KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > morski (152)

PM Scandinavia Turist Consulting AB***

Specjalnością firmy PM SCANDINAVIA jest konsulting w zakresie turystyki, hotelarstwa, gastronomii, przewozów oraz transportu lotniczego i morskiego na terenie całej Skandynawii.

http://www.pmscan.se/ - 12 Cze 2000

Pol-Agent Świnoujście, rezerwacja promów***

Serwis promowy dla firm spedycyjnych i transportowych. Rezerwacja (również online) i sprzedaż biletów na promy do Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii. Aktualne rozkłady rejsów, mapka połączeń z opisem poszczególnych tras. Organizacja przewozu promowego ładunków niebezpiecznych (ADR) i ładunków ponadgabarytowych.

http://www.promy.polagent.com/ - 24 Sie 2009

Polska Żegluga Morska***

Strona poświęcona Polskiej Żegludze Morskiej. Przedstawia jej historię, strukturę organizacyjną oraz ofertę handlową.

http://www.polsteam.com.pl/ - 31 Lip 2001

Polsteam Shipping Agency Transport Morski***

Firma zajmuje się obsługą jednostek pływających oraz prowadzeniem kursów specjalistycznych dla pracowników branż morskich. Na stronie znajduje się: prezentacja oferty, opis firmy oraz kontakt. Strona również w wersji anglojęzycznej.

http://www.polsteamagency.pl/ - 1 Lut 2002

POL-Supply - spedycja morska i lądowa***

Spedycja morska i lądowa, transport i magazynowanie towarów, wynajem biur i magazynów - bardzo dobra lokalizacja.

http://www.polsupply.com.pl/ - 11 Sie 2004

Port Consultants-Transport Morski***

Firma zajmuje się przeładunkiem w portach polskich, wyładunki i załadunki w portach rzecznych głównie metodą Ro-Ro, a także spedycja międzynarodowa - to główny profil działalności gdyńskiej firmy transportowej. Na stronie znajduje się: opis firmy, oferta, zakres usług oraz kontakt.

http://www.port-consultants.com.pl/ - 1 Lut 2002

Promy w Europie***

Serwis informuje o połączeniach promowych w Europie oraz zawiera ofertę wycieczek żeglugi morskiej. Na stronach znajduje się opis każdej oferty wraz z cennikiem i adresem kontaktowym.

http://www.promy.com.pl/ - 14 Lut 2000

Przedstawiciel firm MODUL i DOORMET***

Przedstawiciel firm MODUL i DOORMET produkujacych kompletne kabiny sanitarne dla statków, promów i wież wiertniczych dla odbiorców z całego świata

http://www.ph.ostroda.net/ - 30 Sty 2004

Roehling Poland - spedycja międzynarodowa***

Roehlig Poland stanowi część ogólnoświatowej sieci spedycyjnej ROEHLIG & CO. Wykorzystując transport drogowy, morski i lotniczy świadczy usługi przewozowe ładunków całopojazdowych i drobnicowych w relacjach europejskich, ładunków ponadgabarytowych (planowanie, wytyczanie trasy oraz eskortowanie), ładunków pełnokontenerowych i drobnicowych.

http://www.roehlig.pl/ - 21 Sty 2000

Sea Land Air S.C.***

Szczegółowa oferta firmy zajmującej się szeroko rozumianą organizacją usług transportowych: morskiego, lotniczego oraz lądowego.

http://www.sealandair.com.pl/ - 28 Sie 2001