KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > oprogramowanie dla transportu (70)

ITMC | Czas pracy kierowców | Zarządzanie firmą transportową | Rozliczanie kierowców****

Oprogramowanie dla firm transportowych, szkolenia kierowców, doradztwo w zakresie kontroli ITD oraz PIP, urządzenia do pobierania danych z tachografów.

http://www.itmc-4trans.pl/ - 30 Gru 2008

KasCom - systemy sprzedaży****

Rozbudowana oferta skierowana jest do przedsiębiorców, poszukujących skutecznych rozwiązań dla swojego biznesu. Firma poleca między innymi systemy sprzedaży, oprogramowanie spedycyjne, centrale telefoniczne, monitoring, alarmy, komputery i akcesoria oraz kasy i drukarki fiskalne.

http://www.kascom.com.pl/ - 3 Paź 2013

Logsped database****

Logsped - baza firm z branży transport, logistyka i spedycja. Wspólnie tworzymy interaktywny katalog firm branży transportu i spedycji. Poprzez rejestrację dołączysz do grona profesjonalistów, a korzystanie z LOGSPED DataBase znacząco wspomoże Twoją codzienną zawodową działalność.

http://www.logsped.pl/ - 18 Mar 2005

Mapowanie procesów****

Firma m2mteam.pl oferuje akcesoria do lodówek mobilnych dzięki którym usprawniamy działanie systemu i ułatwiamy życie, oferujemy lodówko-zamrażarki i urządzenia mobilne z GSM, usługi monitoringu temperatury oraz wilgotności powietrza. W każdej chwili nasz system można rozbudować o dowolną ilość urządzeń i nie ma znaczenia w jakiej dległości są od nas. Oferujemy platformę m2m, która działa bezprzewodowo pomiędzy urządzeniami. Sprawdź ofertę firmy m2mteam.pl i wybierz urządzenia z naszej oferty. Gwarantujemy najwyższą jakość i doskonałą współpracę!

http://m2mteam.pl/ - 24 Sie 2017

Mierniki zużycia paliwa, przepływomierze paliwa****

Firma "PETRO-METR" od wielu lat produkuje i sprzedaje urządzenia kontrolno-pomiarowe, których głównym celem jest optymalizacja zużycia paliwa w samochodach, maszynach budowlanych, taborze kolejowym, piecach, czyli wszędzie tam, gdzie zużywana jest jakakolwiek ilość oleju napędowego lub opałowego. Na stronie: informacje o firmie, produktach, cennik, nowości, informacje o klientach.

http://www.petro-metr.com.pl/ - 25 Cze 2004

Monitoring pojazdów GeoTrak - wspomaganie zarządzania flotą****

Usługa monitoringu pojazdów dostarcza wszelkich niezbędnych informacji o pojazdach w czasie rzeczywistym, łącznie z ich położeniem, zużyciem paliwa i zdarzeniami na trasie.

http://geotrak.pl/ - 1 Lip 2009

Monitoring pojazdów, lokalizator gps - Flotman****

Strona firmy Flotman zaopatrującej przedsiębiorstwa transportowe i inne w urządzenia i aplikacje. W ofercie dostępny lokalizator GPS, kontrola paliwa, nadzór nad pracą maszyn. Znajdziecie u nas rozwiązania umożliwiające monitoring pojazdów.

http://www.flotman.com.pl/ - 2 Cze 2014

Myto, viatoll, opłaty za paliwo, drogowe, autostradowe****

UTA - bezgotówkowe rozliczanie zakupów dokonywanych przez firmy zajmujące się zarobkowym przewozem towarów i osób. System kart serwisowych UTA - karty paliwowe, karty serwisowe, karty flotowe. Rozlicz nim: myto, viatoll, opłaty za paliwo, opłaty drogowe i opłaty autostradowe.

http://www.uta.pl/ - 3 Sty 2014

Nawigacja GPS****

NaviExpert, czyli nawigacja samochodowa GPS (nawigacja satelitarna) na telefony komórkowe oraz inne urządzenia mobilne z dostępem do Internetu, posiadające możliwość podłączenia do nich odbiornika GPS.

http://www.naviexpert.pl/ - 26 Paź 2005

Numeric Service****

Firma oferuje na swojej stronie następujące systemy: transport, stacja obsługi, środki trwałe, wywóz śmieci, kadry i płace, kasa i bank walutowy, usługi. Znajdziecie tu szczegółowe opisy poszczególnych systemów oraz ich ceny.

http://www.numeric-service.com.pl/ - 31 Mar 2000