KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > morski (152)

Spedimex****

Firma oferuje spedycję międzynarodową, lądową, lotniczą i morską a w szczególności: dystrybucję przesyłek, materiałów drobnicowych, transport odzieży "na wisząco", logistykę tekstylną, odprawy celne, skład celny, konfekcjonowanie towarów oraz usługi serwisowe dla samochodów ciężarowych.

http://www.spedimex.pl/ - 21 Sty 2000

Spedycja i transport kontenerowy - Hi Logistics Assistance****

Firma Hi Logistics Assistance specjalizuje się w logistyce, obsłudze spedycyjnej oraz transporcie kontenerowym. Zajmuje się importem i eksportem drogą morską z Chin do portu w Gdyni.

http://hilogistics.pl/ - 25 Lut 2017

Stena Line****

Stena Line jest koncernem transportowo-turystycznym i największym na świecie międzynarodowym przewoźnikiem promowym. Niniejsze strony zawierają ofertę turystyczną - rejsy, wycieczki, party na morzu, inne imprezy - informacje dla podróżnych oraz informacje prasowe i dane finansowe Stena Line.

http://www.stenaline.com.pl/ - 14 Lut 2000

Stocznia Pomerania****

Prezentacja Stoczni Pomerania. Strona zawiera informację o firmie, ofertę produktową i usługową, listę referencyjną, nowości i ciekawostki. Duża kolekcja zdjęć przedstawiających stocznie.

http://www.stpomerania.pl/ - 28 Wrz 2001

S&W Verpackung Polska - załadunek kontenerów morskich i sztauowanie****

Strona internetowa centrum pakowania S&W Verpackung Polska. Projektujemy skrzynie drewniane do transportu towarów, wykonujemy załadunek kontenerów morskich oraz sztauowanie. Naszą specjalnością jest też relokacja maszyn.

http://www.s-wverpackung.pl/ - 25 Lip 2016

Śląskie Centrum Logistyki S.A.****

Ofertę przedsiębiorstwa stanowi: składowanie towarów, przeładunek towarów, przewóz transportem drogowym, kolejowym, wodnym i lotnicznym, dostawy \"do drzwi klienta\", spedycja, obsługa kontenerów, konfekcjonowania towarów, prowadzenie przedstawicielstw handlowych, organizacja dystrybucji towarów. Strony szczegółowo prezentują postać przedsiębiorstwa oraz warunki współpracy.

http://www.scl.com.pl/ - 12 Sie 2011

Transport morski z dalekiego wschodu****

Za pośrednictwem strony drobnicamorska.pl możecie Państwo zapoznać się z ofertą transportu morskiego z dalekiego wschodu z np. Chin do portu w Polsce, albo w Niemczech. Oferujemy dobre ceny. Na stronie znajduje się kalkulator wyceniający dany transport morski. Po wpisaniu wszystkich danych istotnych dla danego zlecenia otrzymacie Państwo koszt transportu.

http://drobnicamorska.pl/ - 24 Lut 2017

Unity Line - połączenia promowe Świnoujście-Ystad, wycieczki do Szwecji, Bałtyk, Skandynawia.****

Przeprawy promowe przez Bałtyk na trasie Świnoujście -Ystad, Świnoujście - Trelleborg. Hotele i domki w Skandynawii, wyjazdy rodzinne, konferencje, szkolenia, wycieczki do Szwecji i Danii.

http://www.unityline.pl/ - 15 Gru 2008

Urząd Morski w Gdyni****

Witryna UMwG. Znajdziesz tutaj informacje o zakresie działalności i strukturze organizacyjnej, ale także katalog dostępnych dokumentów i bieżący serwis.

http://www.umgdy.gov.pl/ - 30 Cze 2000

Usługi transportowe K Logistics****

K Logistics to firma transportowa. Oferujemy transport różnych materiałów drogą lądową oraz wodną, oraz kontrolę przesyłki na każdym etapie zlecenia. Usługi transportowe obejmują prawie cała Europę.

http://klogistics.pl/ - 6 Wrz 2017