KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 473)

Import z Chin****

Od wielu lat nasza firma zajmuje wykonywaniem profesjonalnych usług spedycyjnych i transportowych zarówno na drodze jak i na morzu. Zajmujemy się między innymi takimi usługami jak sprzedaż kontenerów wszystkich typów, spedycją drogową, spedycją morską, transportem drogowym. Nasze usługi wykonywane są z naciskiem na zadowolenie klientów. Korzystając z naszych usług osiągniesz przewagę nad konkurencją.

http://adecon.pl/ - 10 Mar 2015

Import z Chin****

Kompleksowe doradztwo w zakresie importowania towarów z Chin. Import kwiatów sztucznych, gadżetów reklamowych, flag samochodowych, flag. Produkcja i montaż kasetonów reklamowych, prezenterów grawerowanych.

http://www.otulin.com.pl/ - 5 Sty 2004

Infoloty.pl - Tanie Bilety Lotnicze****

Centrum rezerwacji biletów lotniczych, autokarowych, hoteli. Tanie przeloty, tanie oraz regularne linie lotnicze. Rezerwacja on-line lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu. Płatność przelewem lub kartą kredytową.

http://www.infoloty.pl/ - 9 Maj 2011

Inter-Bus-Miedzynarodowy Przewoz Osob****

Komfortowe i szybkie busy z Polski do Niemiec Realizujemy przewozy do Niemiec dla klientów prywatnych oraz dla grup zorganizowanych. Nasze busy z Polski do Niemiec to doskonałe rozwiązanie wtedy, gdy potrzebny jest transport indywidualnie dopasowany, niedrogi, wygodny i bezpieczny. W kategorii busy do Niemiec Lublin jesteśmy czołową firmą, która wybierana jest przez wymagających klientów. Dzięki temu, że zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, wykonujemy przewozy do Niemiec zawsze fachowo. Jeżdżące w naszej flocie autokary i busy do Niemiec to pojazdy klimatyzowane, zapewniające najlepszy komfort przejazdu nawet na dłuższych trasach. Świadectwa i certyfikaty kompetencji

http://www.interbuslublin.pl/ - 29 Paź 2014

ITMC | Czas pracy kierowców | Zarządzanie firmą transportową | Rozliczanie kierowców****

Oprogramowanie dla firm transportowych, szkolenia kierowców, doradztwo w zakresie kontroli ITD oraz PIP, urządzenia do pobierania danych z tachografów.

http://www.itmc-4trans.pl/ - 30 Gru 2008

Jag Transport & Logistic****

Firma Jag Transport & Logistic zajmuje się przewozem ładunków drobnicowych z Polski i Niemiec do Danii, Szwecji i Norwegii.

http://www.jagtransport.pl/ - 20 Lis 2013

Jet-Provide, usługi - samochody dostawcze, busy****

Obsługa transportowa na terenie Warszawy, Polski i Europy. Usługi transportowe - samochody dostawcze z różnego typu zabudowami jak: bus, kontener. Także przeprowadzki i transport osobowy - auta VAN i osobowe. Zapraszamy - transport Warszawa i inne miasta.

http://www.jet-transport.pl/ - 29 Sie 2007

JMK Research - oprogramowanie procedur celnych - INTRASTAT, SAD - program, szkolenie****

JMK Research - programy dla handlu zagranicznego - oprogramowanie procedur celnych - intrastat program szkolenie ncts celina xml agencja i skład celny - szkolenia i konsultacje.

http://www.jmk.waw.pl/ - 21 Mar 2005

JPT Przeprowadzki****

Przeprowadzki osób prywatnych i firm. Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Opakowania tekturowe. Kompleksowe przeprowadzki -pakowanie, rozpakowanie, demontaż i montaż mebli. Przeprowadzki Warszawa.

http://www.jpt.pl/ - 14 Wrz 2007

JUBO-TRANS - Transport krajowy i międzynarodowy - spedycja - logistyka.****

JUBO-TRANS - Transport krajowy i międzynarodowy - spedycja - logistyka. Usługi transportowe.

http://www.jubotrans.pl/ - 16 Lut 2007