KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 473)

Flexi tank - liquids.com.pl****

Sealand Liquids zajmuje się transportem materiałów spożywczych oraz produktów chemicznych w płynie. Za pomocą kontenerów ISO Tank, Flexi Tank oraz cystern samochodowych, przedsiębiorstwo ma możliwość przewożenia detergentów, nawozów sztucznych w płynie, wosku parafinowego, tuszu do drukarek oraz wielu innych materiałów. Usługi świadczone przez firmę są kompleksowe i bezpieczne, gwarantując pełen profesjonalizm i dobre zabezpieczenie towarów.

http://liquids.com.pl/ - 3 Maj 2017

Flotea - busy do Niemiec****

Dzięki nam zawsze będziesz na bieżąco i bez większych przeszkód znajdziesz idealne dla siebie połączenia. Zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania naszej strony i do czytania bloga. Trafisz tam na wiele przydatnych wskazówek i dowiesz się na przykład, jak wyszukiwać najtańsze połączenia i jak je ze sobą porównywać. Zapisz się również do naszego newslettera i zdobywaj zniżki na kolejne przejazdy.

http://flotea.pl/ - 21 Lip 2017

Forum przeprowadzkowe****

Jeśli pasjonujesz się tematyką związaną z przeprowadzkami oraz transportem z pewnością powinieneś odwiedzić niezależne forum przeprowadzkowe. Możesz znaleźć na nim mnóstwo ciekawych informacji, oraz podzielić się z innymi swoją wiedzą.

http://forumprzeprowadzkowe.pl/ - 5 Paź 2013

FrameLOGIC - zarządzanie flotą pojazdów****

Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów zarządzania flotą pojazdów. Oprócz zarządzania flotą transportową, jesteśmy dostawcą rozwiązań uzupełniających, takich jak sprzedaż i instalacja baków paliwowych (opomiarowanych za pomocą sondy paliwowej), systemu pomiaru naciku na oś etc.

http://framelogic.pl/ - 14 Wrz 2004

FRASIK - transport drogowy na terenie Europy, przewóz autami ciężarowymi****

Firma świadczy usługi w zakresie transportu drogowego na terenie Europy. FRASIK dysponuje pojazdami z plandeką oraz kontenerami z załadunkiem tylnym oraz bocznym. Przewóz autami ciężarowymi jest bezpieczny i sprawny.

http://frasik.com.pl/ - 20 Mar 2018

Ftrans Logistyka - transport palet****

W firmie Ftrans Logistyka oferujemy transport międzynarodowy palet. Przesyłki Polska-Anglia realizujemy sprawnie i szybko, z dbałością o bezpieczeństwo przewożonych towarów.

http://www.uk-express.pl/ - 8 Lip 2016

Generavia Sp. Z o. o.****

Samoloty i śmigłowce oferowane przez współpracujących z nami operatorów to nowoczesne, bezpieczne maszyny z komfortowym wnętrzem i wysokiej klasy wyposażeniem. Organizujemy również loty widokowe balonem czy awionetką. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową organizacją podróży biznesowych oraz wypoczynkowych i organizujemy wyjazdy integracyjne.

http://www.generavia.pl/ - 8 Cze 2013

Giełda transportowa Transonet.pl****

Serwis pozwalający na publikowanie darmowego ogłszoenia transportowego Są one widoczne dla wszystkich użytkowników. Przewoźnik, który chce przyjąć dane zlecenie, musi dokonać rejestracji. Następnie może skontaktować się telefonicznie ze zleceniodawcą i ustalić warunki transportu lub złożyć ofertę pod wybranym ogłoszeniem i oczekiwać na jej akceptację przez zleceniodawcę

http://transonet.pl/ - 22 Lut 2018

Global Service Sp. J.****

W ramach świadczonych przez nas usług znajdują się realizowane przeprowadzki dla biur czy firm. Dostępne samochody pozwalają na sprawne przewożenie mebli oraz innych elementów, stanowiących zaopatrzenie przedsiębiorstwa. Nasza oferta wykonywana jest w transporcie międzynarodowym oraz krajowym, w miastach takich jak Warszawa, Gdynia, Gdańsk i inne.

http://www.gs-przeprowadzki.pl/ - 6 Lut 2014

Gran Tour Toruń - Międzynarodowy i krajowy przewóz osób****

Gran Tour Toruń - firma transportowa Torunia, specjalizujemy się w krajowym oraz międzynarodowym przewozie osób na trasach: Polska. Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg. Nasza flota dysponuję nowoczesnymi i komfortowymi busami Toyota Proace oraz VW Caravelle.

http://grantour.com.pl/ - 26 Lis 2017