KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 525)

Ciagniki, naczepy, samochody, leasing, kredyt, finansowanie.****

Leasing, BEL Leasing,nowe i używane ciągniki siodłowe i naczepy, kredyt, środki z Uni Europejskiej.

http://www.ciagnikisiodlowe.pl/ - 27 Wrz 2004

CIS Logistics - transport kolejowy z Chin****

Firma CIS Logistics z Poznania specjalizuje się w usługach kurierskich w kraju oraz za granicą. Proponujemy transport kolejowy z Chin, przewóz paczek do Hiszpanii i wiele innych rozwiązań. Z nami możesz być pewny, że przesyłka dotrze na miejsce.

http://cislogistics.pl/ - 25 Lip 2018

Clever Logistic - Transport kontenerowy****

Na stronie internetowej została przedstawiona oferta firmy Clever Logistic, zajmującej się transportem kontenerowym. Świadczymy również usługi w zakresie spedycji kolejowej do Uzbekistanu, Białorusi, Kazachstanu, Ukrainy oraz Rosji.

http://www.cleverlogistic.pl/ - 7 Mar 2017

Code ID - telekomunikacja przemysłowa****

Przedsiębiorstwo Code ID proponuje nowoczesne rozwiązania techniczne z zakresu telekomunikacji przemysłowej. W ofercie posiada czujniki tensometryczne i mierniki wagowe. Firma świadczy również usługi serwisowe.

http://www.codeid.pl/ - 17 Maj 2017

Complex - przewozy i busy do Holandii i Niemiec****

Firma transportowa Complex prowadzi przewozy osób do Holandii i Niemiec a także w obrębie Polski. Transport jest realizowany nowoczesnymi busami. Oferta dotyczy także dowozu towaru we wskazane miejsce.

http://www.pilatransport.pl/ - 16 Paź 2013

CTRANS - usługi transportowe****

Nasza firma świadczy usługi transportowe na terenie takich miast, jak Jasło, Gorlice oraz Krosno. CTRANS organizuje przeprowadzki oraz przewozy osób i rzeczy sprawnie, a przy tym również bezpiecznie.

http://www.ctrans.pl/ - 22 Lut 2018

D. Podczasiak - transport krajowy****

Zachęcamy Państwa do zainteresowania się ofertą przygotowaną przez pracowników z firmy zajmującej się transportem ciężkim oraz chłodniczym ze Środy Wielkopolskiej. Proponujemy usługi związane z przewozem przeróżnych towarów na terenie kraju i za granicę- nasi kierowcy jeżdżą miedzy innymi do Niemiec oraz Holandii. Wystarczy do nas zadzwonić, a nasz kierowca sprawnie podjedzie pod wskazany adres, żeby załadować Państwa towar. Współpracujemy również z firmami, jak i indywidualnymi osobami. Przewozimy towary wymagające transportu chłodniczego, jak i te ponadnormatywne. Pomagamy transportować maszyny budowlane, elementy konstrukcji stalowych oraz inne. Dzięki dużej i różnorodnej flocie aut, z pewnością dostosujemy propozycję do Państwa potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej umieściliśmy więcej wiadomości.

http://www.transportchlodniepodczasiak.pl/ - 13 Sie 2013

D-arko Poland Sp. z oo - Transport i Spedycja Międzynarodowa****

Firma D-ARKO POLAND jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Sękowie w zachodniej Polsce. Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, oferującą Państwu kompleksowe usługi w zakresie transportu i spedycji międzynarodowej. Realizujemy przewozy międzynarodowe towarów pojazdami o ładowności 24 tony. Zapewniamy usługi transportowe na terenie calej Unii Europejskiej, a w szczególności Francji, krajów Beneluxu, Niemiec, Włoch, Hiszpanii oraz Anglii.

http://www.d-arko.pl/ - 4 Sty 2007

DB Schenker Logistic****

DB Schenker Logistics w Polsce to firma oferująca pełny zakres rozwiązań transportowych, różnorodne rodzaje przewozu, składowanie oraz nowoczesne systemy informatyczne. Projekty Schenker Sp. z o.o. dedykowane są dla przedsiębiorstw reprezentujących wielorakie sektory przemysłowe, między innymi firmy o specjalizacji elektronicznej, produkcyjnej, maszynowej, FMCG i chemicznej. Operator transportowy DB Schenker Logistics w Polsce zarządza globalnymi łańcuchami dostaw dla producentów, eksporterów i importerów czołowych firm. Przeprowadza przewozy dopasowane do subiektywnych potrzeb Klienta. Jest to możliwe za sprawą sieci połączeń drogowych i kolejowych, lotniczych i wodnych oraz dzięki logistyce magazynowej. Kluczowe cele firmy są całościowo związane ze stabilnym rozwojem i odpowiedzialnym biznesem.

http://www.logistics.dbschenker.pl/ - 7 Lip 2015

Debon - Przyczepy do przewozu koni****

Jesteśmy producentem przyczep do przewozu koni oraz boksów. Działamy na rynku od ponad 15 lat zapewniając niezmiennie wysoki standard usług. Do wyrobu konstrukcji używamy wyłącznie najlepszych materiałów, które odznaczają się szczególną odpornością na uderzenia. Zapewniamy również bardzo dobry standard wyposażenia wnętrz przyczep.

http://www.debon.pl/ - 29 Kwi 2015