KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 473)

CTRANS - usługi transportowe****

Nasza firma świadczy usługi transportowe na terenie takich miast, jak Jasło, Gorlice oraz Krosno. CTRANS organizuje przeprowadzki oraz przewozy osób i rzeczy sprawnie, a przy tym również bezpiecznie.

http://www.ctrans.pl/ - 22 Lut 2018

D. Podczasiak - transport krajowy****

Zachęcamy Państwa do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez pracowników z firmy zajmującej się transportem ciężkim oraz chłodniczym ze Środy Wielkopolskiej. Proponujemy usługi związane z przewozem przeróżnych towarów na terenie kraju i za granicę- nasi kierowcy jeżdżą miedzy innymi do Niemiec oraz Holandii. Wystarczy do nas zadzwonić, a nasz kierowca sprawnie podjedzie pod wskazany adres, żeby załadować Państwa towar. Współpracujemy również z firmami, jak i indywidualnymi osobami. Przewozimy towary wymagające transportu chłodniczego, jak i te ponadnormatywne. Pomagamy transportować maszyny budowlane, elementy konstrukcji stalowych oraz inne. Dzięki dużej i różnorodnej flocie aut, z pewnością dostosujemy propozycję do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej umieściliśmy więcej wiadomości.

http://www.transportchlodniepodczasiak.pl/ - 13 Sie 2013

D-arko Poland Sp. z oo - Transport i Spedycja Międzynarodowa****

Firma D-ARKO POLAND jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Sękowie w zachodniej Polsce. Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, oferującą Państwu kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej. Realizujemy przewozy międzynarodowe towarów pojazdami o ładowności 24 tony. Zapewniamy usługi transportowe na terenie calej Unii Europejskiej, a w szczególności Francji, krajów Beneluxu, Niemiec, Włoch, Hiszpanii oraz Anglii.

http://www.d-arko.pl/ - 4 Sty 2007

DB Schenker Logistic****

DB Schenker Logistics w Polsce to firma oferująca pełny zakres rozwiązań transportowych, różnorodne rodzaje przewozu, składowanie oraz nowoczesne systemy informatyczne. Projekty Schenker Sp. z o.o. dedykowane są dla przedsiębiorstw reprezentujących wielorakie sektory przemysłowe, między innymi firmy o specjalizacji elektronicznej, produkcyjnej, maszynowej, FMCG i chemicznej. Operator transportowy DB Schenker Logistics w Polsce zarządza globalnymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów czołowych firm. Przeprowadza przewozy dopasowane do subiektywnych potrzeb Klienta. Jest to możliwe za sprawą sieci połączeń drogowych i kolejowych, lotniczych i wodnych oraz dzięki logistyce magazynowej. Kluczowe cele firmy są całościowo związane ze stabilnym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem.

http://www.logistics.dbschenker.pl/ - 7 Lip 2015

Debon - Przyczepy do przewozu koni****

Jesteśmy producentem przyczep do przewozu koni oraz boksów. Działamy na rynku od ponad 15 lat zapewniając niezmiennie wysoki standard usług. Do wyrobu konstrukcji używamy wyłącznie najlepszych materiałów, które odznaczają się szczególną odpornością na uderzenia. Zapewniamy również bardzo dobry standard wyposażenia wnętrz przyczep.

http://www.debon.pl/ - 29 Kwi 2015

Domestic Courier Service - przesyłki drobnicowe****

Przesyłki kurierskie nie mają przed nami żadnych tajemnic. Od wielu lat zajmujemy się bowiem serwisem miejskim (na obszarze Poznania i pobliskich miejscowości), serwisem krajowym, jak również serwisem międzynarodowym (drogowym oraz lotniczym). Niestraszne jest więc nam żadne, nawet najbardziej niestandardowe zlecenie. Jako że prócz usatysfakcjonowania naszych klientów, zależy nam na ciągłym rozwoju, poszerzyliśmy naszą ofertę o transport suchego lodu, który znajduje zastosowanie, na przykład w transporcie kriogenicznym, cateringu, doświadczeniach laboratoryjnych, chłodzeniu artykułów spożywczych w trakcie przetwarzania oraz mieszania, kurczeniu elementów metalowych na zimno i czyszczeniu maszyn w ruchu. Drobiazgowe informacje na temat oferty firmy Domestic Courier Service można znaleźć na naszej stronie internetowej.

http://www.couriers.pl/ - 6 Lis 2012

Domin Cars - przewóz osób do Niemiec, Belgii i Holandii****

Przedsiębiorstwo Domin Cars z Poznania świadczy usługi przewozu osób do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego. Firma zapewnia komfortową i szybką realizację zlecenia.

http://domincars.pl/ - 18 Paź 2017

Dor-Cel: spedycja, obsługa celna, dystrybucja****

Dor-Cel Sp. zo.o. jest firmą spedycyjną, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji transportu lotniczego, morskiego i lądowego.

http://www.dorcel.com.pl/ - 17 Gru 2004

Dragon - Firma Kurierska - Serwis miejski , lokalny i krajowy - Usługi transportowe****

Firma kurierska Dragon - Warszawa obsługuje przesyłki : miejskie , lokalne , krajowe i międzynarodowe. Gwarantujemy wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny. Wykonujemy również usługi na zamówienie - np. zakupy na telefon , ekspres drogowy itp..Działamy szybko i solidnie - w naszej firmie Klient liczy się najbardziej.

http://www.dragonkurier.pl/ - 18 Maj 2009

Drewniane skrzynie, opakowania transportowe, skrzynia drewniana - OST****

W naszej ofercie znajdziecie drewniane skrzynie transportowe ze sklejki, ażurowe jak i z pełnego drewna. Zapewniamy, że każda skrzynia drewniana wykonana przez naszą firmę ochroni Twój towar i pozwoli dojechać z nim bezpiecznie do celu. Oferujemy też usługi pakowania skrzyń transportowych, jak również ich przewozu i spedycji. Nasze opakowania transportowe zostały uznane i docenione już przez wielu zadowolonych ze współpracy z nami klientów. Serdecznie zapraszamy!

http://o-s-t.pl/ - 11 Paź 2012