KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 507)

King Bus - Transport paczek, przeprowadzki i busy do Anglii****

Przedsiębiorstwo King Bus realizuje transport na linii Anglia-Polska. Nasze busy są komfortowe oraz posiadają przeglądy techniczne. Oferujemy także przewóz paczek.

http://www.busydoanglii.net.pl/ - 13 Kwi 2016

KL Team - usługi transportowe, wynajem mikrobusów i przewóz osób w Warszawie****

Strona internetowa warszawskiej firmy oferującej przewozy autokarowe osób. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wynajmu autobusów oraz mikrobusów.

http://autokarywarszawa.pl/ - 26 Sty 2016

Kleśta Kalisz - transport, dźwigi, wywrotki****

Zlokalizowana w Kaliszu firma świadczy usługi transportowe zarówno piasku, jak i kruszywa. Kleśta wykorzystuje w swojej pracy dźwigi, koparko-ładowarki, wywrotki, podnośniki, młoty wyburzeniowe i kontenery budowlane.

http://www.klesta.pl/ - 2 Paź 2017

Kolbud - systemy bramowe****

Przedsiębiorstwo Kolbud specjalizuje się w projektowaniu i dostawach systemów bramowych oraz systemów techniki przeładunku dla firm i stref magazynowych. W ofercie m.in. automatyka do doków przeładunkowych, przegrody, folie PCV oraz blokady pojazdów.

http://www.kolbud.pl/ - 28 Lut 2018

Kommodus - sieć dystrybucji paletowej****

Dystrybucja przesyłek paletowych. Działamy w całej Europie. Wiele lat doświadczenia

http://kommodus.pl/ - 28 Lip 2018

Koniowozy, przewóz, transport koni - Warszawa****

Firma zajmuje się transportem koni i posiada profesjonalne koniowozy, dzięki którym w bezpieczny sposób przewozi zwierzęta. Główna siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

http://www.transportkonia.pl/ - 20 Mar 2014

Kontenery na gruz i odpady wrocław****

Nasza Firma Skiptrans obsługuje wrocławskie budowy w zakresie odbioru odpadów i gruzu budowlanego oraz transportu materiałów sypkich jak kruszywa i piaski. Wynajmujemy kontenery na terenie Wrocławia i okolic miasta a usługi świadczymy firmom budowlanym, developerom, przedsiębiorstwom jak i osobom prywatnym. W gospodarce odpadami mamy największe doświadczenie w regionie oraz duzy bagaż doświadczeń w recyklingu i segregacji oraz odzysku surowców wtórnych z odbieranych odpadów.

http://www.skiptrans.pl/ - 18 Paź 2013

Korim-oil zajmuje się sprzedażą oleju napędówego , opałowego , silnikowego , filtrów****

Zajmujemy się sprzedażą oleju npędówego , opałowego , wyselekcjonowanymi olejami silnikowymi. Posiadamy pełną oferte filtrow oraz spory asortyment chemii samochodowej. Mamy najniższe ceny akumulatorów firmy Centra.

http://korim-oil.pl/ - 12 Gru 2013

KrakowBusy - Wynajem busów i przewóz osób w Krakowie****

W ramach prowadzonej przez nas działalności znajdziecie Państwo możliwość wynajmu busa, który zapewni Wam szybką i komfortową podróż. Wykonywany jest przez nas również profesjonalny przewóz osób na terenie Krakowa.

http://krakowbusy.pl/ - 4 Paź 2016

Kurier międzynarodowy Polska Anglia Irlandia - ELS przesyłki międzynarodowe****

ELS to kurier międzynarodowy działający na trasach Polska Anglia oraz Polska Irlandia. Oprócz tych kierunków firma obsługuje przesyłki międzynarodowe, krajowe i miejskie na całym świecie. Wszystkie przesyłki kurierskie międzynarodowe i krajowe są doręczane w wyznaczonym czasie - szybko, sprawnie i bezpiecznie.

http://www.elskurier.pl/ - 18 Lis 2011