KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > morski (152)

POL-LEVANT Linie Żeglugowe****

Firma oferuje usługi transportowe w żegludze międzynarodowej. Specjalność armatora stanowią przewozy towarowe: drobnicy, ładunków tocznych, dóbr inwestycyjnych, ładunków ponadwymiarowych i ciężkich, świeżych owoców i warzyw, kontenerów wszystkich rodzajów. Świadczy też usługi w zakresie przewozów pasażerskich, proponując atrakcyjne rejsy turystyczne po Morzu Śródziemnym. Na stronie znajduje się: opis firmy, oferta, zakres usług oraz kontakt. Serwis także w j. ang.

http://www.pol-levant.com.pl/ - 1 Lut 2002

Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka****

Agencja żeglugowa zajmująca się aranżacją przewozów ładunków i transportem kontenerowym, poprzez port w Gdyni, do ponad 100 portów na wszystkich kontynentach. Na stronie znajdują się: Informacje o kontenerach, armatorach i dane kontaktowe do firmy.

http://www.pubc.com.pl/ - 1 Lut 2002

Pomorscy Maklerzy Okrętowi****

Na stronach znajdziesz informacje o firmie i świadczonych przez nią usługach, listę obsługiwanych linii, informator pogodowy i dane kontaktowe.

http://www.psbrokers.com.pl/ - 8 Kwi 2002

Port Handlowy Świnoujście****

Port Handlowy Świnoujście oferuje usługi przeładunkowe, składowe oraz holownicze. Obsługuje statki o zanurzeniu do 12,80 m. Na stronach charakterystyka urządzeń portowych, statystyka, wykaz aktualnie znajdujących się w porcie statków oraz ich stan.

http://www.phs.com.pl/ - 12 Paź 2000

Portal Morski****

Profesjonalny, branżowy, polski serwis morski. Tematyka portalu: gospodarka morska, transport morski, crewing, spedycja, żegluga morska, porty morskie, stocznie, przemysł okrętowy, wyposażenie okrętowe, logistyka.

http://www.portalmorski.pl/ - 25 Cze 2004

Przedsiębiorstwo Spedycji Międzynarodowej C. Hartwig Warszawa S.A.****

Na stronie znajdziecie ofertę w zakresie spedycji - jest informacja o firmie i oferowanych przez nią usługach. Jest także mapka oddziałów spedycyjnych w Polsce.

http://www.c.hartwig.pl/ - 6 Kwi 2000

Retrans Cargo****

Na stronie znajdziecie informacje o firmie, o marketingu i dyrekcji, spedycji, agencji statków, dziale frachtowania, oddziałach.

http://www.rentrans.com.pl/ - 28 Kwi 2000

Royal Caribbean****

Royal Caribbean International i Celebrity Cruises organizują rejsy luksusowymi statkami pasażerskimi po Karaibach, Morzu Śródziemnym, Hawajach, Bermudach i Alasce. Lodowiska, ścianki do wspinaczki, teatry, baseny, puby i kawiarnie - wszystko All Inclusive.

http://www.rccl.pl/ - 25 Maj 2004

SCANpack****

Przedsiębiorstwo specjalizuje się w zakresie doradztwa i sprzedaży materiałów i urządzeń spinających służących do pakowania i stabilizacji ładunków w transporcie lądowym, morskim i lotniczym. Strony zawierają szczegółowo opisaną ofertę obejmującą maszyny do wiązkowania, systemy zabezpieczeń ładunków, folie oraz informacje na temat pomocy technicznej online.

http://www.scanpack.pl/ - 21 Sty 2000

SPAARMANN - transport międzynarodowy morski specjalny przewozy kontenerowe import z Chin Indii spedy****

SPAARMANN - transport międzynarodowy morski, specjalny, przewozy kontenerowe, import z Chin, Indii, spedycja morska międzynarodowa, przewozy ponadgabarytowe do Kazachstanu, odprawa fiskalna Warszawa, Hamburg, ponadgabaryt.

http://www.spaarmann.pl/ - 28 Mar 2007