KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > kolejowy (162)

Transport Kolejowy****

Zakres działalności firmy obejmuje: transport kolejowy paliw i produktów naftowych, serwis ogumienia, usługi myjni samochodowej a także magazynowanie towarów. Na stronie znajduje się:opis firmy, oferta oraz kontakt.

http://www.naftotransrem.pl/ - 29 Sty 2002

Transport kolejowy z Chin****

Szukasz firmy która zajmuje się transportowaniem towarów z Chin? Zapraszamy do skorzystania z oferty umieszczonej na stronie kolejchiny.pl pomorskiej firmy zajmującej się kompleksowym transportem międzynarodowym.

http://kolejchiny.pl/ - 27 Sty 2017

Triticum - SAD****

Triticum - SAD sp. z o.o. to Międzynarodowa Spedycja Kolejowa, która oferuje kompleksową obsługę celną towarów importowanych i eksportowanych. Współpracując z PKP organizuje transporty towarowe do oraz z krajów Unii Europejskiej.

http://www.triticum.sim.pl/ - 21 Sty 2000

Witryna poświęcona kolei****

Strona poświęcona tematyce kolejowej.Znajdziesz tu wiele fotografii i wiadomości na temat kolei.Ponadto zamieszczono informacje o stacji w Kamienej Górze i kolejce śmigielskiej.

http://www.republika.pl/kolkry/ - 2 Lis 2000

Zakład Naprawy Taboru Kolejowego w Poznaniu****

Obecną specjalizacją zakładów jest naprawa i modernizacja lokomotyw spalinowych, produkcja nowego taboru (autobusy szynowe), produkcja wózków do wagonów osobowych umożliwiających jazdę z prędkością do 200km/h oraz segmentowych tarcz hamulcowych. Zakład wykonuje także odlewy, odkuwki i inne usługi.

http://www.zntkpoznan.com.pl/ - 14 Lut 2000

Zakład Przewozów Pasażerskich w Lublinie****

Zakład obejmuje linie kolejowe położone na terenie województwa lubelskiego. Na stronach znajdują się rozkłady jazdy taboru kolejowego, ogłoszenia, troszkę historii, taryfy i ulgi.

http://www.pzlublin.pkp.pl/ - 3 Paź 2001

Zakład Przewozów Pasażerskich w Lublinie****

Zakład obejmuje linie kolejowe położone na terenie województwa lubelskiego. Na stronach znajdują się rozkłady jazdy taboru kolejowego, ogłoszenia, troszkę historii, taryfy i ulgi.

http://www.pzlublin.pkp.pl/ - 3 Paź 2001

Agrostop***

Agrostop - transport, magazynowanie, ważenie i konfekcjonowanie towarów sypkich. Terminal przeładunkowy w Kobylanach.

http://www.agrostop.pl/ - 23 Cze 2003

Aktualny rozkład jazdy***

Strona o kolei, lokomotywach oraz rozkład jazdy. Na stronie informacje, które pomogą Ci w podróżach naszymi kolejami czyli PKP.

http://www.rozklad-jazdy.hmm.pl/ - 8 Mar 2004

Bilety PKP z dostawą***

Sprzedaż i rezerwacja biletów PKP (krajowe, jednorazowe, okresowe) i WARS (kuszetki, sypialne) również z dostawą (w Warszawie). Ceny biletów od/do stacji Warszawa Centralna. Rozkład jazdy PKP. Zamówienia przez telefon, e-mail, faks.

http://www.biletypkp.waw.pl/ - 17 Paź 2003