KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 525)

Hetman Bus Zamość****

HETMAN bus – Zamość, Jan Łapa - Jesteśmy firmą transportową świadczącą profesjonalne usługi w zakresie przewozu osób. Nasza firma wykonuje usługi transportowe na najwyższym poziomie, a nasi kierowcy posiadają długoletni staż pracy w transporcie drogowym.

http://hetmanbus.pl/ - 9 Paź 2013

HMS Express - transport międzynarodowy i spedycja****

Transport to nasza specjalność. Oferujemy kompleksową obsługę transportu na terenie Europy łącznie z krajami byłego Związku Radzieckiego. Gwarantujemy szybką realizację dostaw oraz konkurencyjne ceny. Ponadto zapewniamy obsługę celną oraz składanie deklaracji Intrastat.

http://www.hms-express.pl/ - 23 Mar 2009

Holand Bus busy do Holandii Katowice, Łódź, Kielce, Wrocław****

Komfortowe i bezpieczne busy do Holandii. Trasa przebiega przez miasta takie jak Katowice, Kielce, Łódź, Wrocław. Nasze busy należają do najnowocześniejszych na rynku Każdy z nich posiada: klimatyzację, wifi, gniazdka do ładowania oraz bardzo wygodne fotele.

http://holand-bus.pl/ - 13 Lip 2018

Holmot - Pomoc drogowa, holowanie, laweta****

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z pomocą drogową na terenie miast Olkusz, Klucze, Bukowno, Wolbrom. Nasi pracownicy oferują pomoc bezpośrednio na drodze w przypadku braku paliwa, awarii akumulatora czy drobnych napraw. Wykonujemy także holowanie pojazdów i oferujemy transport do dowolnie wybranego warsztatu mechanicznego na terenie gminy Olkusz. Nasi mechanicy naprawią drobne awarie na miejscu, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie kosztów i sprawne przywrócenie pojazdu do ruchu.

http://holmot.pl/ - 16 Sty 2018

Http://ekspo-trans.pl****

Planujesz transport towarów za granicę, a nie masz własnego środka transportu? Zajrzyj na naszą stronę, a przekonasz się jak łatwo skorzystać z naszych usług. Oferujemy usługi spedycyjne. Transportujemy towary do Chorwacji, na Słowację, do Finlandii, Włoch i Estonii. Przewozimy także towary niebezpieczne- prowadzimy transport adr. Transport jest prowadzony przez wykwalifikowanych przewoźników posiadających odpowiednie uprawnienia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://ekspo-trans.pl/ - 12 Maj 2016

Http://www.przeprowadzkilodz.org/****

Szukają Państwo niedrogiej firmy, która wykonuję pełną obsługę przy przeprowadzkach? W usługach naszej firmy znajdują się przeprowadzki biur, magazynów, instytucji czy domów i apartamentów.

http://www.przeprowadzkilodz.org/ - 29 Sty 2014

Imex farby podkładowe****

Znormalizowanie kontenerów pozwala przyspieszyć przeładunek oraz używać sprzęt dostrojony do jednakowych wielkością elementów. Jednak w czasie transportu kontenery mogą ulegać rozmaitym uszkodzeniom, co nie jest korzystne, ponieważ z tego powodu przewożony towar może zostać zdekompletowany, bądź nadwyrężony ? czy to mechanicznie, czy przez warunki atmosferyczne. Dlatego zasadnicze jest, by kontenery remontować i naprawiać powstałe uszkodzenia. Właśnie w takich wypadkach swoje usługi proponuje firma IMEX Części Kontenerów. Ze swojej strony zajmują się produkcją blach na ściany boczne, dachy i drzwi kontenerów. Także u nich powstają wręgi podstawy, belki, słupy czołowe i drzwiowe. Ale w swojej ofercie posiadają także uszczelki drzwi kontenera różnych typów, naroża kontenerowe, elementy zamknięcia drzwi kontenera takie jak rączki, rygle, gniazda rygli, obejmki i wiele innych. Szczegóły oferty firmy znaleźć można na stronie:

http://containers.pl/ - 10 Gru 2012

Import z Chin****

Od wielu lat nasza firma zajmuje wykonywaniem profesjonalnych usług spedycyjnych i transportowych zarówno na drodze jak i na morzu. Zajmujemy się między innymi takimi usługami jak sprzedaż kontenerów wszystkich typów, spedycją drogową, spedycją morską, transportem drogowym. Nasze usługi wykonywane są z naciskiem na zadowolenie klientów. Korzystając z naszych usług osiągniesz przewagę nad konkurencją.

http://adecon.pl/ - 10 Mar 2015

Import z Chin****

Kompleksowe doradztwo w zakresie importowania towarów z Chin. Import kwiatów sztucznych, gadżetów reklamowych, flag samochodowych, flag. Produkcja i montaż kasetonów reklamowych, prezenterów grawerowanych.

http://www.otulin.com.pl/ - 5 Sty 2004

Infoloty.pl - Tanie Bilety Lotnicze****

Centrum rezerwacji biletów lotniczych, autokarowych, hoteli. Tanie przeloty, tanie oraz regularne linie lotnicze. Rezerwacja on-line lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu. Płatność przelewem lub kartą kredytową.

http://www.infoloty.pl/ - 9 Maj 2011