KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > morski (152)

Alfa Cargo - spedytor i agent morski****

Firma specjalizuje się w przewozach ładunków kolejowych, przewożonych przez polskie porty i przejścia graniczne oraz w imporcie, eksporcie i tranzycie. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług transporowych, przeładunkowych, spedycyjnych i innych. Dane kontaktowe.

http://www.alfacargo.com.pl/ - 21 Kwi 2002

Ancra Pol****

Firma jest polskim oddziałem szwedzkiej firmy Ancra Abt Ab. Firma specjalizuje się w systemach do mocowania i przeładunku towarów w transporcie samochodowym, lotniczym oraz morskim. Na stronach znajdziemy informacje o firmie oraz ofertę.

http://www.ancrapol.com.pl/ - 3 Mar 2000

Baltic Marine Surweyors - Rzeczoznastwo ładunkowe****

Na stronach można zapoznać się z informacjami o firmie, warunkami współpracy oraz opisem świadczonych usług. Dodatkowo dane kontaktowe i lista obsługiwanych klientów.

http://www.bms.pl/ - 8 Kwi 2002

BOTRANS promy cena****

Promy Botrans to firma od wielu lat zajmująca się sprzedażą przewozów promowych między europejskimi miastami. Proponowane przez nas rejsy odbywają się na bezawaryjnych statkach, w bardzo komfortowych warunkach. Świadczymy wysokiej klasy usługi i współpracujemy wyłącznie z zaufanymi przewoźnikami, to dlatego nasi Klienci często do nas wracają. Oferujemy rejsy między innymi między Danią, Holandią, Polską, Szwecją, Łotwą i innymi krajami nadbałtyckimi. Szczegóły naszej atrakcyjnej oferty dostępne są na stronie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia i współpracy z nami.

http://promy.botrans.eu/ - 14 Paź 2015

C. Hartwig Szczecin****

Oferta firmy zajmującej się transportem morskim, czarterowaniem statków, przewozem promami, ładunkiem towarów.

http://www.c-hartwig.com.pl/ - 27 Sie 2001

Cargo-Service****

Firma zajmuje się spedycją krajową i międzynarodową. Strony zawierają informacje o działalności i ofercie firmy.

http://www.cargo-service.com.pl/ - 10 Mar 2000

DFDS Seaways****

Strona prezentująca firmę oferującą połączenia promowe ze Skandynawią. Znajdziesz tu aktualny cennik usług, prezentację tras, szczegółowy rozkład jazdy oraz dane kontaktowe.

http://www.dfdsseaways.pl/ - 22 Kwi 2002

Fair Cargo - Międzynarodowa Spedycja Lotnicza Obsługa Celna i Logistyczna****

Fair Cargo służy kompleksową obsługą spedycyjną (morskiej, lotniczej, drogowej) i celną. Już z poziomu stron serwisu można nawiązać kontakt z firmą wypełniając zamieszczone tu formularze. Na stronach umieszczono ponadto cennik usług oraz mechanizm pozwalający ustalić aktualne miejsce pobytu naszej przesyłki.

http://www.faircargo.com.pl/ - 15 Lut 2000

FAST Baltic****

Fast Baltic organizuje spedycję morską (eksport, import) pomiędzy polskimi portami a angielskimi i irlandzkimi. Zakres usług obejmuje transport, przeładunek, składowanie, czarterowanie statków, doradztwo transportowe i obsługę celną. Transport dotyczy w szczególności towarów drobnicowych, stali i drewna.

http://www.fastbaltic.com.pl/ - 14 Lut 2000

GoCargo - kompleksowa spedycja morska****

Transport morski – Oferujemy frachty morskie import / export we wszystkich kierunkach Świata, konkurencyjne ceny w imporcie z Chin. Spedycja morska Gdynia. Firma GoCargo to zespół wykwalifikowanej kadry oferujący usługi z zakresu: * spedycji morskiej FCL oraz LCL z / do portów europejskich (Gdyni, Gdańska, Hamburga, Bremerhaven, Rotterdamie, Antwerpii) * transportu drogowego (realizacja odwozów przez porty Polskie oraz Niemieckie) * agencji celnej (dzięki rozległym kontaktom możemy zorganizować odprawy celne zarówno w Gdyni / Gdańsku, jak Hamburgu, Bremerhaven, Rotterdamie, Antwerpii i innych * doradztwa z zakresu transportu morskiego, odpraw i procedur celnych przeładunków oraz magazynowania na terenie Polski i Europy * transportu intermodalnego * ubezpieczenia cargo

http://gocargo.pl/ - 23 Lut 2015