KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > oprogramowanie dla transportu (70)

Darmowa Giełda Transportowa - Wolne Pojazdy, Wolne Ładunki****

Serwis www.transport.monstro.pl to całkowicie darmowa giełda transportowa umożliwiająca skojarzenie osób, firm i instytucji chcących coś przewieźć z osobami, firmami i instytucjami zajmującymi się transportem. Ogłoszenia można dodać w dwóch kategoriach: Wolne pojazdy oraz wolne ładunki.

http://www.transport.monstro.pl/ - 31 Sty 2014

Digital Spirit****

Naszą specjalnością są: wdrożenia systemów ERP i CRM, Wdrożenia rozwiązań dedykowancyh, wdrożenia systemów do zarządzania taborem samochodowym, doradztwo z zakresu reorganizacji procesów gospodarczych - zarządzanie finansami, zarządzanie łańcuchem dostaw, organizacja procesów logistycznych, organizacja struktur rozproszonych, zarządzanie kosztami bazy transportowej.

http://www.digital-spirit.pl/ - 14 Maj 2004

Dragon - Clarion, Garmin, Mio****

Sklep Internetowy - nawigacja gps. Sprzęt gps firm: garmin, automapa, mio, gpmapa, clarion, tomtom. Zapraszamy po urządzenia i odbiorniki gps, anteny, akcesoria, moduły, pokrowce, mapy gps. Nawigacja samochodowa gps od najlepszych firm.

http://www.dragon-gps.pl/ - 7 Lut 2007

Giełda Transportowa TimoCom****

Na Giełdzie Transportowej TC Truck&Cargo® liczba użytkowników stale rośnie. Obecnie jest ich ponad 100 tys. Taka ilość zadowolonych klientów stawia niemieckie przedsiębiorstwo TimoCom na pozycji lidera wśród dostawców IT dla sektora TSL. Liczna grupa oferentów przekłada się także na ilość dostępnych na giełdzie ofert. Aktualnie oferowanych jest tutaj codziennie nawet do 450 tys. międzynarodowych ofert ładunków i powierzchni transportowych. Warto zaznaczyć, że dostępne ładunki są z pierwszej ręki, a wszystkie firmy są skrupulatnie weryfikowane zanim przystąpią do programu (również w trakcie pracy z nim sprawdzane są na bieżąco najważniejsze informacje). Giełda Transportowa TimoCom jest znana z rozległej sieci bezpieczeństwa i dbałości o najmniejsze szczegóły. W ten sposób użytkownicy czują się pewnie i mogą profitować z podpisywania intratnych umów na rynku zleceń doraźnych z tego względu jest to narzędzie, które pomoże osiągnąć sukces każdej firmie z branży.

http://www.timocom.pl/ - 24 Kwi 2015

GPS****

GPS - nawigacja samochodowa i mapa Polski. Na stronie oferta nabycia odbiorników GPS oraz informacje o zasadach ich działania.

http://www.gps.autoid.pl/ - 13 Cze 2003

GPS Guardian | Lokalizatory GPS****

GPS Guardian to zaawansowane rozwiązania monitoringu gps pojazdów. Platforma online podaje w czasie rzeczywistym informacje dotyczące spalania paliwa, obrotów silnika i prędkości pojazdu. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie podczas wdrożenia naszych urządzeń.

http://gpsguardian.pl/ - 14 Sie 2014

Hertz Systems - Lokalizator GPS do samochodu, monitoring pojazdów, zarządzanie flotą****

Producent urządzeń do lokalizacji GPS takich jak np. mini nadajnik do samochodu. Sprzęt firmy Hertz Systems umożliwia monitoring pojazdów, a co za tym idzie, łatwe zarządzanie flotą.

http://www.hertzgps.pl/ - 19 Lut 2015

Inelo - Rozliczanie, kontrola, ewidencja, analiza czasu pracy kierowców****

Przedsiębiorstwo oferujące oprogramowanie do rozliczania, kontroli, ewidencji oraz analizy czasu pracy kierowców, przeznaczone dla firm transportowych. Program Tachoreader umożliwia sczytywanie kart oraz danych z tachografu.

http://inelo.pl/ - 4 Lip 2015

Infis Sp. z o.o.****

Firma zapewnia klientom nowoczesny i autorski system, który pozwala na skuteczne kontrolowanie systemów logistycznych poprzez pozyskiwanie danych z monitorowanych obiektów oraz zintegrowanych systemów informatycznych. W firmie oferowany jest system, który firma jest w stanie dopasować do oczekiwań finalnego odbiorcy, co dotyczy odpowiedniego zoptymalizowania systemu a także instalacji urządzeń jak terminale. Zespół doświadczonych specjalistów pozwala na stworzenie skutecznych systemów a także na gwarantowanie wsparcia dla klientów na każdym etapie współpracy. Oferta firmy to m.in. wspomaganie takich procesów jak: ewidencja czasu pracy kierowców, monitoring gps, zdalny odczyt tachografu.

http://www.infis.pl/ - 27 Kwi 2018

InterLoco - aplikacja dyspozytorska dla kolei. System komunikacji urządzeń pokładowych i aplikacji.****

InterLoco - oprogramowanie dyspozytorskie dla kolei. Elektroniczny Rozkład Jazdy, System Informacji Pasażerskiej, Liczenia Pasażerów, monitoring GPS. Producentem innowacyjnego systemu InterLoco jest firma AKSEL Sp. z o.o. Oferuje urządzenia DEUTA-WERKE. Aplikacja zawiera elektroniczny rozkład jazdy, system diagnostyki, ASP-2000 System Pomiaru Poziomu Paliwa, lokalizator pojazdów trakcyjnych, monitoring zużycia paliwa, komunikację z Systemem Informacji Pasażerskiej (SIP), Systemem Liczenia Pasażerów (SLP).

http://www.interloco.com.pl/ - 24 Mar 2015