KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > morski (152)

Żegluga Gdańska****

Na stronie znajduje się oferta przewoźnika w żegludze przybrzeżnej: rejsy, czartery. Cennik i informacje o promocjach.

http://www.zegluga.pl/ - 4 Kwi 2003

Żegluga Gdańska Ltd.****

Przedsiębiorstwo Usług Morskich oferuje regularne połączenia pasażerskie na Zatoce Gdańskiej z Gdańska, Gdyni, Sopotu i Helu, rejsy po porcie gdyńskim, gdańskim i na Westerplatte przez cały rok, regularne połączenia i przejażdżki na Zalewie Wiślanym z Elbląga, Krynicy Morskiej i Fromborka, rejsy spacerowe po morzu z Ustki, Łeby i Darłowa. Serwis zawiera cennik, rozkład kursów oraz dane o przedsiębiorstwie.

http://www.zegluga.gda.pl/ - 14 Lut 2000

Admis-serwis morski***

Zasadniczym celem tego wszechstronnego morskiego serwisu jest promocja polskiej gospodarki morskiej na świecie poprzez Internet. Znajdziesz tu informacje o statkach oraz armatorach.

http://www.admis.com.pl/ - 21 Lis 2001

BALTONA Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego***

Baltona zaopatruje statki, prowadzi sklepy wolnocłowe na lotniskach, zaopatruje placówki dyplomatyczne. O tym dowiesz się ze strony, a także znajdziesz na niej dane teleadresowe wszystkich oddziałów firmy.

http://www.baltona.com.pl/ - 18 Gru 2002

Bilety promowe do Irlandii - oferta biletów promowych do Irlandii z Francji i Wielkiej Brytanii***

Bilety promowe do Irlandii - oferta biletów promowych do Irlandii z Francji i Wielkiej Brytani - rezerwacja biletów promowych - Bilet promowy - Francja - Irlandia - Wielka Brytania - Eurotunnel - przeprawy promowe.

http://www.irishferries.pl/ - 19 Maj 2005

Borpo S.C. Technical Ship Supplier***

Oferta części zamiennych dla przemysłu okrętowego.

http://www.borpo.com.pl/ - 15 Gru 2003

C. Hartwig Wrszawa***

Firma spedycyjna świadczy usługi transportu samochodowego, kolejowego, morskiego, lotniczego oraz mieszanego. Ponadto obsługuje międzynarodowe i krajowe targi i wystawy oraz świadczy usługi agencji celnych.

http://www.hartwig.com.pl/ - 14 Lut 2000

Dla tych co na morzu...***

Strona jest głównie przeznaczona dla marynarzy, ale każdy kto trochę interesuje się morzem i pływaniem po nim może znaleźć też coś dla siebie.

http://www.republika.pl/mminakowski/ - 1 Gru 2003

Forum sp. z o.o.***

Forum dysponuje drogowymi, lotniczymi oraz morskimi środkami transportu. Świadczy usługi agencji celnej. Na niniejszych stronach umieszczono ofertę, formularz zgłoszeniowy oraz adresy kontaktowe. Firma posiada kilka oddziałów na terenie Polski.

http://www.forumltd.com.pl/ - 14 Lut 2000

Hartwig Szczecin***

Strona firmy Hartwig. W ofercie firmy usługi: spedycja krajowa i zagraniczna, transport samochodowy i morski, przeładunki w portach polskich.

http://www.hartwig.szczecin.pl/ - 1 Wrz 2001