KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > kolejowy (162)

Skansen taboru kolejowego w Chabówce****

Jeden z najbardziej znanych skansenów kolejowych w Polsce. Opisy części zgromadzonego taboru, m.in. najstarszego w w Polsce parowozu i salonki rządowej z 1956 roku.

http://skansen.koti.com.pl/ - 6 Cze 2000

Spedcont Spedycja Polska Sp. z o.o.****

Spedycja i przewóz towarów w kontenerach w kraju oraz w międzynarodowej komunikacji kolejowej, dowóz samochodowy kontenerów do klienta, całopociągowe dostawy kontenerów z polskich portów do własnych terminali lub na bocznicę klienta, pełna obsługa przeładunkowa na terminalach. Podstawowe dane o firmie, o terminalach i agencjach kontenerowych, informacje o lokalizacji firmy Spedcont oraz dane teleadresowe.

http://www.spedcont.com.pl/ - 29 Sty 2002

Spedycje międzynarodowe - Green Line Konin****

Oferujemy profesjonalne spedycje międzynarodowe. Wykonujemy transporty,które wymagają zarejestrowania się w systemie SENT. Prowadzimy własną spedycję dzięki czemu nie ma pośredników i oferujemy konkurencyjne ceny, które są proponowane indywidualnie dla każdego klienta.

http://greenline.konin.pl/ - 15 Lis 2017

Strona domowa Wojtasa****

Strona MK Wojtka Traczyka z Warszawy. Duża galeria zdjęć taboru kolejowego, informacje o autorze strony, poradnik pasażera PKP, relacje z wyjazdów, linki...

http://republika.pl/wojcie84/ - 3 Paź 2001

Strona domowa Wojtasa****

Strona MK Wojtka Traczyka z Warszawy. Duża galeria zdjęć taboru kolejowego, informacje o autorze strony, poradnik pasażera PKP, relacje z wyjazdów, linki...

http://republika.pl/wojcie84/ - 3 Paź 2001

Strona komunikacyjna by Adam Muth****

Strona poświęcona transportowi publicznemu (czyli kolei i komunikacji miejskiej). Zawiera: obszerne galerie, dane techniczne, ciekawostki, informacje, wywiady i wiele innych ciekawych rzeczy.

http://grodas.w.interia.pl/ - 9 Sie 2002

Śląskie Centrum Logistyki S.A.****

Ofertę przedsiębiorstwa stanowi: składowanie towarów, przeładunek towarów, przewóz transportem drogowym, kolejowym, wodnym i lotnicznym, dostawy \"do drzwi klienta\", spedycja, obsługa kontenerów, konfekcjonowania towarów, prowadzenie przedstawicielstw handlowych, organizacja dystrybucji towarów. Strony szczegółowo prezentują postać przedsiębiorstwa oraz warunki współpracy.

http://www.scl.com.pl/ - 12 Sie 2011

Średzka Kolej Powiatowa****

Strona poświęcona kolejce wąskotorowej w Środzie Wielkopolskiej. Na łamach serwisu znaleźć można aktualny rozkład jazdy, cennik biletów, bierzące wiadomości, obszerną galerię zdjęć oraz wiele ciekawostek. Poznaj historię jednej z najbardziej zasłużonych ciuchci w Polsce.

http://www.sredzkakolej.pl/ - 15 Kwi 2013

Tabor kolejowy według Chestera****

Strona Chestera zawierająca między innymi ogromną galerię polskiego taboru, poprawki do cegły oraz poprawione już do niej tabele.

http://www.kolej.pl/~jareks/ - 3 Paź 2001

Transchem Sp. z o. o.****

Firma zajmuje się organizacją przewozów kolejowych oraz dzierżawą cystern i wagonów do transportu produktów chemicznych, naftowych, gazów skroplonych, nawozów, kamienia, materiałów sypkich, a także obsługą bocznic kolejowych oraz naprawą cystern. Na stronie opis i oferta firmy, galeria zdjęć.

http://www.transchem.com.pl/ - 22 Lis 2005