KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 519)

ADR Serwis - szkolenia dla kierowców****

W ofercie firmy przygotowane zostały kursy pozwalające na otrzymanie uprawnień do nadzorowania przewozów, magazynowania, a także rozładunku i załadunku towarów niebezpiecznych. ADR Serwis organizuje szkolenia zarówno podstawowe, jak i uzupełniające.

http://www.doradca-adr.com/ - 1 Wrz 2017

Adwokat Piotr Markowski****

Witamy na stronie Kancelarii Adwokackiej adwokata Piotra Markowskiego, która zajmuje się kompleksową obsługą prawną zarówno podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Bogata wiedza prawnicza oraz wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym pozwalają świadczyć nam usługi na najwyższym poziomie merytorycznym. Zlecone zadania realizujemy z zachowaniem należytej staranności wynikającej z profesjonalnej wiedzy prawniczej oraz zasad etyki zawodowej. Zasadami, na których kancelaria opiera kontakty z klientami są: poufność, dostępność i terminowość. Naszym priorytetem jest profesjonalne i rzetelne reprezentowanie Klienta w prowadzonych sprawach oraz dostarczanie szybkich, skutecznych i zarazem optymalnych rozwiązań prawnych, uwzględniających specyfikę działalności Klienta. Siedziba Kancelarii znajduje się w Plewiskach koło Poznania, natomiast filia w Gostyniu.

http://adwokat-markowski.pl/ - 14 Gru 2013

Agat Bilety Autokarowe****

Sprzedaż biletów autokarowych linii Agat oraz innych przewoźników międzynarodowych. Bilety na przewozy autokarowe z i do Polski. Rezerwacja i sprzedaż biletów autokarowych przez internet. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.biletyagat.pl/ - 3 Wrz 2012

Aga-Trans****

W zakresie naszej oferty znajdziecie Państwo bezpieczne busy do Niemiec i Belgii, które zapewniają komfort i wygodę, także podczas wielogodzinnej podróży. Wykonywany przez naszych kierowców przewóz osób realizowany jest pod wskazane przez Państwa adresy na terenie Europy Zachodniej.

http://www.agatrans.info.pl/ - 1 Lip 2014

Agencja Celna Run-Trans****

Agencja Celna Run-Trans świadczy na najwyższym poziomie usługi celne, jak również w zakresie przewozów ładunkowych. Oferujemy kompleksową pomoc w handlu zagranicznym, obejmującą: odprawę celną, dostarczenie towaru do klienta, usługi magazynowe, dystrybucję towarów, czy przewozy samochodowe, morskie, kolejowe, a także lotnicze.

http://www.run-trans.pl/ - 16 Maj 2013

Agencja celna TOTUS****

Wirtualny serwis agencji celnej Totus. Spedycja transportu krajowego i międzynarodowego, konsulting, oferta, kontakt. Serwis w trzech wersjach językowych.

http://totus.com.pl/ - 9 Sie 2000

Agencja pośrednictwa pracy - Baza Kierowców****

W agencji pośrednictwa można znaleźć aktualne oferty pracy. Oprócz tego publikowane są spisy szkoleń oraz zleceń, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych kierowców.

http://www.bazakierowcow.pl/ - 27 Kwi 2017

Agencja-spedycja celna****

Na stronie znajdziecie ofertę usług transportowych i spedycyjnych. Jest także cennik.

http://www.render.pl/ - 26 Mar 2001

Airport Wroclaw Transfer****

Airport Wroclaw Transfer specialize in airport transfers, private transfer, personal transport services provided to you with a chauffeur driven car TO and FROM Wroclaw. We offer transport service in Wroclaw to give our customers a very safe, reliable and comfortable journey with our drivers who are polite, courteous and helpful. Visit www.airportwroclawtransfer.com and contact us directly.

http://www.airportwroclawtransfer.com/ - 28 Cze 2013

Aksel - przeprowadzki biur, firm, międzynarodowe, tanio Warszawa, transport mebli****

Aksel - przeprowadzki. Oferujemy przeprowadzki biur oraz osób prywatnych - zarówno przeprowadzki międzynarodowe, jak i krajowe. Z firmą Aksel również transport mebli niestraszny. Sprawdź cennik - naprawdę tanio. Warszawa, ul. Dereniowa 4 lok. 85

http://www.przeprowadzki-aksel.pl/ - 19 Kwi 2010