KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 518)

Firma transportowa, zagraniczny transport, spedycja międzynarodowa, usługi transportowe****

Renomowana firma transportowa zapewniająca kompleksowe usługi przewozu towarów każdemu, komu zależy na terminowym i pewnym transporcie. W ofercie firmy PKS Gdańsk-Oliwa SA znajduje się między innymi spedycja międzynarodowa i krajowa oraz usługi transportowe zagraniczne.

http://www.pks-sa.com/ - 8 Gru 2011

Firma Transportowo-Spedycyjna "Transalex"****

Transport i spedycja międzynarodowa i krajowa realizowana kilkunastoma samochodami o ładowności od 3,5 do 40 ton. Wieloletnie doświadczenie w przewozie ładunków ciężkich i nadgabarytowych. Specjalistyczne naczepy.

http://www.transalex.com.pl/ - 31 Sty 2001

Firma Usługowa SASIN- transport specjalistyczny****

Firma świadczy usługi z zakresu transportu ciężkiego, ponadnormatywnego, ponadgabarytowego i niskopodwoziowego. Wieloletnie doświadczenie wsparte profesjonalizmem. Optymalnie przystosowana flota transportowa i wysokie standardy według których realizowane są zlecenia. Terminowość, konkurencyjne ceny. Kompleksowa obsługa i odpowiedzialne działania.

http://www.transportponadgabarytowy.com/ - 12 Lip 2016

Firmy logistyczne w Gdyni****

Podana niżej strona internet0wa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą firmy ATC Cargo. Specjalizuje się ona w usługach transportowych zarówno morskich, powietrznych oraz kolejowych. Obsługuje ładunki door to door transportem morskim, lotniczym, drogowym bądź z zastosowaniem rozwiązań intermodalnych. To rzetelna i pełna profesjonalizmu firma która dysponuje kadrą doskonale wyszkolonych i wykwalifikowanych pracowników.

http://www.atc-cargo.pl/ - 1 Sie 2015

FKF - przewóz osób autokarami, wynajem busów****

Firma FKF to przedsiębiorstwo transportowe z Łodzi, które oferuje rozmaite usługi, takie jak licencjonowany przewóz osób krajowy oraz międzynarodowy. Naszą specjalnością jest również dowóz do zakładów pracy, transfer pasażerów z lotnisk, a także wynajem busów.

http://fkftransport.pl/ - 30 Lis 2016

Flexi tank - liquids.com.pl****

Sealand Liquids zajmuje się transportem materiałów spożywczych oraz produktów chemicznych w płynie. Za pomocą kontenerów ISO Tank, Flexi Tank oraz cystern samochodowych, przedsiębiorstwo ma możliwość przewożenia detergentów, nawozów sztucznych w płynie, wosku parafinowego, tuszu do drukarek oraz wielu innych materiałów. Usługi świadczone przez firmę są kompleksowe i bezpieczne, gwarantując pełen profesjonalizm i dobre zabezpieczenie towarów.

http://liquids.com.pl/ - 3 Maj 2017

Flotea - busy do Niemiec****

Dzięki nam zawsze będziesz na bieżąco i bez większych przeszkód znajdziesz idealne dla siebie połączenia. Zachęcamy Cię do regularnego odwiedzania naszej strony i do czytania bloga. Trafisz tam na wiele przydatnych wskazówek i dowiesz się na przykład, jak wyszukiwać najtańsze połączenia i jak je ze sobą porównywać. Zapisz się również do naszego newslettera i zdobywaj zniżki na kolejne przejazdy.

http://flotea.pl/ - 21 Lip 2017

Forum przeprowadzkowe****

Jeśli pasjonujesz się tematyką związaną z przeprowadzkami oraz transportem z pewnością powinieneś odwiedzić niezależne forum przeprowadzkowe. Możesz znaleźć na nim mnóstwo ciekawych informacji, oraz podzielić się z innymi swoją wiedzą.

http://forumprzeprowadzkowe.pl/ - 5 Paź 2013

FrameLOGIC - zarządzanie flotą pojazdów****

Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów zarządzania flotą pojazdów. Oprócz zarządzania flotą transportową, jesteśmy dostawcą rozwiązań uzupełniających, takich jak sprzedaż i instalacja baków paliwowych (opomiarowanych za pomocą sondy paliwowej), systemu pomiaru naciku na oś etc.

http://framelogic.pl/ - 14 Wrz 2004

FRASIK - transport drogowy na terenie Europy, przewóz autami ciężarowymi****

Firma świadczy usługi w zakresie transportu drogowego na terenie Europy. FRASIK dysponuje pojazdami z plandeką oraz kontenerami z załadunkiem tylnym oraz bocznym. Przewóz autami ciężarowymi jest bezpieczny i sprawny.

http://frasik.com.pl/ - 20 Mar 2018