KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 474)

Broker usług kurierskich - przesyłki na Tani-kurier.pl****

Na naszej stronie znajdziecie ofertę, przygotowaną przez naszego brokera usług kurierskich. Dzięki rozwiązaniom technologicznym oraz logistycznym możliwe jest za naszym pośrednictwem szybkie i tanie nadawanie danych przesyłek. Zapewniamy sprawną i bezpieczną realizację!

http://www.tani-kurier.pl/ - 8 Maj 2014

BSK Transport i Spedycja****

Nasza oferta obejmuje transport krajowy i międzynarodowy. Obsługujemy transporty cało pojazdowe jak i ładunki małogabarytowe. Każdy transport od początku do końca nadzorowany jest przez tego samego spedytora.

http://www.bskts.pl/ - 21 Paź 2017

Bus Polska Niemcy****

Jesteśmy firmą, która obsługuje trasy Niemcy-Polska w bardzo komfortowych warunkach. Ceny naszych usług są bardzo atrakcyjne i z całą pewnością każdy będzie z nich zadowolony. Oczywiście podczas trasy nie ma przesiadek, a transport odbywa się jednym samochodem. Dodatkowo poza oferowaniem transportu pomiędzy Polską a Niemcami zapewniamy także wynajem komfortowych mikrobusów. Współpraca z nami zawsze jest w pełni udana.

http://www.przewozy-polska-niemcy.com/ - 27 Lis 2017

Bus24 - wynajem busów****

Przedsiębiorstwo oferujące przewóz osób na terenie kraju i za granicą. Bus24 to firma świadcząca profesjonalne usługi transportowe zarówno dla osób prywatnych, jak również dla firm, w tym także dla Klientów VIP.

http://www.bus24.pl/ - 21 Wrz 2017

Bus4active - Wynajem Luksusowego Busaw Bielsku Białej****

Wynajem Luksusowego Busa w Bielsku Białej dla 8 osób na wycieczkę na narty, rower, morze z całą Rodziną. Skorzystaj z prostego kalendarza i zarezerwuj termin.

http://bus4active.pl/ - 31 Mar 2016

Busemdoniemiec.eu - Wynajem busów i przewóz osób Lublin****

Jeżeli poszukujesz firmy transportującej ludzi, odwiedź stronę www.busemdoniemiec.eu. W ofercie firmy znajduje się przewóz osobowy do Niemiec, szczególnie do Monachium. Jednak to nie wszystko. Z „Busem do Niemiec” przewieziesz także bagaż osiągający wagę nawet 500 kg. Trasy planowane są przez doświadczonych logistyków, aby zapewnić szybki i bezpieczny transport. Firma ma w swojej propozycji także wynajem busów na terenie Lublina. Różnorodność floty umożliwia przewóz niewielkiej liczby osób lub nawet do 54 pasażerów.

http://www.busemdoniemiec.eu/ - 20 Kwi 2016

BusPol - tanie busy międzynarodowe****

Oferujemy przewozy osób na terenie województwa podkarpackiego i nie tylko. BusPol proponuje tanie busy międzynarodowe.

http://transport-buspol.pl/ - 25 Mar 2017

BusTeleporter - przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec z woj. dolnośląskiego****

Przedsiębiorstwo transportowe Bus Teleporter oferuje przewozy z Jeleniej Góry do Niemiec, Holandii i Belgii. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego.

http://busteleporter.com/ - 22 Kwi 2016

Busy Armar - busy z Niemiec do Polski****

Firma oferuje przewóz osób ze Zgorzelca, Wrocławia, Lublina, Piotrkowa Trybunalskiego i Radomia do Frankfurtu. Bus podróżuje do Niemiec z Polski w czwartki i poniedziałki. Droga powrotna zaplanowana jest na każdy piątek i wtorek.

http://busyarmar.pl/ - 28 Lut 2017

Busy do Belgii, busy Belgia Polska****

Serwis Busy do Belgii przedstawia oferty firm transportowych zajmujących się przewozem osób z Polski do Belgii oraz z Belgii do Polski. Na naszym portalu w szybki sposób można odnaleźć przewozy do Belgii ze swojego regionu.

http://www.busy-do-belgii.pl/ - 8 Paź 2013