KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 518)

EuroStyle - wypożyczalnia samochodów****

Firma udostępniająca zwykłe i luksusowe auta na wynajem. EuroStyle to wypożyczalnia samochodów takich marek, jak m.in.: BMW, Mercedes. Przedsiębiorstwo poleca również kabriolety i limuzyny idealnie sprawdzające się podczas kręcenia filmu.

http://www.eurostyle.pl/ - 31 Lip 2017

Euro-Trans zż- przeprowadzki Poznań****

Firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie przeprowadzek mieszkań, domów, biur i innych lokali. Oferta obejmuje również transport optymalnie przystosowanymi pojazdami. Przeszkolony i odpowiedzialni pracownicy dbają o profesjonalizm przeprowadzanych prac ku zadowoleniu klientów. Konkurencyjne ceny.

http://www.poznan-przeprowadzki.com.pl/ - 15 Paź 2012

Euro-Van - Busy, paczki i przeprowadzki do Anglii z Polski****

Firma działająca w branży transportowej, posiadająca nowoczesne busy, regularnie kursujące do Anglii. Oferujemy szybkie przeprowadzki oraz tanie paczki do Polski z UK.

http://euro-van.com.pl/ - 4 Lip 2015

Export Pack - zabezpieczenie towaru podczas transportu****

Producent skrzyń drewnianych świadczy usługi pakowania eksportowego morskiego, a także specjalizuje się w sztauowaniu kontenerów i zabezpieczaniu towaru podczas transportu.

http://exportpack.pl/ - 23 Paź 2015

Express-Line.eu – profesjonalne przewozy międzynarodowe****

Prezentujemy Express-Line.eu – kompleksowe przewozy do Niemiec. Jesteśmy solidną międzynarodową firmą transportową nastawioną na spełnienie oczekiwań naszych Klientów. W najlepszych cenach oferujemy bezpieczny przewóz osób do Niemiec w komfortowych warunkach. Posiadając wiele lat doświadczenia, zapewniamy przewozy osób pod wskazany adres - "od drzwi do drzwi". Nasze przewozy międzynarodowe to gwarancja fachowej usługi dopasowanej do Państwa oczekiwań. Nasi pracownicy to wyspecjalizowani kierowcy, dzięki którym podróż przebiegnie sprawnie i bezpiecznie. Priorytetem dla firmy jest Państwa satysfakcja i zadowolenie, dlatego dajemy możliwość wygodnej e-mailowej oraz telefonicznej rezerwacji. Oferujemy indywidualne podejście do Klientów i wspólnie z nimi ustalamy wszystkie wytyczne dotyczące przewozu. Przejazd Polska Niemcy, transport osobowy polska niemcy Express-Line.eu zaprasza.

http://www.express-line.eu/ - 13 Gru 2013

Fan Driver - tania taksówka w Warszawie****

W ofercie naszej firmy znajdziecie tanią taksówkę, dzięki której możliwe jest przemieszczanie się na terenie Warszawy. Z nami wszędzie dojedziecie na czas!

http://www.fandriver.pl/ - 21 Maj 2014

FedEx - usługi kurierskie****

FedEx jest największą na świecie firmą oferującą ekspresowy, lotniczy transport przesyłek. Dostarczamy przesyłki szybko i niezawodnie w jeden lub dwa dni robocze do ponad 220 krajów świata.

http://www.fedex.com/pl/ - 2 Lut 2007

Firma Handlowa Bart-Ex****

Firma Handlowa Bart-Ex istnieje na rynku od 1997 roku. Przedmiotem działalności gospodarczej firmy jest handel zagraniczny - eksport owoców i warzyw. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta, download.

http://www.bart-ex.com.pl/ - 4 Paź 2002

Firma Przewozowa INTER-TRANS.****

Firma Przewozowa INTER-TRANS oferuje wynajem komfortowych autokarów marki MERCEDES i SETRA, a także wynajem mikrobusów. Na stronie mogą Państwo znaleźć opisy pojazdów wraz ze zdjęciami.

http://www.intertrans.com.pl/ - 30 Wrz 2003

Firma Transportowa Iglespol****

Firma transportowa Iglespol oferuje usługi w zakresie wywozu nieczystości ciekłych i stałych, przewozy autokarowe, usługi napraw samochodów osobowych i ciężarowych, usługi transportowe oraz transport i recykling odpadów.

http://www.iglespol.pl/ - 30 Paź 2006