KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > morski (152)

Hellmann Moritz International Forwarders Sp. z.o.o.****

Firma jest członkiem Hellmann Worldwide Logistics, łączącej ponad 125 krajów w światowy system logistyczny Hellmann. Na łamach stron znajdują się informacje o firmie, odziałach, usługach...

http://www.hellmann.pol.pl/ - 23 Cze 2000

Internetowy Serwis Sportów Wodnych****

Strona pomyślana jako zbiór najwartościowszych linków o sportach wodnych. Dzięki ISSW można uzyskać informacje o sprzęcie (kajaki, pontony, jachty, łódki, żaglowce), firmach ubezpieczających, rejsach (i wolnych miejscach), niezbędnym ekwipunku, producentach. Jest też lista kapitanów, sterników, instruktorów

http://www.cybersails.info.pl/ - 21 Sty 2000

KOŁOBRZESKA ŻEGLUGA PASAŻERSKA****

Przedsiębiorstwo zajmujące się żeglugą pasażerską. W ofercie rejsy po morzu, bankiety, rejsy z płetwonurkami i wędkarzami, holowanie portowe. Szczegóły znajdziecie na stronach.

http://www.kzp.man.pl/ - 9 Sie 2001

KRAK-SPED - agencja celna****

Agencja celna KRAK-SPED oferuje szeroki wachlarz usług związanych ze spedycją,

http://www.kraksped.com.pl/ - 18 Wrz 2003

Kruszywa****

Zapraszamy państwa do skorzystania z oferty firmy Kruszywa, która jest jednym z pierwszych w Polsce producentów kruszyw budowlanych. Dzięki usługom firmy Kruszywa nie musicie już przerywać pracy nad remontem czy budową aby jechać do składu materiałów po brakujące materiały. Łatwo, szybko, wygodnie i tanio kupicie je w firmie wydobywczej i zajmując się innymi pracami poczekacie na swoje zamówienie nie dłużej niż 2 dni a na terenie Szczecina wasze zamówienie dotrze do Was jeszcze tego samego dnia. Sprzedażą materiałów takich jak piasek oraz żwir zajmuje się Nabrzeże Regalica będące jednym z punktów sprzedaży piasku i żwiru. Nabrzeże Regalica należy do Szczecińskich Kopalni Surowców Mineralnych S.A. Kruszywa oferowane przez Nabrzeże produkowane są w kopalni Bielinek znajdującej się koło Cedyni, następnie są dostarczane do Szczecina drogą wodną a dokładniej barkami. Jest to najtańszy środek transportu, a to powoduje, że ceny oferowany materiałów takich jak żwir i piasek są konkurencyjne.

http://www.kruszywa.eu/ - 15 Wrz 2015

Masterlink Express****

Masterlink Express jest firmą świadczącą usługi ekspresowego przewożenia przesyłek w systemach: miejskim, krajowym i międzynarodowym. Dostępne są informacje o działalności firmy, dane kontaktowe, możliwe jest również zamówienie kuriera przez Internet.

http://www.masterlink.com.pl/ - 28 Mar 2003

NaftoPort****

NAFTOPORT Sp. z o.o. wykonuje przeładunki ropy naftowej i produktów ropopochodnych w Porcie Gdańskim. Spółka stanowi istotny element logistyki dostaw ropy naftowej dla polskich i niemieckich rafinerii oraz eksportu ropy z kierunku rosyjskiego. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, strukturze, kapitale, usługach, klientach, podwykonawcach oraz aktualności.

http://www.naftoport.pl/ - 12 Sie 2002

Odys, Ltd.****

Witryna Odysa prezentuje ofertę wypoczynku w lecie i w zimie, w kraju i za granicą. Odys pośredniczy także w połączeniach promowych i rejsach wycieczkowych. Strony zawierają wyszukiwarkę ofert.

http://www.odys.com.pl/ - 14 Lut 2000

Otago Yacht Agency****

Agencja specjalizuje się w czarterze jachtów. Oferta obejmuje szeroki wachlarz jachtów, a obsługiwane porty to: Ateny, Rodos, Kos, Korfu, Lefkas, Siathos, Mykonos. Na stronach umieszczono warunki wynajmu, formularz zgłoszeniowy oraz cennik.

http://www.otagoyacht.com.pl/ - 14 Lut 2000

Plit****

Plit świadczy usługi transportowe i spedycyjne, drogowe, lotnicze i morskie, a także usługi agencji celnej. Na terenie Polski posiada cztery oddziały, każdy z nich specjalizuje się w eksporcie i imporcie. Obszar działania obejmuje cały świat.

http://www.plit.com.pl/ - 21 Sty 2000