KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > morski > żegluga pasażerska (39)

CONTUR Joint Venture*****

Przedstawiciel na Polskę renomowanych koncernów promowych: P&O Stena Line, DFDS Seaways, Stena Line. Rezerwacja miejsc on-line i sprzedaż biletów promowych na połączenia z Wielką Brytanią, Irlandią i Skandynawią.

http://www.contur.pl/ - 9 Sie 2001

CyberSails - Internetowy Serwis Sportów Wodnych*****

Zbiór tematycznie posegregowanych odnośników witryn internetowych związanych ze sportami wodnymi.Dzięki ISSW można uzyskać informacje o sprzęcie, firmach ubezpieczających, rejsach, niezbędnym ekwipunku oraz producentach. Jest też lista kapitanów, sterników i instruktorów.

http://www.cybernet.com.pl/cybersails/ - 11 Wrz 2001

Akademia Nautica - Klub Sportów Wodnych****

Opisano tu klub, prowadzone w nim kursy, rejsy turystystyczne i morskie, obozy szkoleniowe. Znajdziemy tu aktualne przepisy obowiązujące w Polsce odnośnie patentów żeglarskich i zasad rejestracji jachtów.

http://www.anw.pl/ - 12 Wrz 2001

Bilety promowe & Eurotunnel - PETPOLONIA****

Dzięki tej stronie możesz dokonać rezerwacji i zakupić bilety promowe linii kursujących na terenie Europy.Znajdziesz tu wykaz i mapy połączeń, informacje o statkach handlowych i ofertach specjalnych oraz warunki rezerwacji.

http://www.promy.pl/ - 18 Maj 2001

Czarterjachtu - wynajem bez patentu****

W ofercie firmy znajdują się nowoczesne jachty żaglowe oraz motorowe. Przedsiębiorstwo proponuje czarter na terenie Mazur bez posiadania patentu.

http://www.czarterjachtu.com/ - 21 Lut 2017

Galeon****

Witryna prywatnego przedsiębiorstwa produkcyjnego specjalizującego się w łodziach motorowych i luksusowych jachtów motorowych. Na stronach przedstawiono opisy poszczególnych modeli, nowości, informacje o targach, zamieszczono także oferty używanych łodzi.

http://www.galeon.com.pl/ - 21 Kwi 2000

Internetowy Serwis Informacyjny firmy Ostróda Yacht****

Ostróda Yacht jest zakładem specjalizującym się w produkcji szkutniczej. Na stronie znajdziecie oprócz informacji o firmie także jej ofertę, a w niej m.in. łodzie wiosłowe, łodzie żaglowe i łodzie motorowe.

http://www.ostrodayacht.com.pl/ - 31 Mar 2000

Internetowy Serwis Sportów Wodnych****

Strona pomyślana jako zbiór najwartościowszych linków o sportach wodnych. Dzięki ISSW można uzyskać informacje o sprzęcie (kajaki, pontony, jachty, łódki, żaglowce), firmach ubezpieczających, rejsach (i wolnych miejscach), niezbędnym ekwipunku, producentach. Jest też lista kapitanów, sterników, instruktorów

http://www.cybersails.info.pl/ - 21 Sty 2000

Jakol - producent lodzi wioslowych i motorowych****

Jakol - producent łodzi wiosłowych i motorowych. Na stronach przedstawiono dane teleadresowe oraz prezentacje łodzi.

http://www.jakol.com.pl/ - 9 Maj 2000

JANMOR****

JANMOR - najstarsza prywatna stocznia jachtowa w Polsce, założona i kierowana przez inż. Andrzeja Janowskiego, produkuje jachty żaglowe i motorowe oraz wyroby z laminatów poliestrowo-szklanych od ponad 25 lat. Na stronie można się zapoznać z ofertą stoczni.

http://www.janmor.com.pl/ - 13 Mar 2000