KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 524)

Inter-Bus-Miedzynarodowy Przewoz Osob****

Komfortowe i szybkie busy z Polski do Niemiec Realizujemy przewozy do Niemiec dla klientów prywatnych oraz dla grup zorganizowanych. Nasze busy z Polski do Niemiec to doskonałe rozwiązanie wtedy, gdy potrzebny jest transport indywidualnie dopasowany, niedrogi, wygodny i bezpieczny. W kategorii busy do Niemiec Lublin jesteśmy czołową firmą, która wybierana jest przez wymagających klientów. Dzięki temu, że zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę, wykonujemy przewozy do Niemiec zawsze fachowo. Jeżdżące w naszej flocie autokary i busy do Niemiec to pojazdy klimatyzowane, zapewniające najlepszy komfort przejazdu nawet na dłuższych trasach. Świadectwa i certyfikaty kompetencji

http://www.interbuslublin.pl/ - 29 Paź 2014

ITMC | Czas pracy kierowców | Zarządzanie firmą transportową | Rozliczanie kierowców****

Oprogramowanie dla firm transportowych, szkolenia kierowców, doradztwo w zakresie kontroli ITD oraz PIP, urządzenia do pobierania danych z tachografów.

http://www.itmc-4trans.pl/ - 30 Gru 2008

Jag Transport & Logistic****

Firma Jag Transport & Logistic zajmuje się przewozem ładunków drobnicowych z Polski i Niemiec do Danii, Szwecji i Norwegii.

http://www.jagtransport.pl/ - 20 Lis 2013

Jet-Provide, usługi - samochody dostawcze, busy****

Obsługa transportowa na terenie Warszawy, Polski i Europy. Usługi transportowe - samochody dostawcze z różnego typu zabudowami jak: bus, kontener. Także przeprowadzki i transport osobowy - auta VAN i osobowe. Zapraszamy - transport Warszawa i inne miasta.

http://www.jet-transport.pl/ - 29 Sie 2007

JMK Research - oprogramowanie procedur celnych - INTRASTAT, SAD - program, szkolenie****

JMK Research - programy dla handlu zagranicznego - oprogramowanie procedur celnych - intrastat program szkolenie ncts celina xml agencja i skład celny - szkolenia i konsultacje.

http://www.jmk.waw.pl/ - 21 Mar 2005

JPT Przeprowadzki****

Przeprowadzki osób prywatnych i firm. Przeprowadzki krajowe i międzynarodowe. Opakowania tekturowe. Kompleksowe przeprowadzki -pakowanie, rozpakowanie, demontaż i montaż mebli. Przeprowadzki Warszawa.

http://www.jpt.pl/ - 14 Wrz 2007

JUBO-TRANS - Transport krajowy i międzynarodowy - spedycja - logistyka.****

JUBO-TRANS - Transport krajowy i międzynarodowy - spedycja - logistyka. Usługi transportowe.

http://www.jubotrans.pl/ - 16 Lut 2007

KADE s.c. - Coffee & Commodities****

Firma KADE s.c. z Gdyni to: wieloletnie doświadczenie w imporcie ziarna kawowego, kakao i orzechów; znaczący udział w rynku polskim i sąsiednich państw; doświadczony zespół pracowników; wysoki poziom obsługi handlu i dostaw.

http://www.kade.pl/ - 9 Wrz 2003

Kalkulator leasingowy - ofertaLEASINGU.pl****

Leasing operacyjny nowych i używanych samochodów, maszyn i urządzeń. Leasing oprogramowania. Uproszczone procedury. Włata od 0%.

http://www.ofertaleasingu.pl/ - 24 Lis 2013

Karty paliwowe, system poboru opłat drogowych, viaTOLL, viaBOX****

Karty paliwowe DKV, a także urządzenia viaBOX, kompatybilne z obecnym już w Polsce systemem poboru opłat viaTOLL, to pewne rozwiązania, gwarantujące bezpieczny i wygodny sposób rozliczania się za opłaty drogowe oraz paliwo. Jakość oferowanych przez nas usług doceniło już wielu polskich przedsiębiorców. To nowoczesne rozwiązanie, sprawdzające się zarówno w małych, jak i dużych firmach.

http://www.info-myto.pl/ - 4 Sie 2011