KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 473)

ALCOR LOGISTICS - Transport i Spedycja - chłodnie****

Zajmujemy się holistyczną organizacją transportu międzynarodowego i krajowego. Głównym profilem naszej działalności jest transport w temperaturze kontrolowanej od -25 c do + 25 c. Organizujemy również transporty LTL i FTL innych towarów neutralnych oraz transporty ekspresowe busami. Zapewniamy elastyczność i profesjonalizm w świadczeniu usług. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz o przesyłanie zapytań ofertowych.

http://www.alcorlogistics.pl/ - 20 Lut 2018

Alekco - transport hds, montaż i wynajem rusztowań, czyszczenie techniczne****

Przedsiębiorstwo Alekco świadczy usługi w zakresie montażu i wynajmu rusztowań. Zapewniamy również profesjonalne czyszczenie techniczne, a także transport HDS - przeprowadzamy go sprawnie, a przy tym bezpiecznie.

http://www.alekco.pl/ - 23 Lut 2018

Amber Group - transfery lotniskowe, ekskluzywne, VIP****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę firmy Amber Group. Organizuje ona transfery lotniskowe w Gdańsku. Dla Klientów VIP zapewnione są wszystkie ekskluzywne udogodnienia, aby podróż mijała przyjemnie, a przy tym i sprawnie.

http://ambergroup.pl/ - 14 Gru 2017

AMBU-MED - prywatny transport medyczny****

Firma Ambu-Med, która działa w Białymstoku, proponuje prywatny transport sanitarny i medyczny.

http://www.ambu-med.pl/ - 25 Sty 2016

AN-TRANS Przeprowadzki Częstochowa****

Firma transportowa AN-TRANS. W naszej ofercie znajdą Państwo usługę transportową oraz kompleksową obsługę w trakcie przeprowadzki. Podejmujemy się zleceń jednorazowych i stałych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Klientom zapewniamy pomoc w załadunku i rozładunku. W zakres usług wchodzą: - przeprowadzki mieszkań i domów - firm i biur - magazynów i sklepów - opróżnianie mieszkań, piwnic i budynków gospodarczych - opróżnianie strychów - transport Zapewniamy wykonanie usług przez profesjonalny personel w miłej i przyjemnej atmosferze. Działalność prowadzimy na terenie Częstochowy i całej Polski.

http://www.przeprowadzkikomis.pl/ - 12 Gru 2017

ARKA sp. z o.o. - Firma Transportowo-Spedycyjna****

ARKA Sp. z o.o. - prężnie rozwijająca się Firma Transportowo-Spedycyjna

http://arka.eu/ - 22 Paź 2007

ARTO Logistics - kurier Polska Irlandia****

Firma prowadzi usługi, pozwalające na przesyłanie paczek do różnych krajów. W naszej ofercie dostępny jest kurier realizujący usługi na trasie Polska Irlandia. Dzięki nam możliwe jest szybkie i bezpieczne dostarczanie przesyłek.

http://www.arto-logistics.com/ - 1 Lip 2014

Asteriks Przeprowadzki Trójmiasto****

Asteriks Przeprowadzki oferuje przeprowadzki lokalne (Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice), krajowe i międzynarodowe. Codziennie świadczymy usługi przeprowadzki firm i osób prywatnych. Zapewniamy kompleksowość na każdym etapie - od wypakowania i rozkręcenia mebli, poprzez transport i wniesienie, po ponowne skręcenie mebli.

http://www.asteriks-przeprowadzki.pl/ - 22 Sty 2015

Autokary do Włoch****

Tanie linie autokarowe do Włoch: Agat, Rudnik Tumay, Sindbad, Intercars, Interbus, Eurolines, Almabus. Sprzedajemy tanie bilety autokarowe do wszystkich miast we Włoszech. Bilety bezpośrednio od przewoźników bez prowizji. Autobusy z Polski do Włoch: do Rzymu, Mediolanu, Wenecji, Neapolu, Palermo, Sycylii

http://autokarydowloch.pl/ - 18 Lut 2015

Autostrada Wielkopolska SA - płatne autostrady w Polsce****

Całość autostrady A2 Świecko

http://www.autostrada-a2.pl/ - 23 Kwi 2015