KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przeprowadzki (272)

APM Przeprowadzki Warszawa****

Firma przeprowadzkowa "APM" Nasza firma zajmuje się kompleksowymi usługami przewozowymi. Pracujemy 24 godziny na dobę, przewozimy ładunki na terenie Warszawy, oraz całego kraju. Do państwa dyspozycji oferujemy samochody o kubaturze 16m3 Zajmujemy się przeprowadzkami: -Domów, mieszkań, biur, firm, magazynów itp. Transportem: -Mebli, sprzętów agd i rtv, materiałów i sprzętu budowlanego itp. Przy przeprowadzkach zapewniamy pomoc doświadczonych pracowników, do załadunku oraz rozładunku, przy pakowaniu w kartony, folie, worki, także odbiór i transport na terenie Warszawy zakupionych towarów agd, rtv, mebli itp. oferujemy państwu profesjonalne przeprowadzki w konkurencyjnych cenach, także transport oraz składanie mebli ze sklepów

http://www.superprzeprowadzki.pl/ - 28 Lut 2014

ARTTRANS - Usługi Transportowe****

Firma wykonuje usługi transportowe na terenie całego kraju. Oprócz usług typowych takich jak dostawa pod wskazany adres w ofercie są również usługi specjalne. Jeśli zachodzi konieczność to pracownicy podejmą się rozładunku a nawet montażu. Firma organizuje kompleksowe przeprowadzki oraz zajmuje się transportem pianin.

http://www.arttrans.pl/ - 22 Paź 2014

Asteriks Przeprowadzki Trójmiasto****

Asteriks Przeprowadzki oferuje przeprowadzki lokalne (Trójmiasto - Gdańsk, Gdynia, Sopot i okolice), krajowe i międzynarodowe. Codziennie świadczymy usługi przeprowadzki firm i osób prywatnych. Zapewniamy kompleksowość na każdym etapie - od wypakowania i rozkręcenia mebli, poprzez transport i wniesienie, po ponowne skręcenie mebli.

http://www.asteriks-przeprowadzki.pl/ - 22 Sty 2015

ATrans - przesyłki, paczki i przeprowadzki do i z Anglii****

Firma ATrans świadczy usługi transportowe. Przesyłki, paczki, przeprowadzki, przewóz osób i zwierząt z i do Anglii. Oferta obejmuje także transport nietypowych ładunków.

http://www.atrans-transport.com.pl/ - 15 Paź 2013

Atrans-Speed przeprowadzki Katowice****

Witryna firmy świadczącej usługi w zakresie transportu do 1.5 t, przeprowadzek, kompleksowej likwidacji wyposażenia mieszkań, domów, biur, firm

http://www.przeprowadzkikatowice.eu/ - 26 Paź 2009

Barney Tour - Busy do Holandii z Polski, przewozy, przeprowadzki****

Pomagamy pokonywać granice! Naszą flagową usługę stanowią przewozy osób. Nasze busy kursują codziennie z Polski do Holandii, Anglii. Pomagamy w przeprowadzkach, ale i w turystycznych celach odwiedzić europejskie państwa. Zapewniamy wysoki komfort podczas podróży oraz atrakcyjne ceny transportu.

http://www.barneytour.pl/ - 29 Sie 2015

Bernat Justyna - busy do Anglii z Warszawy, Łodzi, Krakowa****

Firma transportowa Bernat Justyna oferuje busy do Anglii dla podróżujących z różnych zakątków kraju. Wozimy pasażerów z całej Polski, m.in. z Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Wrocławia czy Warszawy. Dowozimy także paczki i organizujemy przeprowadzki międzynarodowe.

http://busypolskaanglia24.pl/ - 7 Lis 2016

Bestorelocations.com****

Oferujemy kompleksową obsługę przeprowadzek krajowych oraz międzynarodowych do dowolnego kraju świata. Firma Besto Relocations obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa czy instytucje. Nasza oferta obejmuje nie tylko transport drogowy, morski czy lotniczy, ale także kompleksową logistykę, pakowanie i rozpakowywanie mienia, formalności celne. Klientom pomagamy w legalizacji pobytu, formalnościach meldunkowych i innych kwestiach związanych z relokacją do innego kraju.

http://www.bestorelocations.com/ - 3 Sie 2015

Bezpiecznnie i profesjonalne przeprowadzki Poznań****

Profesjonalne i bezpieczne przeprowadzki w Poznaniu, Polsce i Europie. Fachowo, szybko i solidnie. Przeprowadzki domów, mieszkań i biur na europejskim poziomie. Szeroki zakres usług oraz cenne porady przy przeprowadzkach. Sklep internetowy z kartonami i opakowaniami.

http://www.123przeprowadzki.pl/ - 25 Lis 2010

Bowatra przeprowadzki - transport, usługi transportowe, przewóz mebli, Wadowice, Sucha Beskidzka****

Świadczymy kompleksowe usług przeprowadzkowe, oferujemy transport oraz taxi bagażowe na terenie Wadowic, Andrychowa, Mucharza, Suchej Beskidzkiej i okolic.

http://www.transport-wadowice.pl/ - 23 Sie 2010