KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > wydawnictwa gospodarcze (49)

Miasto w zieleni i błękicie***

Zajrzyj na stronę internetową naszej księgarni - Ravelo i zobacz, w jak niskich i atrakcyjnych cenach możesz zakupić książkę o tytule: "Miasto w zieleni i błękicie". Jeżeli nie wiesz, gdzie możesz zakupić ją najtaniej, sprawdź ofertę księgarni Ravelo.

http://www.ravelo.pl/miasto-w-zieleni-i-blekicie-anna-kantoch,p100258705.html - 22 Sty 2015

Niebezpieczna gra - Nora Roberts***

Zapraszamy do zakupienia w jednych z najniższych cenach wśród księgarni internetowej książki pod tytułem: "Niebezpieczna gra". Została napisana przez Norę Roberts i okazała się jedną z lepiej sprzedających się książek. Zapraszamy do sprawdzenia i zakupienia jej w naszej księgarni - RAVELO.

http://www.ravelo.pl/niebezpieczna-gra-nora-roberts,p100281708.html - 16 Sty 2015

Otto w mieście***

Jeśli interesuje Cię najniższa cena książki: "Otto w mieście", na naszym polskim rynku, zapraszamy do zajrzenia do księgarni internetowej Ravelo.pl w której jako jedni z nielicznych księgarń na rynku oferujemy oprócz darmowej dostawy do kilkuset punktów odbioru w całej Polsce, także jedne z niższych cen na rynku wśród księgarni na rynku. Sprawdź koniecznie, co możemy Ci zaproponować i to w jakich cenach.

http://www.ravelo.pl/otto-w-miescie,p100271012.html - 19 Sty 2015

Pewnego razu w Paryżu - Diana Palmer***

Poszukujesz książki o tytule: "Pewnego razu w Paryżu" i nie wiesz, gdzie można ją zakupić najtaniej? Sprawdź obowiązkowo wszystkie nasze oferty promocyjne. Jako jedna z nielicznych księgarni posiadamy olbrzymie zniżki zarówno na nowości jak i książki obecne już jakś czas na rynku książek. Zapraszamy do sprawdzenia, co dla Was przygotowaliśmy.

http://www.ravelo.pl/pewnego-razu-w-paryzu-diana-palmer,p100281707.html - 16 Sty 2015

Rubiny dla rozpustnika - Shana Galen***

Kliknij i sprawdź, w jak bardzo atrakcyjnej cenie możesz zakupić w naszej księgarni - Ravelo.pl książkę o tytule: "Rubiny dla rozpustnika". Możemy się pochwalić, że jako jedna z nielicznych księgarni oferujemy ceny najniższe spośród wszystkich innych tego typu księgarni. Kliknij i sprawdź, co możemy Ci zaoferować i to w jakich cenach. Jako jedna z lepszych księgarni na rynku mamy jednocześnie najniższe ceny na rynku. Zobacz obowiązkowo, co możemy Ci zaoferować.

http://www.ravelo.pl/rubiny-dla-rozpustnika-shana-galen,p100211477.html - 19 Sty 2015

Śnieg przykryje śnieg - Levi Henriksen***

Poszukujesz książki: "Śnieg przykryje śnieg" w najniższych cenach na rynku? Już nie musisz jej poszukiwać w najpopularniejszych księgarniach, które słyną z tego, że są drogie. Polecamy za to księgarnię Ravelo.pl która wszystkie książki oferuje w najjniższych cenach na rynku, które są aż kilkanaście złotych niższe na książce od wielkich gigantów. Nie warto przepłacać, zapraszamy do Ravelo!

http://www.ravelo.pl/snieg-przykryje-snieg-levi-henriksen,p100263065.html - 19 Sty 2015

Trade Press***

Na stronie wydawnictwa Trade Press Sp. z.o.o. można zapoznać się z dwoma tytułami "Detal Dzisiaj" - dwutygodnika skierowanego do handlowców obracających towarami szybko rotującymi (FMCG) - oraz "Supermarketem" - dwutygodnikiem dla zajmujących się handlem sieciowym i w placówkach wielkopowierzchniowych. Witryna dostępna w polskiej i angielskiej wersji. Możliwość zamówienia katalogu.

http://www.detal.com.pl/ - 14 Lut 2000

Vademecum Bhp***

Strona producenta programu "Vademecum Bhp". Na stronie znajdziesz następujące działy: vademecum szefa, vademecum BPH, usługi prawne, selekcjoner.

http://www.bhp.wroc.pl/ - 3 Paź 2003

W pępku Ameryki - Melchior Wańkowicz***

Poszukujesz dobrych książek w niskich cenach? Chciałbyś kupić najnowsze promocje i bestsellery w niskich cenach? Zapraszamy do sprawdzenia oferty przygotowanej przez księgarnię internetową Ravelo. Mozemy zaoferować Ci jedne z najkorzystniejszych cen na rynku. Nie wierzysz? Zapraszamy do sprawdzenia.

http://www.ravelo.pl/w-pepku-ameryki-melchior-wankowicz,p100258704.html - 22 Sty 2015

W pętli - Nicholas Evans***

Sprawdź, w jak niskich cenach możesz zamówić książkę "W pętli" autorstwa Nicholasa Evansa. Możemy Wam wszystkie książki (nowości, promocje i bestsellery) zaproponować w jak najniższych cenach na rynku. Koniecznie sprawdź nasze ceny a przekonasz się, że są jedne z najniższych na rynku.

http://www.ravelo.pl/w-petli-nicholas-evans,p100274071.html - 16 Sty 2015