KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > kolejowy (162)

WARS*****

Witryna firmy WARS zajmującej się obsługą pasażerów w wagonach sypialnych, kuszetkach i gastronomicznych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, ceny biletów, opis działalności gastronomicznej oraz rozkład jazdy.

http://www.wars.pl/ - 13 Wrz 2000

Agent PKP - Serwis Informacyjny****

Strona o agentach PKP Intercity, PKP Przewozy Regionalne, Wars. Przydatne adresy i telefony. Wybierz swojego agenta, a bedziasz mógł/-a rezerwować bilety.

http://www.agentpkp.civ.pl/ - 8 Gru 2003

AMTRADE****

Biuro Handlu Zagranicznego AMTRADE Sp. J.- informacja o firmie i jej działalności obejmującej import i eksport towarów przemysłowych, a w szczególności import i dystrybucję części zamiennych do taboru kolejowego.

http://www.amtrade.com.pl/ - 11 Gru 2003

ASC Cargo****

Witryna firmy specjalizującej się w usługach spedycyjnych (drogowe, lotnicze, kontenerowe) na terenie kraju i za granicą. W ramach oferty - magazynowanie i ubezpieczanie towarów.

http://www.acscargo.com.pl/ - 24 Lip 2001

Cargo-Service****

Firma zajmuje się spedycją krajową i międzynarodową. Strony zawierają informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.cargo-service.com.pl/ - 10 Mar 2000

Centrum Kolejnictwa Regionalnego****

Serwis poświęcony kolejom lokalnym, samorządowym, prywatnym a także bocznicach i przewoźnikach. To serwis prezentujący piękno i unikatowe walory turystyczne i krajoznawcze kolei w Polsce, zawierający kompendium wiedzy na temat turystyki kolejowej, skansenów, muzeów kolejowych i szeroko rozumianego transportu szynowego.

http://www.kolej.com.pl/ - 19 Wrz 2003

Centrum Naukowo-Techniczne Kolejnictwa****

CNTK to jednostka organizacyjna PKP będąca głównym wykonawcą badań kolejowych w Polsce. Działalność naukowo-badawcza CNTK skoncentrowana na: prowadzeniu badań koniecznych do uzyskania świadectw dopuszczenia do eklpoatacji, zapewnienia PKP urządzeń technicznych o standardach międzynarodowych, oraz uzyskania kompatybilności technicznej z rozwiązaniami w krajach sąsiadujących z Polską.

http://www.cntk.pl/ - 14 Lut 2000

C.HARTWIG-KATOWICE S.A.****

Przedsiębiorstwo zajmuje się obsługą spedycyjno-transportową ładunków transportem kolejowym, lotniczym, żeglugą śródlądową i transportem kombinowanym z Europą, krajami WNP i Bliskim Wschodem.

http://www.hartwig.katowice.pl/ - 29 Wrz 2000

CTL Logistics - transport kolejowy****

Grupa CTL Logistics oferuje kompletny produkt, w skład którego wchodzi: transport kolejowy, logistyka, spedycja, dzierżawa taboru, przeładunek.

http://www.ctl.pl/ - 7 Cze 2005

Dworce kolejowe****

Największe polskie dworce i stacje kolejowe - Warszawa Centralna, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wschodnia, Poznań Główny, Wrocław Główny, Kraków Główny, Katowice, Toruń Główny, Gdynia Główna, Gdańsk Główny, Szczecin Główny, Bydgoszcz Główna i inne. Dworce kolejowe za granicą - w Anglii, Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Japonii, Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, USA i Włoszech. Informacje, dane podstawowe, galeria zdjęć dworców i stacji.

http://www.dworzec.net.pl/ - 2 Gru 2008