KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > morski (152)

Fast terminals Ltd.**

FAST TERMINALS Ltd. jest spółką joint venture, działa w Świnoujściu, a przedmiotem jej działania jest prowadzenie przeładunków we wszystkich relacjach, składowanie, magazynowanie, konfekcjonowanie a także prowadzenia składu celnego.

http://www.fastterminals.com.pl/ - 14 Lut 2000

Nawigacja morska**

Nawigacja w jachtowych rejsach morskich i oceanicznych. Sposoby prowadzenia nawigacji, GPS, astronawigacja, swiatla nawigacyjne, swiatla sygnalizacji wzrokowej statkow morskich.

http://www.nawigacja.morska.prv.pl/ - 27 Lut 2004

Polshipping - Transport Międzynarodowy**

Spedycja międzynarodowa, usługi maklera morskiego, usługi agenta morskiego. Na stronach informacje o usługach i dane kontaktowe.

http://www.polshipping.pl/ - 8 Kwi 2002

Profesjonalne modelarstwo współczesnych okrętów**

Firma Balczun Marian wykonuje zawodowo modele współczesnych statków i okrętów pełnomorskich na zlecenie stoczni i armatorów.

http://www.modelarstwo.com.pl/ - 16 Sie 2004

SPEED - Agencja Celna i Spedycja**

Działalność firmy to: spedycja towarów w transporcie morskim i lądowym, przewóz towarów z portu w Gdyni (w tym kontenerów i drobnicy z Bałtyckiego Terminalu Kontenerowego) do odbiorców wewnątrz kraju, odprawy celne towarów we wszystkich rodzajach procedur celnych, zabezpieczanie kwot wynikających z długu celnego importera z zabezpieczenia generalnego Agencji Celnej, wystawianie dokumentów celnych oraz spedycyjnych.

http://speed.pascom.com.pl/ - 14 Lut 2000

Transbode-Tramnsport Morski**

Firma proponuje usługi w zakresie transportu rzecznego śródlądowego. Na stronie znajduje się: Oferta, zdjęcia, opis środków trasportu, opis firmy oraz kontakt.

http://www.transbode.pl/ - 1 Lut 2002