KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 525)

AK-TRANS - tanie busy z Polski do Niemiec i Holandii****

Zajmujemy się przewozem osób do innych państw. W ofercie AK-TRANS znajdują się tanie busy z Polski do Niemiec i Holandii.

http://ka-trans.pl/ - 18 Lip 2017

ALCOR LOGISTICS - Transport i Spedycja - chłodnie****

Zajmujemy się holistyczną organizacją transportu międzynarodowego i krajowego. Głównym profilem naszej działalności jest transport w temperaturze kontrolowanej od -25 c do + 25 c. Organizujemy również transporty LTL i FTL innych towarów neutralnych oraz transporty ekspresowe busami. Zapewniamy elastyczność i profesjonalizm w świadczeniu usług. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz o przesyłanie zapytań ofertowych.

http://www.alcorlogistics.pl/ - 20 Lut 2018

Alekco - transport hds, montaż i wynajem rusztowań, czyszczenie techniczne****

Przedsiębiorstwo Alekco świadczy usługi w zakresie montażu i wynajmu rusztowań. Zapewniamy również profesjonalne czyszczenie techniczne, a także transport HDS - przeprowadzamy go sprawnie, a przy tym bezpiecznie.

http://www.alekco.pl/ - 23 Lut 2018

Amber Group - transfery lotniskowe, ekskluzywne, VIP****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę firmy Amber Group. Organizuje ona transfery lotniskowe w Gdańsku. Dla Klientów VIP zapewnione są wszystkie ekskluzywne udogodnienia, aby podróż mijała przyjemnie, a przy tym i sprawnie.

http://ambergroup.pl/ - 14 Gru 2017

AMBU-MED - prywatny transport medyczny****

Firma Ambu-Med, która działa w Białymstoku, proponuje prywatny transport sanitarny i medyczny.

http://www.ambu-med.pl/ - 25 Sty 2016

AN-TRANS Przeprowadzki Częstochowa****

Firma transportowa AN-TRANS. W naszej ofercie znajdą Państwo usługę transportową oraz kompleksową obsługę w trakcie przeprowadzki. Podejmujemy się zleceń jednorazowych i stałych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Klientom zapewniamy pomoc w załadunku i rozładunku. W zakres usług wchodzą: - przeprowadzki mieszkań i domów - firm i biur - magazynów i sklepów - opróżnianie mieszkań, piwnic i budynków gospodarczych - opróżnianie strychów - transport Zapewniamy wykonanie usług przez profesjonalny personel w miłej i przyjemnej atmosferze. Działalność prowadzimy na terenie Częstochowy i całej Polski.

http://www.przeprowadzkikomis.pl/ - 12 Gru 2017

Arbor Center Sp. z o.o.****

Firma Harbor Center Sp. z o.o. to specjalista w dziedzinie spedycji, logistyki i transportu. Oferuje przewożenie wszelkiego rodzaju produktów, kierując swą ofertę do przedstawicieli wszystkich branż. Podejmuje się nawet spedycji produktów ponadgabarytowych, niebezpiecznych czy ulegających szybkiemu zepsuciu, dysponując zapleczem niezbędnym do świadczenia wszystkich tych usług. Firma ta obecna jest na rynku od wielu lat, posiada więc doświadczenie i rozległe kontakty. Jest też znana jako przedsiębiorstwo niezwykle rzetelne i bardzo poważnie podchodzące do swych obowiązków, nawet gdy chodzi o usługi transportowe dotyczące niewielkich ilości towarów dla niewielkich przedsiębiorstw.

http://www.harborcenter.eu/ - 28 Lip 2018

ARKA sp. z o.o. - Firma Transportowo-Spedycyjna****

ARKA Sp. z o.o. - prężnie rozwijająca się Firma Transportowo-Spedycyjna

http://arka.eu/ - 22 Paź 2007

ARTO Logistics - kurier Polska Irlandia****

Firma prowadzi usługi, pozwalające na przesyłanie paczek do różnych krajów. W naszej ofercie dostępny jest kurier realizujący usługi na trasie Polska Irlandia. Dzięki nam możliwe jest szybkie i bezpieczne dostarczanie przesyłek.

http://www.arto-logistics.com/ - 1 Lip 2014

Asteriks Przeprowadzki Trójmiasto****

Asteriks Przeprowadzki oferuje przeprowadzki lokalne (Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice), krajowe i międzynarodowe. Codziennie świadczymy usługi przeprowadzki firm i osób prywatnych. Zapewniamy kompleksowość na każdym etapie - od wypakowania i rozkręcenia mebli, poprzez transport i wniesienie, po ponowne skręcenie mebli.

http://www.asteriks-przeprowadzki.pl/ - 22 Sty 2015