KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 473)

AutoTip.com - Największy portal internetowy samochodów nowych i używanych****

Przejrzysta oferta samochodów osobowych, motocykli, przyczep kempingowych, przyczep i samochodów ciężarowych wszystkich marek. Codziennie setki nowych samochodów pochodzących z giełd samochodowych oraz osób prywatnych z Niemiec i Czech.

http://www.autotip.com/ - 15 Lis 2005

AUTO-TRANSPORT transport trójmiasto****

Firma Auto-transport Ryszard Falkiewicz z Gdańska funkcjonuje na polskim rynku od 1996 roku. Naszą specjalnością są przeprowadzki, jednakże świadczymy też usługi z zakresu przewozu różnych ładunków na terenie Trójmiasta, a w przypadku większych zleceń także w całym kraju i Europie. Transportujemy meble, maszyny, urządzenia, papier, tworzywa sztuczne i inne nietypowe przedmioty.

http://www.przeprowadzkigdansk.eu/ - 8 Sty 2016

AXELBAZ - Specjalistyczny transport niskopodwoziowy, ponadgabarytowy****

Strona WWW firmy AXELBAZ, oferującej usługi z zakresu transportu ponadgabarytowego, ciężkiego, niskopodłogowego. Transporty są realizowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczny tabor złożony z naczep niskopodwoziowych typu semi oraz tiefbett.

http://www.axelbaz.pl/ - 11 Kwi 2016

B2Bnet - transport niepełnosprawnych w Łodzi****

Firma B2bnet z Łodzi świadczy przewóz osób niepełnosprawnych i chorych na terenie całego regionu łódzkiego, a także do innych lokalizacji na terenie kraju. Posiadamy kompleksowo wyposażone pojazdy przystosowane do transportu pacjentów poruszających się na wózkach inwalidzkich.

http://www.przewozyosobniepelnosprawnych.pl/ - 29 Cze 2016

Bezpieczna giełda transportowa - blog o tematyce transportowej****

Poszerz swoją wiedzę z zakresu działalności i funkcjonowania giełdy transportowej, a także związanych z nią problemami i udogodnieniami. Na stronie bezpieczna-gielda-transportowa.pl odnajdziesz odpowiedzi na wszelkie pytania związane z transportem, logistyką i spedycją.

http://bezpieczna-gielda-transportowa.pl/ - 21 Wrz 2012

BILAX Spółka z o.o. - firma spedycyjna, agencja celna, zlecenia transportu samochodowego****

Nowoczesna firma spedycyjna oferująca usługi przewozowe oraz logistyczne. BILAX Spółka z o.o. specjalizuje się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym, przyjmuje najróżniejsze zlecenia, między innymi na przewóz samochodowy, kolejowy, szybko psujący się i ponadgabarytowy i wiele innych. Są również profesjonalną agencją celną.

http://www.bilax.pl/ - 30 Lip 2015

Bilety Autokarowe Ecolines****

Bilety autokarowe Ecolines. Sprzedaż biletów autokarowych linii Ecolines. Rezerwacja i sprzedaż on line. Bilety autokarowe z i do Polski. W sprzedaży także międzynarodowe bilety autokarowe innych przewoźników.

http://www.biletyecolines.pl/ - 4 Wrz 2012

Bilety Wizzair Polska****

Tanie bilety lotnicze Wizzair online. Sprzedaż także telefoniczna. Rezerwacja i sprzedaż biletów na tanie loty do Anglii, Niemiec, Francji, Hiszpanii i Polski. Najtańsze bilety lotnicze do Polski. Tanie linie lotnicze Wizz Air oferują swoje loty z lotniska Łódź, Warszawa, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk. Tanie przeloty na Ukrainę oraz do Rumunii i Bułgarii.

http://wizzair-bilety.pl/ - 17 Kwi 2013

Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. - wypożyczalnia samochodów, wynajem aut dostawczych i busów****

Wypożyczalnia samochodów Borexpo E.R. Borowieccy Sp.J. oferuje krótkoterminowy i długoterminowy wynajem aut osobowych, busów wieloosobowych i samochodów dostawczych. Wypożyczamy samochody w Poznaniu, jak również obsługujemy miejscowości ościenne - Tarnowo Podgórne, Luboń, Suchy las, Środa Wielkopolska, Przeźmierowo, Opalenica, Mosina, Buk, Swarzędz czy lotnisko Ławica. Wynajem aut tanio i profesjonalnie 24 godziny na dobę!

http://www.wypozyczalnia-borexpo.pl/ - 5 Mar 2017

Borski- przewóz****

Od kilkudziesięciu lat, w Poznaniu, działa firma, która specjalizuje się w kompleksowych usługach związanych z przewozami i przewozem towarów. W ofercie firmy Przedsiębiorstwo Transportowe Andrzej Borski, odnajdą Państwo przewozy ładunków chłodniczych, ładunków ADR i drobnicowych. Posiadamy specjalistyczne samochody chłodnie, wyposażone w rejestratory temperatury oraz naczepy plandekowe. Nasze kierunki działania to wszystkie kraje Unii Europejskiej. Budujemy swoją markę na jakości, niezawodności, dyspozycyjności oraz wysokiej jakości obsługi klientów. Wszystkie transportowane ładunki są objęte polisą ubezpieczeniową. Posiadamy certyfikat Rzetelna Firma oraz certyfikaty ISO z zakresu świadczenia usług w międzynarodowym przewozie drogowym oraz spedycji międzynarodowej. Szczegóły na stronie.

http://borski.pl/ - 9 Sty 2013