KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 444)

Linde****

Zapewnienie ciągłości transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwie wymaga współpracy wielu ludzi oraz wykorzystywanie wysokiej jakości materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do wielu maszyn w tym wózków widłowych. Firma PolTrading od wielu lat zajmuje się dystrybucją tego typu produktów. Mamy w swojej ofercie bardzo szeroki wachlarz towarów oraz dbamy o to, by naszym klientom móc zaoferować ich coraz więcej. To wszystko sprawia, że nasi klienci dobrze oceniają współpracę z naszą firmą i składają kolejne zamówienia.

http://www.poltrading.com.pl/ - 20 Lis 2012

LOGA Transport****

Oferujemy transport krajowy z każdego miejsca w Polsce, oraz międzynarodowy - cała Europa, krótkie terminy realizacji zlecenia. Atrakcyjne stawki. Przewóz ładunków do 24 ton.

http://www.loga.pro/ - 13 Lut 2018

Logimax - Maximum przestrzeni w logistyce****

Logimax jest firmą z branży logistyczno-magazynowej. Zajmuje się optymalizacją magazynów, doradztwem w zakresie struktury magazynowej i zapatrzeniem w elementy wyposażenia magazynów dłużycowych

http://logi-max.pl/ - 13 Wrz 2015

LOGISTICS GROUP****

Specjalizacja we wszelkiego rodzaju usługach magazynowych: przeładunki, kompletacje przesyłek, łączenie przesyłek do jednego klienta z różnych miejsc, pakowanie, etykietowanie, blistrowanie oraz wiele innych.

http://logisticsservice.pl/ - 23 Mar 2005

Logistyka - baza firm logistycznych****

Zawsze aktualne tematy ze świata logistyki, spedycji i transportu. Strona baza-firm-logistycznych.pl to idealne źródło informacji dla każdego przewoźnika oraz wszystkich związanych z branżą TSL.

http://baza-firm-logistycznych.pl/ - 21 Wrz 2012

Logistyka - blog o tematyce logistycznej****

Poszerz swoją wiedzę z zakresu logistyki, dowiedz się pierwszy o wszystkich nowościach z branży TSL. Jeżeli jesteś przewoźnikiem, bądź interesujesz się spedycją i logistyką, to logistyczny-blog.pl jest idealnym miejscem dla Ciebie.

http://logistyczny-blog.pl/ - 21 Wrz 2012

Logistyka - blog o tematyce logistycznej****

Poszerz swoją wiedzę z zakresu logistyki i bądź na bieżąco z nowinkami z branży TSL. Odwiedź blog-logistyka.pl, źródło informacji na temat transportu, spedycji i logistyki, idealne miejsce zarówno dla przewoźników, jak i pozostałych osób związanych z branżą.

http://blog-logistyka.pl/ - 21 Wrz 2012

Lucky Truck - Tani transport ładunków w całej Europie****

Firma prowadzi tani transport ładunków w całej Europie. Wykonuje zlecenia na usługi spedycyjne cało-pojazdowe oraz drobnicowe.

http://www.luckytruck.com.pl/ - 22 Lis 2013

Łódź - Firma Grot Transport****

Łódzkie firma transportowa – Grot Transport posiada wymagane do pracy zezwolenia oraz koncesje. Są to między innymi: Licencja na wykonywanie Międzynarodowego Przewozu Drogowego i Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Międzynarodowym Transporcie Drogowym Rzeczy. Posiada też pakiet ubezpieczeń, co gwarantuje bezpieczeństwo przewożonych towarów. Firma stawia na wysoką jakość, rzetelność i punktualność. Jest przedsiębiorstwem wiarygodnym. Świadczy o tym zadowolenie klientów, oraz mała rotacja pracowników. Są oni przeszkoleni i posiadają uprawnienia. Firma ma własne zaplecze biurowe i serwisowe. Dzięki temu jest w stanie poradzić sobie z problemami technicznymi i obsługą dokumentacji klientów. Firma Grot Transport organizuje też przeprowadzki. Specjalizuje się w przeprowadzkach krajowych i zagranicznych, oraz lokalnych przeprowadzkach w Łodzi. Wyróżnia ją to, że bierze odpowiedzialność za mienie, które powierza jej klient. Oferujemy też załadunek, wyładunek, wnoszenie.

http://www.grot-transport.com.pl/ - 9 Lut 2014

M BUS - Paczki Polska-Anglia****

Jesteśmy firmą, która realizuje usługi transportu osobowego w relacji Polska-Anglia. Nasze busy przewożą też paczki oraz drobne przesyłki kurierskie.

http://www.przewozy-polska-anglia.pl/ - 26 Kwi 2016