oraz oferty pracy. Ponadto zarejestrujesz konto w banku, kupisz formularze podatkowe i celne oraz zlecisz windykacje należności.

http://www.twoja-firma.pl/ - 16 Lip 2003

Wszystko o zamówieniach publicznych****

Pełna i kompletna informacja dotycząca systemu zamówień publicznych w Polsce, dedykowana zarówno dla instytucji (zamawiających) jak i firm startujących w przetargach. Przepisy prawne, najnowsze zmiany, aktualności, porady, orzecznictwo w zamówieniach publicznych, a także jedno z największych forów internetowych poświęconych zamówieniom publicznym. Do tego wiadomości dotyczące najnowszych i najbardziej spektakularnych przetargów - wszystko to uzupełnione ofertą doradztwa w zamówieniach publicznych, szkoleniami i oprogramowaniem dla działów zamówień publicznych.

http://www.noweprzetargi.pl/ - 9 Sie 2013

Zachodnia Izba Gospodarcza****

Jednostka samorządu gospodarczego, której celem jest wspieranie lokalnej przedsiębiorczości. Zajmuje się wydawaniem czasopisma Biznesmen Gorzowski, prowadzeniem szkoleń i seminariów oraz organizacją targów. Na stronie prezentacja członków Izby, prezentacja oferty oraz aktualności z regionu.

http://www.zig.renado.pl/ - 11 Gru 2001

301 nad celem - Bohdan Arct***

Jeżeli poszukujesz solidnych i sprawdzonych książek - nowości wydawniczych, sprawdź koniecznie, co przygotowała dla Ciebie księgarnia internetowa Ravelo. Wśród naszych głównych produktów, możecie znaleźć prawdziwe perełki wydawnicze, najlepszych jakości i w najniższych cenach. Jeżeli nie wiesz, co wybrać, koniecznie sprawdź nasze wyprzedaże.

http://www.ravelo.pl/301-nad-celem-bohdan-arct,p100258717.html - 22 Sty 2015

Centrum Ekspertyz Gospodarczych. Poznań***

Firma zajmująca się przeprowadzaniem ekspertyz gospodarczych. Na stronie: o firmie, oferta oraz opis wcześniejszych doświadczeń.

http://www.ceg.com.pl/ - 23 Sty 2006