KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport (3 518)

Domestic Courier Service - przesyłki drobnicowe****

Przesyłki kurierskie nie mają przed nami żadnych tajemnic. Od wielu lat zajmujemy się bowiem serwisem miejskim (na obszarze Poznania i pobliskich miejscowości), serwisem krajowym, jak również serwisem międzynarodowym (drogowym oraz lotniczym). Niestraszne jest więc nam żadne, nawet najbardziej niestandardowe zlecenie. Jako że prócz usatysfakcjonowania naszych klientów, zależy nam na ciągłym rozwoju, poszerzyliśmy naszą ofertę o transport suchego lodu, który znajduje zastosowanie, na przykład w transporcie kriogenicznym, cateringu, doświadczeniach laboratoryjnych, chłodzeniu artykułów spożywczych w trakcie przetwarzania oraz mieszania, kurczeniu elementów metalowych na zimno i czyszczeniu maszyn w ruchu. Drobiazgowe informacje na temat oferty firmy Domestic Courier Service można znaleźć na naszej stronie internetowej.

http://www.couriers.pl/ - 6 Lis 2012

Domin Cars - przewóz osób do Niemiec, Belgii i Holandii****

Przedsiębiorstwo Domin Cars z Poznania świadczy usługi przewozu osób do Niemiec, Belgii oraz Holandii. Oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców województwa wielkopolskiego oraz lubuskiego. Firma zapewnia komfortową i szybką realizację zlecenia.

http://domincars.pl/ - 18 Paź 2017

Dor-Cel: spedycja, obsługa celna, dystrybucja****

Dor-Cel Sp. zo.o. jest firmą spedycyjną, która specjalizuje się w kompleksowej organizacji transportu lotniczego, morskiego i lądowego.

http://www.dorcel.com.pl/ - 17 Gru 2004

Dragon - Firma Kurierska - Serwis miejski , lokalny i krajowy - Usługi transportowe****

Firma kurierska Dragon - Warszawa obsługuje przesyłki : miejskie , lokalne , krajowe i międzynarodowe. Gwarantujemy wysoką jakość usług i atrakcyjne ceny. Wykonujemy również usługi na zamówienie - np. zakupy na telefon , ekspres drogowy itp..Działamy szybko i solidnie - w naszej firmie Klient liczy się najbardziej.

http://www.dragonkurier.pl/ - 18 Maj 2009

Drewniane skrzynie, opakowania transportowe, skrzynia drewniana - OST****

W naszej ofercie znajdziecie drewniane skrzynie transportowe ze sklejki, ażurowe jak i z pełnego drewna. Zapewniamy, że każda skrzynia drewniana wykonana przez naszą firmę ochroni Twój towar i pozwoli dojechać z nim bezpiecznie do celu. Oferujemy też usługi pakowania skrzyń transportowych, jak również ich przewozu i spedycji. Nasze opakowania transportowe zostały uznane i docenione już przez wielu zadowolonych ze współpracy z nami klientów. Serdecznie zapraszamy!

http://o-s-t.pl/ - 11 Paź 2012

Ekskluzywne Busy - przewozy osobowe****

Firma świadcząca usługi transportowe na najwyższym poziomie. Ekskluzywne Busy oferują przewozy osób prywatnych oraz grup zorganizowanych na trasach krajowych i zagranicznych.

http://www.ekskluzywnebusy.pl/ - 27 Lis 2017

Eksport i import z Chin - Importuj z nami****

Kompleksowo podchodzimy do kwestii handlu międzynarodowego. Pomagamy bezpiecznie przeprowadzić import oraz eksport do Chin. Nasze wieloletnie doświadczenie jest dla Ciebie pewnikiem jakości. Znajdziemy dla Ciebie kontrahenta, zadbamy o kontrolę jakości oraz dostarczymy Twój towar na miejsce.

http://www.importujznami.pl/ - 17 Lut 2015

ElcoAuto - Wypożyczalnia samochodów Wrocław, wynajem aut we Wrocławiu****

Wypożyczalnia samochodów ElcoAuto we Wrocławiu oferuje wynajem aut osobowych na doby. Posiadamy wyłącznie nowe samochody w dobrych cenach. Zapewniamy pełen pakiet bezpieczeństwa i fachową obsługę. Umożliwiamy wynajem długoterminowy dla firm w preferencyjnych cenach. Oferujemy szeroki wachlarz modeli samochodów. Każde auto z floty Elco jest w idealnym stanie, podlega cyklicznym badaniom technicznym i jeździ na odpowiednich do pory roku oponach. W naszym garażu posiadamy następujące modele aut:Kia Venga, Opel Corsa, Ford Focus, Skoda Octavia, Opel Astra III. Wszystkie samochody z naszej wypożyczalni aut we Wrocławiu podstawiamy we wskazane przez Klienta miejsce na terenie całego miasta. Biuro ElcoAuto mieści się w Justin Center blisko Rynku, gdzie posiadamy miejsca postojowe w garażu podziemnym.

http://www.elcoauto.pl/ - 30 Sie 2010

Encyklopedia transportu - blog o tematyce transportowej****

Jeżeli jesteś miłośnikiem motoryzacji, bądź działasz w branży TSL, to Encyklopedia transportu jest idealnym miejscem dla Ciebie! Odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z transportem, spedycją i logistyką.

http://encyklopedia-transportu.pl/ - 21 Wrz 2012

Europejska Giełda transportowa Trans****

Każdy przewoźnik wie, jak ważne jest szybkie odnajdywanie wolnych ładunków oraz możliwość sprawdzenia rzetelności kontrahenta . Giełda Trans zapewnia łatwy dostęp do ofert oraz pełne bezpieczeństwo zawieranych transakcji. To nie tylko giełda ładunków, ale także szereg kompleksowych rozwiązań dla tych, którzy zajmują się transportem.

http://pl.transportis.eu/ - 1 Gru 2011