KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 473)

Fan Driver - tania taksówka w Warszawie****

W ofercie naszej firmy znajdziecie tanią taksówkę, dzięki której możliwe jest przemieszczanie się na terenie Warszawy. Z nami wszędzie dojedziecie na czas!

http://www.fandriver.pl/ - 21 Maj 2014

FedEx - usługi kurierskie****

FedEx jest największą na świecie firmą oferującą ekspresowy, lotniczy transport przesyłek. Dostarczamy przesyłki szybko i niezawodnie w jeden lub dwa dni robocze do ponad 220 krajów świata.

http://www.fedex.com/pl/ - 2 Lut 2007

Firma Handlowa Bart-Ex****

Firma Handlowa Bart-Ex istnieje na rynku od 1997 roku. Przedmiotem działalności gospodarczej firmy jest handel zagraniczny - eksport owoców i warzyw. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferta, download.

http://www.bart-ex.com.pl/ - 4 Paź 2002

Firma Przewozowa INTER-TRANS.****

Firma Przewozowa INTER-TRANS oferuje wynajem komfortowych autokarów marki MERCEDES i SETRA, a także wynajem mikrobusów. Na stronie mogą Państwo znaleźć opisy pojazdów wraz ze zdjęciami.

http://www.intertrans.com.pl/ - 30 Wrz 2003

Firma Transportowa Iglespol****

Firma transportowa Iglespol oferuje usługi w zakresie wywozu nieczystości ciekłych i stałych, przewozy autokarowe, usługi napraw samochodów osobowych i ciężarowych, usługi transportowe oraz transport i recykling odpadów.

http://www.iglespol.pl/ - 30 Paź 2006

Firma transportowa, zagraniczny transport, spedycja międzynarodowa, usługi transportowe****

Renomowana firma transportowa zapewniająca kompleksowe usługi przewozu towarów każdemu, komu zależy na terminowym i pewnym transporcie. W ofercie firmy PKS Gdańsk-Oliwa SA znajduje się między innymi spedycja międzynarodowa i krajowa oraz usługi transportowe zagraniczne.

http://www.pks-sa.com/ - 8 Gru 2011

Firma Transportowo-Spedycyjna "Transalex"****

Transport i spedycja międzynarodowa i krajowa realizowana kilkunastoma samochodami o ładowności od 3,5 do 40 ton. Wieloletnie doświadczenie w przewozie ładunków ciężkich i nadgabarytowych. Specjalistyczne naczepy.

http://www.transalex.com.pl/ - 31 Sty 2001

Firma Usługowa SASIN- transport specjalistyczny****

Firma świadczy usługi z zakresu transportu ciężkiego, ponadnormatywnego, ponadgabarytowego i niskopodwoziowego. Wieloletnie doświadczenie wsparte profesjonalizmem. Optymalnie przystosowana flota transportowa i wysokie standardy według których realizowane są zlecenia. Terminowość, konkurencyjne ceny. Kompleksowa obsługa i odpowiedzialne działania.

http://www.transportponadgabarytowy.com/ - 12 Lip 2016

Firmy logistyczne w Gdyni****

Podana niżej strona internet0wa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą firmy ATC Cargo. Specjalizuje się ona w usługach transportowych zarówno morskich, powietrznych oraz kolejowych. Obsługuje ładunki door to door transportem morskim, lotniczym, drogowym bądź z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. To rzetelna i pełna profesjonalizmu firma która dysponuje kadrą doskonale wyszkolonych i wykwalifikowanych pracowników.

http://www.atc-cargo.pl/ - 1 Sie 2015

FKF - przewóz osób autokarami, wynajem busów****

Firma FKF to przedsiębiorstwo transportowe z Łodzi, które oferuje rozmaite usługi, takie jak licencjonowany przewóz osób krajowy oraz międzynarodowy. Naszą specjalnością jest również dowóz do zakładów pracy, transfer pasażerów z lotnisk, a także wynajem busów.

http://fkftransport.pl/ - 30 Lis 2016