KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > lotniczy (159)

Parking na lotnisku - Port Lotniczy Warszawa im. F. Chopina****

Podróżni korzystający z usług Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina mają do dyspozycji trzy parkingi usytuowane w pobliżu terminalu pasażerskiego.

http://parking.lotnisko-chopina.pl/ - 24 Sty 2007

Plit****

Plit świadczy usługi transportowe i spedycyjne, drogowe, lotnicze i morskie, a także usługi agencji celnej. Na terenie Polski posiada cztery oddziały, każdy z nich specjalizuje się w eksporcie i imporcie. Obszar działania obejmuje cały świat.

http://www.plit.com.pl/ - 21 Sty 2000

Polskie Zakłady Lotnicze - Mielec****

Strony poświęcone firmie, jej historii, ofercie bieżącej i planom. Zamieszczono tu również informacje targowe oraz dane teleadresowe. Strona jest dostępna w trzech wersjach językowych.

http://www.pzlmielec.pl/ - 29 Sie 2001

Polskie Zakłady Lotnicze Mielec****

Firma jest wytwórcą popularnych na całym świecie samolotów rolniczych, lokalnego transportu pasażerskiego i cargo oraz do szkolenia pilotów. Na stronie znajdziecie informacje o firmie jej planach i ofercie.

http://www.pzlmielec.ptc.pl/ - 6 Cze 2002

Port Lotniczy Poznań - Ławica****

Strona Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Na stronie znajdują się zdjęcia lotniska, spis telefonów oraz aktualne dane o porcie.

http://www.airport-poznan.com.pl - 10 Sie 2001

Port Lotniczy Poznań - Ławica****

Strona Portu Lotniczego Poznań-Ławica. Na stronie znajdują się zdjęcia lotniska, spis telefonów oraz aktualne dane o porcie.

http://www.airport-poznan.com.pl - 10 Sie 2001

Port Lotniczy Warszawa im. Fryderyka Chopina****

Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina w Warszawie - aktualności, dojazd, parking, punkty usługowe, wolny obszar celny i wiele więcej ważnych informacji przydatnych przed odlotem...

http://www.lotnisko-chopina.pl/ - 22 Sty 2007

Port Lotniczy Wrocław****

W serwisie umieszczono wiadomości dla pasażerów takie jak: rozkład lotów, informacje o lokalizacji obiektu, plan terminala pasażerskiego oraz aktualności. Ponadto serwis podaje dane techniczne lotniska oraz informacje o firmie.

http://www.airport.wroclaw.pl/ - 14 Lut 2000

Prosped Cargo****

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w transporcie lotniczym, posiada agencje celne zlokalizowane na lotniskach w Warszawie i w Katowicach, jest licencjonowanym agentem wielu linii lotniczych. Działalność skupia się na transporcie międzynarodowym, magazynowaniu i dystrybucji, ubezpieczeniach typu cargo.

http://www.prosped.com.pl/ - 21 Sty 2000

Przedsiębiorstwo Spedycji Międzynarodowej C. Hartwig Warszawa S.A.****

Na stronie znajdziecie ofertę w zakresie spedycji - jest informacja o firmie i oferowanych przez nią usługach. Jest także mapka oddziałów spedycyjnych w Polsce.

http://www.c.hartwig.pl/ - 6 Kwi 2000