KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > oprogramowanie dla transportu (70)

Tachografy i oprogramowanie***

Dla firm transportowych akcesoria do tachografów cyfrowych i analogowych, czytniki, wykresówki, segregatory tacho itp. Doradztwo i szkolenia dla kierowców i przedsiębiorców z obsługi tachografów i przepisów czasu jazdy, przerw i odpoczynków. Oprogramowanie do rozliczania kierowców i ewidencji czasu pracy kierowcy, kontrola zużycia paliwa SKT, GPS, nawigacja, VoIP

http://www.tachografy.info/ - 13 Maj 2008

Tachotrans - analiza tarczek i czasu pracy kierowców***

Biuro Usług Informatycznych Domena świadczy usługi w zakresie rozliczania tarczek oraz czasu pracy kierowców. Na stronie: prezentacja usług, cennik, przepisy oraz dane kontaktowe.

http://www.tachotrans.masarnia.pl/ - 8 Kwi 2004

Zakład Elektroniczny ATROM***

Systemy satelitarnej rejestracji tras pojazdów GPS.

http://www.atrom.com.pl/ - 8 Mar 2004

Zaświadczenia 561***

Zaświadczenia 561 to program służący do automatycznego tworzenia deklaracji o działalności na podstawie Rozporządzenia 561/2006 lub umowy międzynarodowej AETR (przepisy dotyczące czasu pracy kierowców). Program Zaświadczenia 561 pozwala na szybkie wygenerowanie takich raportów, dzięki automatycznemu wypełnieniu luk w danych odczytanych z cyfrowego tachografu lub karty kierowcy. To oprogramowanie bezcenne w trakcie przygotowań do kontroli Inspekcji Transportu Drogowego, Policji czy PIP.

http://zaswiadczenie561.pl/ - 26 Cze 2012

Busy info**

Serwis poświęcony rozkładom jazdy przewoźników w naszym kraju. Komunikacja prywatna w Polsce oferuje rozkład jazdy na wielu stronach internetowych. Rozsypane informacje chcemy zebrać w jednym miejscu, uporządkować, a następnie przedstawić w czytelnej postaci.

http://www.busy.info.pl/ - 24 Lis 2005

GPS - Nawigacja satelitarna**

Kompendium wiedzy o systemach nawigacji satelitarnej. Zasady działania systemu GPS, GLONASS i Galileo . Opis urządzeń od pozycjonowania i ich praktycznych zastosowań.

http://gps.wroclaw.pl/ - 14 Sty 2008

Program do czytania wykresówek ESTacho**

Serwis opświecony programowi do czytania wykresówek, czyli tzw. kart "tacho".Strona zawiera podstawowy opis programu, ofertę i pliki pakietu instalacyjnego.

http://www.est.com.pl/estacho.html - 20 Paź 2003

System Trans.eu - Giełda ładunków i pojazdów**

Giełda ładunków i pojazdów w Systemie Trans.eu zapewnia firmom przewozowym dostęp do tysięcy ofert transportowych. Korzystający z giełdy transportowej przewoźnicy cenią sobie narzędzie za wysoką skuteczność, możliwość darmowej komunikacji z kontrahentami oraz pełne bezpieczeństwo zawieranych transakcji.

http://www.trans.eu/pl/ - 24 Paź 2014

Tachospeed - ewidencja czasu pracy kierowców.**

Tachospeed jest programem służącym do automatycznego odczytywania czasu jazdy, odpoczynków, przerw i dyżurów z tarczek tachografów oraz ogólnego czasu pracy kierowców dla Inspekcji Pracy. Tachospeed umożliwia przechowywanie danych, odczytanych z tarczek, w formie elektronicznej. Pozwala to na późniejsze przetwarzanie i analizę uzyskanych danych w wielu przekrojach, poprzez generowanie raportów. Utworzona baza danych może być filtrowana oraz sortowana według wielu dostępnych kryteriów, tj. według daty, nazwisk kierowców, numerów rejestracyjnych pojazdów oraz miejscowości wyjazdu i przyjazdu.

http://tachospeed.pl/ - 26 Cze 2012

Koszty skup-sprzedaż*

Koszty skup-sprzedaż.

http://www.koszty-vat.webpark.pl/ - 15 Kwi 2004