KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 553)

FrameLOGIC - zarządzanie flotą pojazdów****

Specjalizujemy się we wdrożeniach systemów zarządzania flotą pojazdów. Oprócz zarządzania flotą transportową, jesteśmy dostawcą rozwiązań uzupełniających, takich jak sprzedaż i instalacja baków paliwowych (opomiarowanych za pomocą sondy paliwowej), systemu pomiaru naciku na oś etc.

http://framelogic.pl/ - 14 Wrz 2004

FRASIK - transport drogowy na terenie Europy, przewóz autami ciężarowymi****

Firma świadczy usługi w zakresie transportu drogowego na terenie Europy. FRASIK dysponuje pojazdami z plandeką oraz kontenerami z załadunkiem tylnym oraz bocznym. Przewóz autami ciężarowymi jest bezpieczny i sprawny.

http://frasik.com.pl/ - 20 Mar 2018

Ftrans Logistyka - transport palet****

W firmie Ftrans Logistyka oferujemy transport międzynarodowy palet. Przesyłki Polska-Anglia realizujemy sprawnie i szybko, z dbałością o bezpieczeństwo przewożonych towarów.

http://www.uk-express.pl/ - 8 Lip 2016

Generavia Sp. Z o. o.****

Samoloty i śmigłowce oferowane przez współpracujących z nami operatorów to nowoczesne, bezpieczne maszyny z komfortowym wnętrzem i wysokiej klasy wyposażeniem. Organizujemy również loty widokowe balonem czy awionetką. Dodatkowo zajmujemy się kompleksową organizacją podróży biznesowych oraz wypoczynkowych i organizujemy wyjazdy integracyjne.

http://www.generavia.pl/ - 8 Cze 2013

Giełda transportowa Transonet.pl****

Serwis pozwalający na publikowanie darmowego ogłszoenia transportowego Są one widoczne dla wszystkich użytkowników. Przewoźnik, który chce przyjąć dane zlecenie, musi dokonać rejestracji. Następnie może skontaktować się telefonicznie ze zleceniodawcą i ustalić warunki transportu lub złożyć ofertę pod wybranym ogłoszeniem i oczekiwać na jej akceptację przez zleceniodawcę

http://transonet.pl/ - 22 Lut 2018

Global Service Sp. J.****

W ramach świadczonych przez nas usług znajdują się realizowane przeprowadzki dla biur czy firm. Dostępne samochody pozwalają na sprawne przewożenie mebli oraz innych elementów, stanowiących zaopatrzenie przedsiębiorstwa. Nasza oferta wykonywana jest w transporcie międzynarodowym oraz krajowym, w miastach takich jak Warszawa, Gdynia, Gdańsk i inne.

http://www.gs-przeprowadzki.pl/ - 6 Lut 2014

Gran Tour Toruń - Międzynarodowy i krajowy przewóz osób****

Gran Tour Toruń - firma transportowa Torunia, specjalizujemy się w krajowym oraz międzynarodowym przewozie osób na trasach: Polska. Niemcy, Holandia, Belgia, Luksemburg. Nasza flota dysponuję nowoczesnymi i komfortowymi busami Toyota Proace oraz VW Caravelle.

http://grantour.com.pl/ - 26 Lis 2017

Greym - przeprowadzki | Tanio lub kompleksowo | Warszawa | Europa****

Wykonujemy przeprowadzki dla osób prywatnych oraz biur, firm. Zapewniamy kartony oraz materiały pakowe. Wykonujemy usługi w różnych wariantach - od tanich po kompleksowe. Przechowalnia rzeczy - magazynowanie na czas remontu lub wyjazdu. Posiadamy ubezpieczenie na każdym etapie wykonywanych prac. Przeprowadzamy ZAWODOWO!

http://greym.pl/ - 29 Wrz 2015

GTVBUS Transport i przewozy Holandia Niemcy busy zagranicę****

GTVBUS to firma transportowo przewozowa, która prowadzi wyjazdy zagranicę do Holandii, Niemiec oraz Belgii. Posiadamy dużą flotę busów i autbusów, które kursują codziennie. Przewozy Niemcy i Holandia to dewiza naszej firmy, a transport naszymi busami umożliwia komfortowy wyjazd lub powrót w bezpieczeństwie i dobrej cenie.

http://gtvbus.pl/ - 19 Lis 2015

Hasta Szczecin - firma transportowa****

Firma transportowa z siedzibą w Szczecinie, która od wielu już lat świadczy swoje usługi. Przede wszystkim oferujemy transport międzynarodowy, ponadgabarytowy - zarówno na terenie Szczecina, całej Polski jak i za granicą. W ostatnim czasie specjalizujemy się w transporcie ponadgabarytowym, czyli w przewozie rzeczy większych, niestandardowych w załadunku. Sprawdź naszą ofertę, chętnie Ci doradzimy i pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązania.

http://www.hastaszczecin.pl/ - 23 Lis 2013