KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > lotniczy (159)

Executive charter, air taxi, wynajem samolotów - Aviation Asset Management SA****

Oferta wynajmu nowych samolotów i awionetek. Czarter i wynajem małych samolotów: Beechcraft, Piper, Cessna, Diamond. Dzięki mapie zasięgu zobacz, ile czasu zajmie Ci lot z Polski do dowolnego miejsca w Europie.

http://www.aam.com.pl/ - 27 Lut 2008

Fair Cargo - Międzynarodowa Spedycja Lotnicza Obsługa Celna i Logistyczna****

Fair Cargo służy kompleksową obsługą spedycyjną (morskiej, lotniczej, drogowej) i celną. Już z poziomu stron serwisu można nawiązać kontakt z firmą wypełniając zamieszczone tu formularze. Na stronach umieszczono ponadto cennik usług oraz mechanizm pozwalający ustalić aktualne miejsce pobytu naszej przesyłki.

http://www.faircargo.com.pl/ - 15 Lut 2000

GB AEROCHARTER-WARSZWA****

Strona przedstawia ofertę transportu lotniczego. Znajdziesz tu informacje o działalnopści firmy, posiadanej przez nią flocie oraz zakresie świadczonych usług.

http://www.aerocharter.pl/ - 22 Lut 2002

GB AEROCHARTER-WARSZWA****

Strona przedstawia ofertę transportu lotniczego. Znajdziesz tu informacje o działalnopści firmy, posiadanej przez nią flocie oraz zakresie świadczonych usług.

http://www.aerocharter.pl/ - 22 Lut 2002

Global Airlines****

Interesująca strona WWW dla interesujących się lotnictwem cywilnym. Serwis omawia historię światowych linii lotniczych, dane techniczne lotnisk, prezentuje galerię samolotów pasażerskich oraz ciekawe artykuły lotnicze m.in. katastrofy lotnicze.

http://www.airlines.px.pl/ - 21 Sty 2000

Helipoland.com - Wynajem śmigłowca****

Nasza firma zajmuje się specjalistycznymi usługami w obrębie sprzedaży i wynajmu helikopterów. Obsługujemy klientów z całej Polski i zagranicy. Zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, jego oczekiwania i sugestie. W ramach oferty sprzedaż śmigłowców, obsługa techniczna helikopterów, wynajem śmigłowców do różnych celów podniebne loty, ślub helikopterem, zdjęcia ze śmigłowca. Organizujemy także szkolenia na pilota śmigłowcowego od licencji turystycznej, po licencję zawodową.

http://helipoland.com/ - 17 Sie 2016

Hellmann Moritz International Forwarders Sp. z.o.o.****

Firma jest członkiem Hellmann Worldwide Logistics, łączącej ponad 125 krajów w światowy system logistyczny Hellmann. Na łamach stron znajdują się informacje o firmie, odziałach, usługach...

http://www.hellmann.pol.pl/ - 23 Cze 2000

Jet Service s.c.****

Firma prowadzi działalność gospodarczą w zakresie wspierającym cywilny transport lotniczy i związanych z nim zagadnieniach. Na stronach również propozycja świadczenia usług z zakresu organizacji środków transportu, konsultacji, doradztwa, ekspertyz.

http://www.jetservice.pl/ - 4 Lut 2002

KLM w Polsce****

Linie Lotnicze Royal Dutch Airlines. Na stronach ważne informacje o biurach w Warszawie, rezerwacja, biura biletowe, cargo, reklamacje bagażowe.

http://poland.klm.com/ - 4 Lut 2002

KRAK-SPED - agencja celna****

Agencja celna KRAK-SPED oferuje szeroki wachlarz usług związanych ze spedycją,

http://www.kraksped.com.pl/ - 18 Wrz 2003