KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 447)

Busy do Polski i Niemiec****

Komfortowe Busy to doskonały sposób na transport z Polski do Niemiec, lub z Niemiec do Polski. Nasze busy to klmatyzowane i wygodne sześcioosobowe busy którymi dowozimy pasażerów pod wskazany adres. Kursujemy codziennie na trasie Olszyn - Niemcy, przez Bydgoszcz, Toruń, Gniezno, Poznań.

http://komfortowebusy.pl/ - 18 Cze 2015

Busy Olsztyn Niemcy****

Biuro Podróży Maria z Olsztyna specjalizuje się w przewozie osób do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Wszystkie busy posiadają komfortowe wyposażenie. Przewoźnik dba również o bezpieczeństwo pasażerów, a w dłuższe trasy wyjeżdża dwóch doświadczonych kierowców. Atutem niewątpliwie są ceny oraz profesjonalne podejście do klienta.

http://www.bpmaria.pl/ - 6 Mar 2014

Busy Speedy Gonzales - przewozy do Holandii i Niemiec****

Firma Speedy Gonzales specjalizuje się w międzynarodowym przewozie osób. Można u nas zamówić busy do Niemiec, Holandii oraz Danii. Współpracujemy z doświadczonymi kierowcami, którzy zadbają o wygodną i terminową podróż. Nasze pojazdy są nowoczesne i bezpieczne - zapraszamy do podjęcia współpracy!

http://www.busyspeedygonzales.pl/ - 4 Lip 2017

Cargo Express - międzynarodowe usługi transportowe, spedycja lotnicza, drogowa i morska****

W firmie Cargo Express świadczymy międzynarodowe usługi transportowe. Realizujemy zlecenia z zakresu spedycji drogowej, lotniczej i frachtu morskiego. Świadczymy usługi kurierskie i przewozy specjalne, w tym transport zwierząt. Więcej informacji na naszej stronie.

http://www.e-cargo.pl/ - 20 Cze 2017

CentrumKurierskie.pl – tani kurier międzynarodowy****

Prosimy zapoznać się z ofertą najtańszego brokera przesyłek kurierskich, CentrumKurierskiego.pl. Oferujemy Państwu tanie przesyłki kurierskie i tanie usługi kurierskie. Obsługujemy przesyłki krajowe jak również tanie przesyłki międzynarodowe. Współpracujemy z takimi firmami jak: kurier DPD, kurier OPEK, kurier DHL, kurier K-EX. Zachęcamy do korzystania z naszych usług. Wysyłka kurierem jest banalnie prosta. Zamawiasz usługę za pośrednictwem naszej strony internetowej, realizujesz płatność elektroniczna i czekasz na kuriera. Wyślij kurierem już dziś swoje paczki. Zapraszamy serdecznie, CentrumKurierskie.pl.

http://www.centrumkurierskie.pl/ - 24 Kwi 2013

Ciagniki, naczepy, samochody, leasing, kredyt, finansowanie.****

Leasing, BEL Leasing,nowe i używane ciągniki siodłowe i naczepy, kredyt, środki z Uni Europejskiej.

http://www.ciagnikisiodlowe.pl/ - 27 Wrz 2004

Clever Logistic - Transport kontenerowy****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta firmy Clever Logistic, zajmującej się transportem kontenerowym. Świadczymy również usługi w zakresie spedycji kolejowej do Uzbekistanu, Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy oraz Rosji.

http://www.cleverlogistic.pl/ - 7 Mar 2017

Code ID - telekomunikacja przemysłowa****

Przedsiębiorstwo Code ID proponuje nowoczesne rozwiązania techniczne z zakresu telekomunikacji przemysłowej. W ofercie posiada czujniki tensometryczne i mierniki wagowe. Firma świadczy również usługi serwisowe.

http://www.codeid.pl/ - 17 Maj 2017

Complex - przewozy i busy do Holandii i Niemiec****

Firma transportowa Complex prowadzi przewozy osób do Holandii i Niemiec a także w obrębie Polski. Transport jest realizowany nowoczesnymi busami. Oferta dotyczy także dowozu towaru we wskazane miejsce.

http://www.pilatransport.pl/ - 16 Paź 2013

CTRANS - usługi transportowe****

Nasza firma świadczy usługi transportowe na terenie takich miast, jak Jasło, Gorlice oraz Krosno. CTRANS organizuje przeprowadzki oraz przewozy osób i rzeczy sprawnie, a przy tym również bezpiecznie.

http://www.ctrans.pl/ - 22 Lut 2018