KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > morski (152)

C. Hartwig*****

Strona jednego z największych polskich spedytorów. Znajdziecie tu ofertę, adresy, nowości i inne.

http://www.chartwig.com.pl/ - 13 Mar 2000

CONTUR Joint Venture*****

Przedstawiciel na Polskę renomowanych koncernów promowych: P&O Stena Line, DFDS Seaways, Stena Line. Rezerwacja miejsc on-line i sprzedaż biletów promowych na połączenia z Wielką Brytanią, Irlandią i Skandynawią.

http://www.contur.pl/ - 9 Sie 2001

DHL Polska*****

Witryna polskiego oddziału firmy DHL Worldwide Express. Na stronach można zapoznać się (po polsku i angielsku) z instrukcjami dotyczącymi sposobu korzystania z usług, dostępne są dane kontaktowe oraz omówienie historii firmy. Ponadto można sprawdzić jak przebiega podróż nadanej przesyłki.

http://www.dhl.com.pl/ - 29 Sty 2000

Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.*****

Morska Agencja Gdynia sp. z o.o. Agencja żeglugowa, zapewniająca wszechstronną obsługę statków i ładunków we wszystkich polskich portach. Oferuje kompleksową obsługę we wszystkich kierunkach geograficznych. Agenci portowi, liniowi, awaryjni, maklerzy frachtujący, spedytorzy, angażowanie załóg, ubezpieczenia ładunków.

http://www.mag.biz.pl/ - 9 Lip 2004

PEKAES MULTI-SPEDYTOR Sp. z o.o*****

PEKAES MULTI-SPEDYTOR należy do grupy kapitałowej PEKAES, świadczy usługi transportowe i spedycyjne drogowe, morskie, lotnicze, celne; świadczy usługi logistyczne i magazynowe oraz obsługuje targi i wystawy.

http://www.multispedytor.com.pl/ - 14 Lut 2000

PEKAO Cargo - spedycja, transport, agencje i sklady celne*****

PEKAO Cargo - specjalizacja to międzynarodowa spedycja (lotnicza, morska i lądowa) i transport (transport adr, intrastat, cargo, air freight) oraz usługi prowadzone przez agencje i składy celne.

http://www.pekao.pl/ - 27 Wrz 2005

Polska Witryna Morska*****

Strona opracowana z myślą o miłośnikach statków i okrętów. Zamieszczono na niej informacje o statkach (głównie handlowych), linki do instytucji (stoczni, armatorów, portu, szkół), czasopism, wydawnictw.

http://www.statki.3miasto.pl/ - 14 Lut 2000

Polska Żegluga Bałtycka*****

Serwis Polskiej Żeglugi Bałtyckiej prezentuje wszystkie niezbędne informacje dla podróżnych. Wykaz baz promowych, morskich biur podróży, agentów krajowych i zagranicznych, ponadto rozkład rejsów, cennik biletów, oferty turystyczne i dla biznesu.

http://www.polferries.com.pl/ - 27 Cze 2001

Port Gdynia*****

Oficjalna witryna Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A.- terminale przeładunkowe, historia, statystyka, firmy współpracujace...

http://www.port.gdynia.pl/ - 21 Wrz 2000

Agroland - Spedycja międzynarodowa****

Firma zajmuje się profesjonalną spedycją i transportem drogowym i morskim. Działalność prowadzimy na obszarze całego świata oferując konwencjonalne i specjalistyczne środki przewozu.

http://www.agroland.com.pl/ - 24 Sie 2010