KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 473)

Kontenery na gruz i odpady wrocław****

Nasza Firma Skiptrans obsługuje wrocławskie budowy w zakresie odbioru odpadów i gruzu budowlanego oraz transportu materiałów sypkich jak kruszywa i piaski. Wynajmujemy kontenery na terenie Wrocławia i okolic miasta a usługi świadczymy firmom budowlanym, developerom, przedsiębiorstwom jak i osobom prywatnym. W gospodarce odpadami mamy największe doświadczenie w regionie oraz duzy bagaż doświadczeń w recyklingu i segregacji oraz odzysku surowców wtórnych z odbieranych odpadów.

http://www.skiptrans.pl/ - 18 Paź 2013

Korim-oil zajmuje się sprzedażą oleju napędówego , opałowego , silnikowego , filtrów****

Zajmujemy się sprzedażą oleju npędówego , opałowego , wyselekcjonowanymi olejami silnikowymi. Posiadamy pełną oferte filtrow oraz spory asortyment chemii samochodowej. Mamy najniższe ceny akumulatorów firmy Centra.

http://korim-oil.pl/ - 12 Gru 2013

KrakowBusy - Wynajem busów i przewóz osób w Krakowie****

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie Państwo możliwość wynajmu busa, który zapewni Wam szybką i komfortową podróż. Wykonywany jest przez nas również profesjonalny przewóz osób na terenie Krakowa.

http://krakowbusy.pl/ - 4 Paź 2016

Kurier międzynarodowy Polska Anglia Irlandia - ELS przesyłki międzynarodowe****

ELS to kurier międzynarodowy działający na trasach Polska Anglia oraz Polska Irlandia. Oprócz tych kierunków firma obsługuje przesyłki międzynarodowe, krajowe i miejskie na całym świecie. Wszystkie przesyłki kurierskie międzynarodowe i krajowe są doręczane w wyznaczonym czasie - szybko, sprawnie i bezpiecznie.

http://www.elskurier.pl/ - 18 Lis 2011

Kurierem.pl - Porównywarka Cen Kurierów****

Który kurier jest najtańszy? Kurierem.pl sprawdzi wszsytkie firmy kurierskie i wkaże najlepsze oferty. Kurierem.pl to porównywarka cen paczek. W naszej bazie mamy kilkadziesią firm i kilkaset usług kurierskich. Wystarczy, że podasz wagę i wymiary paczki a Kurierem.pl wyceni przesyłkę w każdej firmie i poda wyniki - Tobie pozostaje już tylko zamówić kuriera, w czym również pomożemy.

http://www.kurierem.pl/ - 4 Maj 2011

Lewtrans Bielsko-Biała****

Firma Lewtrans działa w branży logistycznej. Głównym polem działania firmy jest usługa transportu międzynarodowego oraz usługa transportu z windą. Ponadto firma realizuje również usługę przewozu maszyn.

http://www.lewtrans.eu/ - 14 Lut 2015

Linde****

Zapewnienie ciągłości transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwie wymaga współpracy wielu ludzi oraz wykorzystywanie wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do wielu maszyn w tym wózków widłowych. Firma PolTrading od wielu lat zajmuje się dystrybucją tego typu produktów. Mamy w swojej ofercie bardzo szeroki wachlarz towarów oraz dbamy o to, by naszym klientom móc zaoferować ich coraz więcej. To wszystko sprawia, że nasi klienci dobrze oceniają współpracę z naszą firmą i składają kolejne zamówienia.

http://www.poltrading.com.pl/ - 20 Lis 2012

LOGA Transport****

Oferujemy transport krajowy z każdego miejsca w Polsce, oraz międzynarodowy - cała Europa, krótkie terminy realizacji zlecenia. Atrakcyjne stawki. Przewóz ładunków do 24 ton.

http://www.loga.pro/ - 13 Lut 2018

Logimax - Maximum przestrzeni w logistyce****

Logimax jest firmą z branży logistyczno-magazynowej. Zajmuje się optymalizacją magazynów, doradztwem w zakresie struktury magazynowej i zapatrzeniem w elementy wyposażenia magazynów dłużycowych

http://logi-max.pl/ - 13 Wrz 2015

LOGISTICS GROUP****

Specjalizacja we wszelkiego rodzaju usługach magazynowych: przeładunki, kompletacje przesyłek, łączenie przesyłek do jednego klienta z różnych miejsc, pakowanie, etykietowanie, blistrowanie oraz wiele innych.

http://logisticsservice.pl/ - 23 Mar 2005