KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > morski (152)

Helena TS - Spedycja morska***

Strona internetowa gdyńskiego przedsiębiorstwa Helena TS. Firma świadczy usługi z zakresu spedycji morskiej i zajmuje się transportem kontenerów.

http://www.helena-ts.pl/ - 28 Lut 2017

JCC Int. Trade - import i transport z Chin***

Witryna firmy zajmującej się kompleksową obsługą importu z Chin. Ponadto transport drobnicowy, kontenerowy i lotniczy z Chin. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe, szczegółowa oferta.

http://www.transport.importchiny.pl/ - 5 Sty 2006

Komunikacja promowa i lotnicza na Wyspy Alandzkie***

Na stronie znajdują się zawsze aktualne rozkłady połączeń promowych i lotniczych na trasie Szwecja - Wyspy Alandzkie - Finlandia oraz podstawowe ceny biletów.

http://www.gwardak.com/altrafik.htm - 6 Lut 2001

Korporacja TES***

Firma zajmująca się transportem, logistyką i serwisem na wszystkich kontynentach...

http://www.korporacja-tes.pl/ - 29 Sty 2001

Morska Agencja Gdynia***

Morska Agencja Gdynia - agencja żeglugowa,zapewnia wszechstronną obsługę statków i ładunków we wszystkich polskich portach. Oferuje kompleksową obsługę we wszystkich kierunkach geograficznych.

http://www.mag.cob.pl/ - 30 Lip 2004

Morska Agencja Gdynia MAG***

Strona firmy zajmującej się obsługą statków, ładunków i pasażerów w zakresie: transportu międzynarodowego, czarterów i przewozów, spedycji oraz pośrednictwa w zatrudnianiu załóg na statki. Na stronie znajduje się opis firmy, załogi oraz dane kontaktowe.

http://www.mag.gdynia.pl/ - 14 Maj 2004

MULTILOGISTICS Intercontinental Ocean Freight Services***

Międzynarodowa spedycja morska - Agencja Celna. Przewozy towarów w kontenerach we wszystkich kierunkach geograficznych. Dowozy kontenerów z portu w Gdyni lub Hamburgu do miejsca przeznaczenia na terenie Polski. Przewozy ponadgabarytowe, pilot + zezwolenia.

http://www.multilogistics.com.pl/ - 4 Maj 2005

Navitrans-Transport Morski***

Prezentacja firmy z Gdyni zajmującej się spedycją morską i drogową, maklerską obsługą ładunków oraz doradztwem w zakresie transportu i spedycji. Na stronie znajduje się: opis firmy, oferta oraz kontakt. Strona także w j. ang.

http://www.navitrans.transnet.info.pl/ - 1 Lut 2002

Operator Logistyczny SCHENKER - Logistyka Magazynowa, Transport Międzynarodowy***

Witryna firmy Shenker oferującej pełny zakres usług spedycyjnych i logistycznych. Na stronie wszystko o firmie oraz dane teleadresowe.

http://www.schenker.pl/ - 6 Kwi 2010

PLF Shipping oraz PJM Shipping & Trading***

Specjalizujemy się w międzynarodowej spedycji ładunków konwencjonalnych i skonteneryzowanych. Duże doświadczenie w przewozach ładunków ponadgabarytowych do wszystkich miejsc na świecie. Także frachtowanie środków transportu i usługi agencji morskich w polskich portach.

http://www.plf.pl/ - 23 Lut 2004