KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 444)

DB Schenker Logistic****

DB Schenker Logistics w Polsce to firma oferująca pełny zakres rozwiązań transportowych, różnorodne rodzaje przewozu, składowanie oraz nowoczesne systemy informatyczne. Projekty Schenker Sp. z o.o. dedykowane są dla przedsiębiorstw reprezentujących wielorakie sektory przemysłowe, między innymi firmy o specjalizacji elektronicznej, produkcyjnej, maszynowej, FMCG i chemicznej. Operator transportowy DB Schenker Logistics w Polsce zarządza globalnymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów czołowych firm. Przeprowadza przewozy dopasowane do subiektywnych potrzeb Klienta. Jest to możliwe za sprawą sieci połączeń drogowych i kolejowych, lotniczych i wodnych oraz dzięki logistyce magazynowej. Kluczowe cele firmy są całościowo związane ze stabilnym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem.

http://www.logistics.dbschenker.pl/ - 7 Lip 2015

Debon - Przyczepy do przewozu koni****

Jesteśmy producentem przyczep do przewozu koni oraz boksów. Działamy na rynku od ponad 15 lat zapewniając niezmiennie wysoki standard usług. Do wyrobu konstrukcji używamy wyłącznie najlepszych materiałów, które odznaczają się szczególną odpornością na uderzenia. Zapewniamy również bardzo dobry standard wyposażenia wnętrz przyczep.

http://www.debon.pl/ - 29 Kwi 2015

Domestic Courier Service - przesyłki drobnicowe****

Przesyłki kurierskie nie mają przed nami żadnych tajemnic. Od wielu lat zajmujemy się bowiem serwisem miejskim (na obszarze Poznania i pobliskich miejscowości), serwisem krajowym, jak również serwisem międzynarodowym (drogowym oraz lotniczym). Niestraszne jest więc nam żadne, nawet najbardziej niestandardowe zlecenie. Jako że prócz usatysfakcjonowania naszych klientów, zależy nam na ciągłym rozwoju, poszerzyliśmy naszą ofertę o transport suchego lodu, który znajduje zastosowanie, na przykład w transporcie kriogenicznym, cateringu, doświadczeniach laboratoryjnych, chłodzeniu artykułów spożywczych w trakcie przetwarzania oraz mieszania, kurczeniu elementów metalowych na zimno i czyszczeniu maszyn w ruchu. Drobiazgowe informacje na temat oferty firmy Domestic Courier Service można znaleźć na naszej stronie internetowej.

http://www.couriers.pl/ - 6 Lis 2012

Domin Cars - przewóz osób do Niemiec, Belgii i Holandii****

Przedsiębiorstwo Domin Cars z Poznania świadczy usługi przewozu osób do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego. Firma zapewnia komfortową i szybką realizację zlecenia.

http://domincars.pl/ - 18 Paź 2017

Dor-Cel: spedycja, obsługa celna, dystrybucja****

Dor-Cel Sp. zo.o. jest firmą spedycyjną, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji transportu lotniczego, morskiego i lądowego.

http://www.dorcel.com.pl/ - 17 Gru 2004

Dragon - Firma Kurierska - Serwis miejski , lokalny i krajowy - Usługi transportowe****

Firma kurierska Dragon - Warszawa obsługuje przesyłki : miejskie , lokalne , krajowe i międzynarodowe. Gwarantujemy wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny. Wykonujemy również usługi na zamówienie - np. zakupy na telefon , ekspres drogowy itp..Działamy szybko i solidnie - w naszej firmie Klient liczy się najbardziej.

http://www.dragonkurier.pl/ - 18 Maj 2009

Drewniane skrzynie, opakowania transportowe, skrzynia drewniana - OST****

W naszej ofercie znajdziecie drewniane skrzynie transportowe ze sklejki, ażurowe jak i z pełnego drewna. Zapewniamy, że każda skrzynia drewniana wykonana przez naszą firmę ochroni Twój towar i pozwoli dojechać z nim bezpiecznie do celu. Oferujemy też usługi pakowania skrzyń transportowych, jak również ich przewozu i spedycji. Nasze opakowania transportowe zostały uznane i docenione już przez wielu zadowolonych ze współpracy z nami klientów. Serdecznie zapraszamy!

http://o-s-t.pl/ - 11 Paź 2012

Ekskluzywne Busy - przewozy osobowe****

Firma świadcząca usługi transportowe na najwyższym poziomie. Ekskluzywne Busy oferują przewozy osób prywatnych oraz grup zorganizowanych na trasach krajowych i zagranicznych.

http://www.ekskluzywnebusy.pl/ - 27 Lis 2017

Eksport i import z Chin - Importuj z nami****

Kompleksowo podchodzimy do kwestii handlu międzynarodowego. Pomagamy bezpiecznie przeprowadzić import oraz eksport do Chin. Nasze wieloletnie doświadczenie jest dla Ciebie pewnikiem jakości. Znajdziemy dla Ciebie kontrahenta, zadbamy o kontrolę jakości oraz dostarczymy Twój towar na miejsce.

http://www.importujznami.pl/ - 17 Lut 2015

ElcoAuto - Wypożyczalnia samochodów Wrocław, wynajem aut we Wrocławiu****

Wypożyczalnia samochodów ElcoAuto we Wrocławiu oferuje wynajem aut osobowych na doby. Posiadamy wyłącznie nowe samochody w dobrych cenach. Zapewniamy pełen pakiet bezpieczeństwa i fachową obsługę. Umożliwiamy wynajem długoterminowy dla firm w preferencyjnych cenach. Oferujemy szeroki wachlarz modeli samochodów. Każde auto z floty Elco jest w idealnym stanie, podlega cyklicznym badaniom technicznym i jeździ na odpowiednich do pory roku oponach. W naszym garażu posiadamy następujące modele aut:Kia Venga, Opel Corsa, Ford Focus, Skoda Octavia, Opel Astra III. Wszystkie samochody z naszej wypożyczalni aut we Wrocławiu podstawiamy we wskazane przez Klienta miejsce na terenie całego miasta. Biuro ElcoAuto mieści się w Justin Center blisko Rynku, gdzie posiadamy miejsca postojowe w garażu podziemnym.

http://www.elcoauto.pl/ - 30 Sie 2010