KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > oprogramowanie dla transportu (70)

Internetowy System Rezerwacyjny euroTICKET on-line***

EuroTICKET on-line to kompleksowy system służący do prowadzenia sprzedaży biletów w międzynarodowych przewozach autokarowych. Cechą wyróżniającą system euroTICKET on-line jest praca w trybie on-line możliwa dzięki połączeniu przewoźników i agentów za pomocą internetu.

http://www.euroticket.pl/ - 27 Lip 2000

Lokalizator GPS - Monitoring pojazdów GPS***

Niezawodny system lokalizacji pojazdów pomoże w zarządzaniu flotą oraz w monitoringu pojazdów GPS. Niewątpliwie usprawni to prace w Państwa firmie. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt, który charakteryzuje się niezawodnością oraz nowoczesną technologią. Monitoring pojazdów GPS zoptymalizuje czas pracy w Twojej firmie i zapewni bezpieczeństwo całej floty.

http://www.metrim.pl/ - 9 Mar 2011

Miebach Logistik - Doradztwo i projektowanie logistyczne***

Miebach Logistik jest międzynarodową firmą doradczo-inżynierską wspomagającą swych klientów w tworzeniu systemów i strategii logistycznych. Informacje o firmie oraz świadczonych usługach.

http://miebach.w.interia.pl/ - 21 Lis 2001

MTProjekt Logistic Management***

Strona firmy MT Projekt, zajmującej się projektowaniem i zarządzaniem logistycznym. Szczegóły - na stronie.

http://www.mtprojekt.pl/ - 26 Wrz 2003

Nawigacja satelitarna***

Sklep Świat Gps oferuje nawigacje. W ofercie nawigacja gps firm: TomTom, Mio, Myguide, Garmin. Zapraszamy po urządzenia gps, anteny, akcesoria, moduły, pokrowce, mapy gps. Nawigacja satelitarna gps od najlepszych firm - nawigacje Garmin i TomTom.

http://www.swiatgps.pl/ - 2 Mar 2007

Nawigacje samochodowe, lokalizacja osób, pozycjonowanie pojazdów***

Mainnav, nawigacje samochodowe gps i pozycjonowanie pojazdów - sklep internetowy i sklep stacjonarny Warszawa. W ofercie system nawigacji satelitarnej - nawigacja samochodowa, lokalizator gps, rejestrator trasy. Nawigacje samochodowe, odbiornik gps - pozycjonowanie pojazdów, lokalizacja osób.

http://www.gps-mainnav.pl/ - 1 Cze 2010

Pomiary-ruchu***

Strona zawiera ofertę na wykonanie : pomiarów ruchu,studium komunukacyjnych,projektów sygnalizacji świetlnych, projektów organizacji ruchu

http://www.pomiary-ruchu.pl/ - 22 Lis 2007

RUTKOWSKI. PROGRAMY DLA TRANSPORTU i SPEDYCJI***

Witryna firmy informatycznej oferującej programy dla firm transportowych i spedycyjnych. Na stronie cennik, wersje demonstracyjne do ściągnięcia i lista klientów.

http://www.pirut.com.pl/ - 22 Mar 2000

Sigma-S Transport - Rozliczanie transportu w firmie***

Sigma-S Transport. Program do rozliczania transportu w firmie. Przechowuj dane dotyczące kierowców, pojazdów, kart drogowych i innych dokumentów, drukuj karty drogowe. Generuj raporty lub eksportuj dane bezpośrednio do programów finansowo-księgowych.

http://transport.sigma-s.com.pl/ - 4 Paź 2005

SMS SERVICE - giełda wolnych ładunków i samochodów***

Internetowa giełda wolnych samochodów i ładunków. Masz wolny ładunek lub samochód - wyślij ofertę za pomocą tego serwisu...

http://www.e-spedycja.pl/ - 26 Mar 2004