KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 551)

BusTeleporter - przewozy do Belgii, Holandii i Niemiec z woj. dolnośląskiego****

Przedsiębiorstwo transportowe Bus Teleporter oferuje przewozy z Jeleniej Góry do Niemiec, Holandii i Belgii. Firma działa na terenie województwa dolnośląskiego.

http://busteleporter.com/ - 22 Kwi 2016

Busy Armar - busy z Niemiec do Polski****

Firma oferuje przewóz osób ze Zgorzelca, Wrocławia, Lublina, Piotrkowa Trybunalskiego i Radomia do Frankfurtu. Bus podróżuje do Niemiec z Polski w czwartki i poniedziałki. Droga powrotna zaplanowana jest na każdy piątek i wtorek.

http://busyarmar.pl/ - 28 Lut 2017

Busy Bydgoszcz Holandia****

Od ponad 20 lat działamy w przewozach osób. Nasi kierowcy posiadają duże doświadczenie, każdy co najmniej 10-cio letni staż w zawodzie. Doświadczenie i znajomość docelowych miejscowości w docelowych krajach (Belgia, Holandia) pozwalają kierowcom na dobranie optymalnej drogi, a to znaczy uniknięcie korków. Dodatkową pomocą w skróceniu czasu dojazdu są najnowsze nawigacje. Doświadczenie kierowcy oznacza nie tylko tysiące godzin spędzonych na trasie, lecz także dobrą znajomość okolic do których wiezie się pasażerów. W Polsce skupiamy się głównie na regionie województwa kujawsko-pomorskiego. W Holandii jeździmy do Middelburg, Rotterdam, Haga, Breda, Tilburg, Einthofen, Utrecht, Hengel. W Belgii natomiast do Brugia, Antwerpia, Genk, Kortrijk, Gandawa. Jeździmy door-to-door, a to znaczy, że zabieramy pasażerów spod ich domów i zawozimy pod wskazany adres. Tak samo w drodze powrotnej – zabieramy ze wskazanej lokalizacji i zawozimy pod sam dom.

http://www.busybelgiaholandianiemcy.pl/ - 11 Sty 2019

Busy do Belgii, busy Belgia Polska****

Serwis Busy do Belgii przedstawia oferty firm transportowych zajmujących się przewozem osób z Polski do Belgii oraz z Belgii do Polski. Na naszym portalu w szybki sposób można odnaleźć przewozy do Belgii ze swojego regionu.

http://www.busy-do-belgii.pl/ - 8 Paź 2013

Busy do Holandii, Belgii, Niemiec - Kłębek Bus****

Kłębek Bus - Busy z Polski do Holandii, Belgii, Niemiec. Powroty z Niemiec, Belgi, Holandii do Polski. Tanio, Szybko i Bezpiecznie z nami dotrzesz do celu.

http://klebekbus.pl/ - 14 Lip 2018

Busy do Polski i Niemiec****

Komfortowe Busy to doskonały sposób na transport z Polski do Niemiec, lub z Niemiec do Polski. Nasze busy to klmatyzowane i wygodne sześcioosobowe busy którymi dowozimy pasażerów pod wskazany adres. Kursujemy codziennie na trasie Olszyn - Niemcy, przez Bydgoszcz, Toruń, Gniezno, Poznań.

http://komfortowebusy.pl/ - 18 Cze 2015

Busy Olsztyn Niemcy****

Biuro Podróży Maria z Olsztyna specjalizuje się w przewozie osób do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Wszystkie busy posiadają komfortowe wyposażenie. Przewoźnik dba również o bezpieczeństwo pasażerów, a w dłuższe trasy wyjeżdża dwóch doświadczonych kierowców. Atutem niewątpliwie są ceny oraz profesjonalne podejście do klienta.

http://www.bpmaria.pl/ - 6 Mar 2014

Busy Speedy Gonzales - przewozy do Holandii i Niemiec****

Firma Speedy Gonzales specjalizuje się w międzynarodowym przewozie osób. Można u nas zamówić busy do Niemiec, Holandii oraz Danii. Współpracujemy z doświadczonymi kierowcami, którzy zadbają o wygodną i terminową podróż. Nasze pojazdy są nowoczesne i bezpieczne - zapraszamy do podjęcia współpracy!

http://www.busyspeedygonzales.pl/ - 4 Lip 2017

Cargo Express - międzynarodowe usługi transportowe, spedycja lotnicza, drogowa i morska****

W firmie Cargo Express świadczymy międzynarodowe usługi transportowe. Realizujemy zlecenia z zakresu spedycji drogowej, lotniczej i frachtu morskiego. Świadczymy usługi kurierskie i przewozy specjalne, w tym transport zwierząt. Więcej informacji na naszej stronie.

http://www.e-cargo.pl/ - 20 Cze 2017

Cat Poland Transport - praca dla kierowców C+E/95****

Posiadasz uprawnienia C+E/95? Praca dla kierowców ciężarowych czeka od zaraz w firmie Cat Poland Transport. Jako oddział międzynarodowej grupy kapitałowej zajmujemy się przewozem nowych samochodów osobowych i ciężarowych. Szczegóły na stronie.

http://www.catpoland.pl/ - 24 Lut 2018