KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przeprowadzki (268)

Przeprowadzka Gdańsk****

Firma PRZEPROWADZKI GDAŃSK oferuje kompleksowe usługi z zakresu różnego rodzaju przeprowadzek. Zajmujemy się przeprowadzkami mieszkań, domów, biur, instytucji, magazynów oraz firm. Dla firm proponujemy dwa warianty przeprowadzki: uproszczoną i kompleksową. Uproszczona obejmuje załadunek, przewiezienie i rozładunek mienia, natomiast w kompleksowej wersji zajmujemy się także pakowaniem i rozpakowywaniem mienia, demontażem i montażem mebli oraz oznaczeniem mienia na czas transportu.

http://www.przeprowadzkigdansk.org/ - 19 Wrz 2012

Przeprowadzkazagranice****

Jeśli w najbliższym czasie planujesz realizację przeprowadzki międzynarodowej z pewnością powinieneś odwiedzić portal przeprowadzkazagranice.pl. Jest to pierwszy Polski portal w pełni poświęcony zagadnieniom związanym z planowaniem i organizowaniem przeprowadzki międzynarodowej.

http://www.przeprowadzkazagranice.pl/ - 29 Wrz 2013

Przeprowadzki****

Tanie Przeprowadzki Porównaj oferty cenowe przeprowadzek polskich firm przeprowadzkowych. Wypełnij formularz uzyskasz kilka ofert cenowych od profesjonalnych firm przeprowadzkowych, nie ma zobowiązań, nie ma kosztów, oszczędzisz pieniądze i czas. Porównywarka cen przeprowadzek Korzystając z naszego formularza masz gwarancje, że dostaniesz kilka róznych ofert na przeprowadzki – nie tracisz czasu na szukanie firm przeprowadzkowych. Baza firm przeprowadzkowych – przeprowadzki międzynarodowe Oszczędzasz swoje Finanase. Z naszym udziałem masz dostęp do firm przeprowadzkowych, nie marnujesz swoich pieniędzy na poszukiwania firm przeprowadzkowych.

http://www.przeprowadzki-tanie.pl/ - 26 Mar 2013

Przeprowadzki****

Firma Global Service działa w branży przeprowadzek od 10 lat. Jesteśmy firmą oddziałową, mamy nasze przedstawicielstwa w Warszawie, Gdańsku, Łodzi i Bydgoszczy. Naszą ofertę w głównej mierze kierujemy do firm i instytucji. Oferujemy również przeprowadzki pomiędzy miastami w Polsce. Oddzielnym działem w naszej firmie są przeprowadzki międzynarodowe. Dysponujemy szerokim taborem samochodów od 20m3 do 110m3 dlatego koszty przeprowadzki są optymalne. Nasza kadra to doświadczeni, wykwalifikowani i wyposażeni w szeroką gamę narzędzi pracownicy. Oferujemy kompleksowe usługi; przygotowanie harmonogramu przeprowadzki, oddelegowanie koordynatora, zabezpieczenie mienia, pakowanie dokumentów, przewozy archiwów, przewozy mebli i sprzętu IT, demontaże i montaże, magazynowanie, utylizację. Nasz servis jest zawsze na najwyższym poziomie.

http://globalservice-przeprowadzki.pl/ - 13 Lip 2017

Przeprowadzki****

Przeprowadzka to duże przedsięwzięcie logistyczne, wymagające nie tylko odpowiedniego przygotowania i zaplanowania, lecz także, a może nawet przede wszystkim, sprawnego wykonania i specjalistycznych sprzętów. Firma Makpol Przeprowadzki Wojciech Makowski już od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w usługach związanych z przeprowadzkami, transportem i przewozem najróżniejszych przedmiotów. Szczegóły na stronie makpol-przeprowadzki.pl.

http://www.makpol-przeprowadzki.pl/ - 15 Lut 2014

Przeprowadzki , usługi transportowe , przewóz osób, Wrocław,Polska,Europa****

Przeprowadzki Wrocław, kolpleksowe przeprowadzki dla osób prywatnych, firm , instytucji. Wrocław, Polska ,Europa usługi transportowe przewóz osób.

http://wrocman.eu/ - 2 Mar 2009

Przeprowadzki 3miasto****

Sprawdź firmę Przeprowadzki 3miasto. To wysoka jakość jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju usługi związane z przeprowadzkami, a także transportem innego rodzaju przedmiotów. Jeżeli zatem poszukujesz najlepszych specjalistów w swojej klasie, jeżeli szukasz tylko i wyłącznie profesjonalistów, którzy to znają się na trudnym fachu przeprowadzek to doskonale trafiłeś

http://www.przeprowadzki3miasto.pl/ - 12 Lip 2013

Przeprowadzki Aleksander Krężel Wrocław****

Oferujemy przeprowadzki na terenie wrocławia. Zajmujemy się przeprowadzkami osób prywatnych, jak również biur i firm. Na nasze usługi składają się również wszelkie usługi transportowe, takie jak transport mebli, sprzętu i innego towaru. Na polskim rynku działamy od 2004 roku. Na przestrzeni lat mieliśmy do czynienia zarówno z drobnym transportem mebli, przeprowadzkami dużych domostw, czy dużymi przenosinami biur. Jesteśmy elastyczni, dzięki czemu zaangażujemy odpowiednią liczbę samochodów oraz pracowników, dostosowaną do Twoich potrzeb i wymagań. Dbamy o to, żeby podczas transportu Twoje rzeczy nie uległy uszkodzeniom. Zapewniamy pasy, folie bąbelkowe, koce zabezpieczające, taśmy, kartony i gąbki ochronne. Zaufaj ekspertom w dziedzinie przeprowadzek.

http://przenosiny.pl/ - 24 Paź 2014

Przeprowadzki Bemowo - przyjazne.eu****

Specjalizujemy się w naszej firmie w realizowaniu profesjonalnych a także kompleksowych usług dotyczących przeprowadzek, które wykonujemy dla naszych klientów na terenie Warszawy. Jednocześnie w naszej firmie Przyjazne Przeprowadzki dbamy o odpowiednie zabezpieczenie przewożonego mienia, co pozwala nam oferować naszym klientom maksymalne bezpieczeństwo. Wykonujemy przeprowadzki zarówno dla firmowych a także prywatnych klientów.

http://przyjazne.eu/ - 3 Lis 2017

Przeprowadzki Będzin****

Transport wyposażenia tylko z nami! Błyskawiczne Przeprowadzki to firma, która proponuje swoją pomoc przy transporcie przedmiotów między wskazanymi przez klienta mieszkań! Pracujemy w okolicach Siewierza, Będzina i Czeladzi. Zamawiając naszą pomoc masz gwarację, że przypilnujemy Twoich rzeczy, doradzimy jak zaplanować przeprowadzkę by nie robić "pustych przebiegów", priorytetem będzie bezpieczeństwo towaru, a oczekiwać od nas możesz dbałości o czas wykonania zlecenia i ograniczonych kosztów! Więcej pod numerem telefonu: 32 700 31 96 lub na: http://www.blyskawiczneprzeprowadzki.pl/

http://www.blyskawiczneprzeprowadzki.pl/ - 22 Sty 2015