KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > lotniczy (159)

AC Cargo Sp. z o.o.****

Firma spedycyjno-logistyczna świadcząca usługi w zakresie przesyłek lotniczych, międzynarodowego transportu drogowego i morskiego. Na stronach charakterystyka oferty, informacje o oddziałach oraz formularz ofertowy.

http://www.accargo.com.pl/ - 4 Lut 2002

Aerocharter****

Witryna firmy zajmującej się transportem lotniczym

http://www.aerocharter.com.pl/ - 27 Wrz 2001

Air Services****

Strona brokera czarterów lotniczych, na której znajdziemy specyfikację techniczną posiadanej floty lotniczej, cennik usług, dane teleadresowe, e-mail.

http://www.airservices.pl/ - 30 Lip 2004

AirOnline - tanie bilety lotnicze, centrum rezerwacji online****

Serwis oferujący tanie bilety lotnicze dostępne na rynku taryf lotniczych wszystkich przewoźników zrzeszonych w IATA oraz tanich przewoźników (low cost carries). Oferujemy mozliwość dokonania rezerwacji on line lub zamówienia biletu lotniczego za pośrednictwem infolinii.

http://www.aironline.pl/ - 10 Wrz 2004

Alabamus Lufthansa City Center****

Firma Almabus Lufthansa City Center prowadzi sprzedaż biletów lotniczych na dowolne połączenia na świecie. Współpracuje z wszystkimi liniami lotniczymi mającymi swoje przedstawicielstwa w Polsce. Oprócz sprzedaży biletów zajmuje się także organizacją wycieczek, targów, obsługą kongresów itp.

http://www.almabus.com.pl/lcc/ - 21 Sty 2000

ALCOR LOGISTICS - Transport i Spedycja - chłodnie****

Zajmujemy się holistyczną organizacją transportu międzynarodowego i krajowego. Głównym profilem naszej działalności jest transport w temperaturze kontrolowanej od -25 c do + 25 c. Organizujemy również transporty LTL i FTL innych towarów neutralnych oraz transporty ekspresowe busami. Zapewniamy elastyczność i profesjonalizm w świadczeniu usług. Jesteśmy specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w branży Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz o przesyłanie zapytań ofertowych.

http://www.alcorlogistics.pl/ - 20 Lut 2018

Alitalia w Krakowie - Intercrac Travel****

Serwis internetowy Przedstawicielstwa Handlowego Włoskich Linii Lotniczych Alitalia w Krakowie. Znajdziesz tu informacje o liniach, rozkład lotów, aktualne promocje oraz dane teleadresowe.

http://www.alitalia.intercrac.com.pl/ - 20 Lut 2002

Alitalia w Krakowie - Intercrac Travel****

Serwis internetowy Przedstawicielstwa Handlowego Włoskich Linii Lotniczych Alitalia w Krakowie. Znajdziesz tu informacje o liniach, rozkład lotów, aktualne promocje oraz dane teleadresowe.

http://www.alitalia.intercrac.com.pl/ - 20 Lut 2002

Ancra Pol****

Firma jest polskim oddziałem szwedzkiej firmy Ancra Abt Ab. Firma specjalizuje się w systemach do mocowania i przeładunku towarów w transporcie samochodowym, lotniczym oraz morskim. Na stronach znajdziemy informacje o firmie oraz ofertę.

http://www.ancrapol.com.pl/ - 3 Mar 2000

ASC Cargo****

Witryna firmy specjalizującej się w usługach spedycyjnych (drogowe, lotnicze, kontenerowe) na terenie kraju i za granicą. W ramach oferty - magazynowanie i ubezpieczanie towarów.

http://www.acscargo.com.pl/ - 24 Lip 2001