KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 552)

Aneks- przeprowadzki Warszawa*****

Poprzez długoletnią obecność na rynku usług proponujemy przeprowadzki z wykorzystaniem wyspecjalizowanego sprzętu. Zatrudniamy kadrę pracowników, która rzetelnie podchodzi do powierzanych zadań. Realizujemy kompleksowe przeprowadzki według oczekiwań klientów.

http://www.aneks.info.pl/ - 13 Paź 2010

Biuro Logistyki Auto-Boss*****

Firma świadcząca usługi z zakresu transportu towarowego krajowego i międzynarodowego. Na stronie znajdziesz szczególowe informacje o firmie ,usługach i danych kontaktowych,

http://www.auto-boss.pl/ - 2 Paź 2003

Biuro turystyczne Happy Ticket - oferty i ubezpieczenia turystyczne, wakacje last minute, low cost*****

Nasze biuro turystyczne ma dla Państwa najlepsze oferty turystyczne również na wakacje last minute. Rezerwacja online hoteli, sprzedaż biletów lotniczych i ubezpieczenia są gwarancją miłych wakacji. Nasze hotele zagraniczne są na wysokim poziomie, jednocześnie low cost oraz tanie bilety lotnicze pozwalają na uzyskanie atrakcyjnych cen.

http://www.happyticket.pl/ - 6 Lis 2009

Capital Motors - Komfortowy Przewóz Osób - Wrocław*****

Komfortowe Busy i Vany z kierowcą. Firma CAPITAL MOTORS zapewnia komfortowy i dyskretny przewóz osób. Obsługujemy kontrahentów, artystów, prelegentów i innych Państwa ważnych gości, zapewniając im indywidualny transport po mieście, kraju i Europie.

http://www.capitalmotors.pl/ - 14 Cze 2010

DEC Sp. z o.o. - Transport kolejowy materiałów płynnych.*****

Firma transportowa specjalizująca się w przewozach produktów płynnych cysternami kolejowymi w Polsce i w Europie, dzierżawie, serwisie i naprawach wagonów. Ogólne informacje o działalności firmy, szczegółowa informacja o świadczonych usługach, prezentacja posiadanego taboru.

http://www.dec.pl/ - 30 Wrz 2003

FindTrans - spedycja, transport krajowy, międzynarodowy*****

Giełda wolnych ładunków FindTrans. Giełda transportowa zapewni Ci stałych klientów, znajdź wolne ładunki powrotne do przewiezienia i wolne pojazdy dla swoich ładunków. Giełda transportowa zaprasza - spedycja, transport krajowy i transport międzynarodowy.

http://www.findtrans.pl/ - 29 Lis 2007

FM Logistic*****

Świadczenia FM Logistic obejmują globalny łańcuch logistyczny, począwszy od zaopatrzenia linii produkcyjnych aż do dostawy do klienta.

http://www.fmlogistic.pl/ - 16 Sty 2001

Kaczmarczyk Logistics - Transport ponadnormatywny, logistyka, spedycja*****

Firma specjalizuje się w transporcie ponadgabarytowym. Doświadczenie, wyszkolona kadra oraz nowoczesny sprzęt gwarantują bezpieczny i bezproblemowy transport.

http://kaczmarczyk-log.pl/ - 22 Cze 2010

Laboratorium badania paliwa*****

Analizy laboratorium Hamilton stanowią podstawę rozliczeń finansowych oraz zapewniają rzetelną informację o jakości kontrolowanych towarów.

http://www.hamilton.com.pl/pol/ - 19 Paź 2006

Logistyka.ht.pl - Portal logistyki*****

Portal logistyczny, otwierający poszukiwania informacji dotyczących dziedzin: logistyka, dytrybucja, magazynowanie, spedycja... Katalog, artykuły, słownik, forum; serwis zawiera dynamicznie poszerzane zasoby wiedzy.

http://logistyka.ht.pl/ - 7 Sty 2002