KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 473)

KADE s.c. - Coffee & Commodities****

Firma KADE s.c. z Gdyni to: wieloletnie doświadczenie w imporcie ziarna kawowego, kakao i orzechów; znaczący udział w rynku polskim i sąsiednich państw; doświadczony zespół pracowników; wysoki poziom obsługi handlu i dostaw.

http://www.kade.pl/ - 9 Wrz 2003

Kalkulator leasingowy - ofertaLEASINGU.pl****

Leasing operacyjny nowych i używanych samochodów, maszyn i urządzeń. Leasing oprogramowania. Uproszczone procedury. Włata od 0%.

http://www.ofertaleasingu.pl/ - 24 Lis 2013

Karty paliwowe, system poboru opłat drogowych, viaTOLL, viaBOX****

Karty paliwowe DKV, a także urządzenia viaBOX, kompatybilne z obecnym już w Polsce systemem poboru opłat viaTOLL, to pewne rozwiązania, gwarantujące bezpieczny i wygodny sposób rozliczania się za opłaty drogowe oraz paliwo. Jakość oferowanych przez nas usług doceniło już wielu polskich przedsiębiorców. To nowoczesne rozwiązanie, sprawdzające się zarówno w małych, jak i dużych firmach.

http://www.info-myto.pl/ - 4 Sie 2011

KAZ-Courier - paczki z Anglii do Polski****

W ofercie naszej firmy dostępna jest możliwość przesyłania paczki z Anglii do Polski i odwrotnie. Znajdziecie u nas również realizowany transport rowerów, motocykli, samochodów czy sprzętu. Wykonujemy usługi w zakresie przeprowadzek.

http://www.kaz-courier.com/ - 15 Mar 2014

KIM - liny stalowe i zawiesia****

W ofercie firmy KIM dostępne są liny stalowe, wciągniki łańcuchowe, zawiesia linowe oraz pasowe przeznaczone dla przedsiębiorstw z różnych branż. Proponujemy także punkty mocujące, wózki jezdne i wiele więcej.

http://linystalowe.pl/ - 13 Gru 2017

King Bus - Transport paczek, przeprowadzki i busy do Anglii****

Przedsiębiorstwo King Bus realizuje transport na linii Anglia-Polska. Nasze busy są komfortowe oraz posiadają przeglądy techniczne. Oferujemy także przewóz paczek.

http://www.busydoanglii.net.pl/ - 13 Kwi 2016

KL Team - usługi transportowe, wynajem mikrobusów i przewóz osób w Warszawie****

Strona internetowa warszawskiej firmy oferującej przewozy autokarowe osób. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu autobusów oraz mikrobusów.

http://autokarywarszawa.pl/ - 26 Sty 2016

Kleśta Kalisz - transport, dźwigi, wywrotki****

Zlokalizowana w Kaliszu firma świadczy usługi transportowe zarówno piasku, jak i kruszywa. Kleśta wykorzystuje w swojej pracy dźwigi, koparko-ładowarki, wywrotki, podnośniki, młoty wyburzeniowe i kontenery budowlane.

http://www.klesta.pl/ - 2 Paź 2017

Kolbud - systemy bramowe****

Przedsiębiorstwo Kolbud specjalizuje się w projektowaniu i dostawach systemów bramowych oraz systemów techniki przeładunku dla firm i stref magazynowych. W ofercie m.in. automatyka do doków przeładunkowych, przegrody, folie PCV oraz blokady pojazdów.

http://www.kolbud.pl/ - 28 Lut 2018

Koniowozy, przewóz, transport koni - Warszawa****

Firma zajmuje się transportem koni i posiada profesjonalne koniowozy, dzięki którym w bezpieczny sposób przewozi zwierzęta. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

http://www.transportkonia.pl/ - 20 Mar 2014