KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 473)

Greym - przeprowadzki | Tanio lub kompleksowo | Warszawa | Europa****

Wykonujemy przeprowadzki dla osób prywatnych oraz biur, firm. Zapewniamy kartony oraz materiały pakowe. Wykonujemy usługi w różnych wariantach - od tanich po kompleksowe. Przechowalnia rzeczy - magazynowanie na czas remontu lub wyjazdu. Posiadamy ubezpieczenie na każdym etapie wykonywanych prac. Przeprowadzamy ZAWODOWO!

http://greym.pl/ - 29 Wrz 2015

GTVBUS Transport i przewozy Holandia Niemcy busy zagranicę****

GTVBUS to firma transportowo przewozowa, która prowadzi wyjazdy zagranicę do Holandii, Niemiec oraz Belgii. Posiadamy dużą flotę busów i autbusów, które kursują codziennie. Przewozy Niemcy i Holandia to dewiza naszej firmy, a transport naszymi busami umożliwia komfortowy wyjazd lub powrót w bezpieczeństwie i dobrej cenie.

http://gtvbus.pl/ - 19 Lis 2015

Hasta Szczecin - firma transportowa****

Firma transportowa z siedzibą w Szczecinie, która od wielu już lat świadczy swoje usługi. Przede wszystkim oferujemy transport międzynarodowy, ponadgabarytowy - zarówno na terenie Szczecina, całej Polski jak i za granicą. W ostatnim czasie specjalizujemy się w transporcie ponadgabarytowym, czyli w przewozie rzeczy większych, niestandardowych w załadunku. Sprawdź naszą ofertę, chętnie Ci doradzimy i pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązania.

http://www.hastaszczecin.pl/ - 23 Lis 2013

Hertz Systems - Lokalizator GPS do samochodu, monitoring pojazdów, zarządzanie flotą****

Producent urządzeń do lokalizacji GPS takich jak np. mini nadajnik do samochodu. Sprzęt firmy Hertz Systems umożliwia monitoring pojazdów, a co za tym idzie, łatwe zarządzanie flotą.

http://www.hertzgps.pl/ - 19 Lut 2015

Hetman Bus Zamość****

HETMAN bus – Zamość, Jan Łapa - Jesteśmy firmą transportową świadczącą profesjonalne usługi w zakresie przewozu osób. Nasza firma wykonuje usługi transportowe na najwyższym poziomie, a nasi kierowcy posiadają długoletni staż pracy w transporcie drogowym.

http://hetmanbus.pl/ - 9 Paź 2013

HMS Express - transport międzynarodowy i spedycja****

Transport to nasza specjalność. Oferujemy kompleksową obsługę transportu na terenie Europy łącznie z krajami byłego Związku Radzieckiego. Gwarantujemy szybką realizację dostaw oraz konkurencyjne ceny. Ponadto zapewniamy obsługę celną oraz składanie deklaracji Intrastat.

http://www.hms-express.pl/ - 23 Mar 2009

Holmot - Pomoc drogowa, holowanie, laweta****

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z pomocą drogową na terenie miast Olkusz, Klucze, Bukowno, Wolbrom. Nasi pracownicy oferują pomoc bezpośrednio na drodze w przypadku braku paliwa, awarii akumulatora czy drobnych napraw. Wykonujemy także holowanie pojazdów i oferujemy transport do dowolnie wybranego warsztatu mechanicznego na terenie gminy Olkusz. Nasi mechanicy naprawią drobne awarie na miejscu, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie kosztów i sprawne przywrócenie pojazdu do ruchu.

http://holmot.pl/ - 16 Sty 2018

Http://ekspo-trans.pl****

Planujesz transport towarów za granicę, a nie masz własnego środka transportu? Zajrzyj na naszą stronę, a przekonasz się jak łatwo skorzystać z naszych usług. Oferujemy usługi spedycyjne. Transportujemy towary do Chorwacji, na Słowację, do Finlandii, Włoch i Estonii. Przewozimy także towary niebezpieczne- prowadzimy transport adr. Transport jest prowadzony przez wykwalifikowanych przewoźników posiadających odpowiednie uprawnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://ekspo-trans.pl/ - 12 Maj 2016

Http://www.przeprowadzkilodz.org/****

Szukają Państwo niedrogiej firmy, która wykonuję pełną obsługę przy przeprowadzkach? W usługach naszej firmy znajdują się przeprowadzki biur, magazynów, instytucji czy domów i apartamentów.

http://www.przeprowadzkilodz.org/ - 29 Sty 2014

Imex farby podkładowe****

Znormalizowanie kontenerów pozwala przyspieszyć przeładunek oraz używać sprzęt dostrojony do jednakowych wielkością elementów. Jednak w czasie transportu kontenery mogą ulegać rozmaitym uszkodzeniom, co nie jest korzystne, ponieważ z tego powodu przewożony towar może zostać zdekompletowany, bądź nadwyrężony ? czy to mechanicznie, czy przez warunki atmosferyczne. Dlatego zasadnicze jest, by kontenery remontować i naprawiać powstałe uszkodzenia. Właśnie w takich wypadkach swoje usługi proponuje firma IMEX Części Kontenerów. Ze swojej strony zajmują się produkcją blach na ściany boczne, dachy i drzwi kontenerów. Także u nich powstają wręgi podstawy, belki, słupy czołowe i drzwiowe. Ale w swojej ofercie posiadają także uszczelki drzwi kontenera różnych typów, naroża kontenerowe, elementy zamknięcia drzwi kontenera takie jak rączki, rygle, gniazda rygli, obejmki i wiele innych. Szczegóły oferty firmy znaleźć można na stronie:

http://containers.pl/ - 10 Gru 2012