KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Prawo gospodarcze > wydawnictwa gospodarcze (49)

Wojna kobiet - Sally Armstrong ***

Czy wiesz o tym, że w księgarni internetowej Ravelo.pl możesz zamówić książki w najniższych cenach na rynku wraz z darmową dostawą do tysięcy księgarń w całej Polsce? Od teraz nie musisz szukać księgarni, w której możesz zakupić książki w niskisch i atrakcyjnych cenach. Sprawdź naszą ofertę tysięcy książek, którą możemy Ci zaoferować.

http://www.ravelo.pl/wojna-kobiet-sally-armstrong,p100272965.html - 19 Sty 2015

Wydawnictwa Marginesy***

Zobacz na stronę Wydawnictwa Marginesy w księgarni internetowej Ravelo.pl gdzie możesz sprawdzić jakie są nowości wydawnicze w niskich i atrakcyjnych cenach.

http://www.ravelo.pl/marginesy,a129778.html - 20 Lis 2014

Wydawnictwo C.O.D. Zamość***

Witryna wydawnictwa zajmującego się publikacją poradników, tekstów ustaw, wydań tematycznych dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Na stronie prezentacja oferty i dane kontaktowe.

http://www.cod.republika.pl/ - 28 Gru 2005

Wydawnictwo Nasza Księgarnia***

Zapraszamy na podstronę księgarni internetowej Ravelo.pl na której możecie zakupić najlepsze książki pochodzące prosto od wydawnictwa Nasza Księgarnia. Zobacz, co możemy Ci zaoferować, sprawdź nasz asortyment!

http://www.ravelo.pl/nasza-ksiegarnia,a156.html - 20 Lis 2014

Wydawnictwo PARK. Bielsko-Biała***

Oficjalna strona wydawnictwa PARK, oferującego propozycje prawnicze oraz szkolne.

http://www.park.pl/ - 29 Gru 2005

Wydawnictwo Prawo i Praktyka Gospodarcza. Warszawa***

Wydawnictwo oferuje w swojej księgarni internetowej książki z zakresu prawa i gospodarki.

http://www.wpipg.com.pl/ - 29 Gru 2005

Wydawnictwo Sonia Draga***

Znasz wydawnictwo Sonia Draga? Jeśli tak, to zapraszamy Cię gorąco do odwiedzenia jej podstrony w księgarni Ravelo.pl gdzie dowiesz się wszystkiego odnośnie jej nowości wydawniczych. Sprawdź, co przygotowało dla Ciebie wydawnictwo Sonia Draga.

http://www.ravelo.pl/sonia-draga,a217.html - 20 Lis 2014

Wyznania buntowniczki - Jackie Collins***

Zapraszamy Was do zajrzenia na naszą stronę internetową, która jednocześnie jest najtańszą księgarnią internetową na rynku. Zapraszamy Was również do sprawdzenia inne nasze promocje i wyprzedaże, które są cyklicznie przez nas organizowane. Jako jedni z nielicznych księgarni internetowych oferujemy darmową dostawę. Od zawsze prowadzimy w porównywarkach internetowych pod względem cenowych promocji. Przyjdź, sprawdź i zakup coś u nas! Nie pożałujesz.

http://www.ravelo.pl/wyznania-buntowniczki-jackie-collins,p100271003.html - 19 Sty 2015

Zapiski wisielca - Borys Bieriezowski***

Koniecznie i obowiązkowo sprawdź ksiązkę "Zapiski wisielca" którą możesz kupić w księgarni Ravelo w bardzo atrakcyjnych cenach. Książka, która odsłania przerażające mechanizmy władzy we współczesnej Rosji.Zredagowane przez Jurija Felsztinskiego zapiski Bierezowskiego to szczególny dokument. Książka okazała się rewelacyjnym bestsellerem, która osiągnęła rekordy sprzedaży.

http://www.ravelo.pl/borys-bieriezowski-zapiski-wisielca-jurij-felsztinski,p100272957.html - 22 Sty 2015