KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przeprowadzki (267)

Orson-przeprowadzki.pl****

Orson to wrocławska firma oferująca przeprowadzki i transport. Obsługiwani klienci prywatni, przedsiębiorstwa oraz instytucje. Firma przyjmuje proste zlecenia, jak przestawienie mebli, jak i tak nietypowe jak przewóz fortepianu.

http://www.orson-przeprowadzki.pl/ - 10 Kwi 2015

Paczki i przeprowadzki Polska-Anglia - ATrans****

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie paczki, przewożone przez naszych kurierów. Realizowane są u nas również przeprowadzki Polska-Anglia. Nasze samochody pozwalają na przetransportowanie wielkogabarytowych przedmiotów.

http://www.atrans-paczki.pl/ - 8 Lut 2014

Paka przeprowadzki transport szczecin****

Przeprowadzki, Przeprowadzki Szczecin Polska Europa. Kompleksowe usługi przeprowadzkowe i transportowe. Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Dla firm, osób prywatnych

http://www.paka.net.pl/ - 22 Paź 2008

P.H.U. MAK - usługi transportowe i wynajem busów w Jeleniej Górze****

Strona internetowa firmy przewozowej z Jeleniej Góry, której specjalnością jest wynajem busów i kursy międzynarodowe oraz krajowe na trasie Polska-Holandia-Niemcy, a także przeprowadzki. Oferujemy transport drogowy, samochodowy, do 3,5 tony, TIRem i wywrotką.

http://mak-trans.pl/ - 3 Lis 2015

Pojemniki plastikowe - Polkrate Sp. z o.o.****

Polkrate to bezpieczne, plastikowe pojemniki, które są odpowiedzią firmy na Twoje potrzeby związane z przeprowadzką i magazynowaniem.

http://www.polkrate.pl/ - 1 Lip 2003

Połeć****

Firma Połeć jest rodzinnym przedsiębiorstwem, którego tradycje sięgają roku 1955. Oferujemy tanie przeprowadzki biur i mieszkań, transport mebli oraz pianin. Na zlecenie naszych klientów wykonujemy także pakowanie i magazynowanie powierzonego mienia. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, ale obsługujemy zlecenia na terenie całego kraju.

http://www.polec.cdx.pl/ - 10 Sie 2016

Portal o przeprowadzkach****

Jeśli w najbliższym czasie planujesz realizację przeprowadzki i nie wiesz jak zabrać się za jej przygotowanie z pewnością powinieneś odwiedzić stronę planujacprzeprowadzke. Znajdziesz na niej mnóstwo ciekawych informacji, które mogą się dla Ciebie okazać informacjami na wagę złota.

http://www.planujacprzeprowadzke.pl/ - 19 Wrz 2013

Profesjonalne usługi transportowe Bielsko Biała****

Firma Marvis zajmuje się transportem na terenie Bielska-Białej, jak i całego województwa śląskiego. Specjalizujemy się w przeprowadzkach i przewozie rzeczy wielkogabarytowych, ale z chęcią dopasowujemy się do wymagań klienta. Zapewniamy bezpieczeństwo przewożonych przedmiotów. Specjalizujemy się w przeprowadzkach np. biura, urzędy, mieszkania, przewozie rzeczy wielkogabarytowych np. meble, sprzęt rtv/agd, przesyłki ekspresowe, odbiór towarów ze sklepów budowlanych, transport niestandardowy, dopasowany do indywidualnych wymagań klienta. Cechuje nas wysoka jakość wykonywanych usług, dzięki czemu jesteśmy doceniani przez klientów. Każdy przedmiot zabezpieczamy z należytą starannością, gdyż bardzo dbamy o bezpieczeństwo. Z chęcią wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów i dokładamy wszelkich starań by usługa była wykonana na wysokim poziomie.

http://transport.marvis.bielsko.pl/ - 21 Kwi 2015

Przeprowadzajac.pl - blog o przeprowadzkach****

Przeprowadzka. Czas wytężonego wysiłku i spraw, które nie zawsze wiadomo jak wykonać. Nie ma w tym nic dziwnego – z pozoru przeprowadzka jest prosta , biorąc jednak pod uwagę ogrom różnorodnych prac, szybko może okazać się inaczej. Decydując się na przeprowadzkę, warto wcześniej poznać ją od strony teoretycznej. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest lektura naszej strony. Na naszej stronie zamieściliśmy szereg artykułów, które będą dla Państwa garścią wiedzy o przeprowadzkach. Poświęciliśmy je wielu różnym tematom, dlatego internauci, którzy planują przeprowadzkę, z pewnością znajdą teksty, które ich zainteresują. Nasza strona, to gotowe porady przeprowadzkowe. Zapraszamy do zapoznania się z nimi i do nauczenia się na temat przeprowadzek nieco więcej – nasza wiedza to wiedza praktyczna. Warto z nami być, czytać nas na bieżąco – to się może opłacać. Mamy nadzieję, że dzięki naszym poradom, przeprowadzka Państwa będzie szybsza, łatwiejsza i tańsza.

http://przeprowadzajac.pl/ - 21 Lis 2013

Przeprowadzimy.pl - Kraków****

Przeprowadzki nie muszą być trudne. Nasza firma organizuje je od lat zarówno dla firm jak i osób prywatnych. Z nami nie musisz martwić się o szczegóły. Wszystko bierzemy na siebie. Dysponujemy logistyką, wiedzą, sprzętem i doświadczeniem naszych wykwalifikowanych pracowników. Działamy perfekcyjnie, sprawnie i szybko. Współpraca z nami to gwarancja sukcesu i zadowolenia. Zaoszczędzisz i czas i nerwy.

http://przeprowadzimy.pl/ - 20 Maj 2015