KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przeprowadzki (268)

Przeprowadzki biur, przewóz mebli, taxi bagażowe - Warszawa - Tanio****

Taxi-Bagaż to firma oferująca tanie przeprowadzki (także biur), przewóz mebli. Ceny nie zaskoczą Cię negatywnie - jednym słowem u nas jest bardzo tanio. Nasze taxi bagażowe dowiezie całe Twoje wyposażenie domu lub biura w nowe miejsce. Szybko, sprawnie, tanio. Teren Warszawa.

http://www.taxi-bagaz.pl/ - 19 Paź 2010

Przeprowadzki Bydgoszcz****

Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem transportowo-spedycyjnym. Podejmiemy się realizacji przeprowadzek dla klienta prywatnego oraz biznesowego. Możemy przewieźć dowolny rodzaj mienia. Każdy ładunek jest przez nas dokładnie zabezpieczany, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć go we wskazane miejsce bez uszkodzeń.

http://bydgor.pl/ - 23 Paź 2013

Przeprowadzki Częstochowa Transport Częstochowa****

Firma EWIX specjalizuje się w przeprowadzkach oraz transporcie na terenie Częstochowy i całego kraju. TRANSPORT - rzeczy, przedmiotów, urządzeń, towarów na euro-paletach, nietypowy itp. PRZEPROWADZKI - mieszkań ,domów, firm, biur, instytucji. Oferujemy trzy warianty przeprowadzek: 1) Ekonomiczna- podstawienie samochodu z kierowcą. 2) Standardowa - zabezpieczenie / wynoszenie / transport / wnoszenie. 3) Kompleksowa- pakowanie / zabezpieczenie / wynoszenie / transport / wnoszenie / rozpakowanie i rozmieszczenie w nowym miejscu. Posiadamy niezbędne materiały do profesjonalnego wykonania przeprowadzki tj. folie stretch, pasy transportowe, maty do zabezpieczenia. -Utylizacja- wywóz starych mebli, RTV / AGD. Ceny ustalane są indywidualnie do każdego zlecenia. Domeną naszej firmy jest perfekcyjne wykonanie usługi i zadowolenie Klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu.

http://www.fhusebin.entro.pl/ - 20 Paź 2014

Przeprowadzki firm****

Jeśli szukasz profesjonalnej oferty przeprowadzek na terenie Polski i całego świata, skorzystaj z oferty firmy Adimex, która od 2000 roku świadczy usługi przeprowadzkowe, a także transportowe i związane z magazynowaniem. Specjalnością firmy są przeprowadzki mieszkań i firm, jak również usługi transportowe i przechowywanie sprzętów na rzecz Klientów. Terminowa realizacja zleceń, bezpieczeństwo transportu oraz kompleksowa obsługa to jej najważniejsze zalety.

http://przeprowadzkiadexim.pl/ - 14 Lis 2013

Przeprowadzki firm, mieszkań, biur Warszawa - Mastermovers****

Oferujemy Państwu krajowe i zagraniczne przeprowadzki mieszkań, firm oraz biur. Warszawa i okolice, a także kraje Unii Europejskiej. Z nami, przeprowadzki nie są wcale straszne!

http://www.mastermovers.pl/ - 8 Lut 2011

Przeprowadzki Gdańsk****

Jesteśmy firmą wykonującą przeprowadzki w Gdańsku, a także pozostałej części Trójmiasta. W skład kompleksowej przeprowadzki wchodzą: pakowanie, załadunek i rozładunek oraz transport mienia. Możemy również przechować Państwa dobytek na czas remontu, bądź wyjazdu w nowoczesnych, ocieplanych i strzeżonych magazynach nieopodal Trójmiasta. Stare bądź niepotrzebne przedmioty na Państwa życzenie zabierzemy i wywieziemy do utylizacji.

http://przeprowadzkigdansk.info/ - 5 Sty 2017

Przeprowadzki Gdańsk****

Witamy na stronie naszej wykwalifikowanej firmy transportowej. Zatrudniamy doświadczone i uczciwe osoby będące gwarancją terminowości i profesjonalizmu. Pracujemy od poniedziałku do soboty.

http://transk.pl/ - 5 Lis 2013

Przeprowadzki Gdynia****

Firma \"Bagażówka Gdynia\" to profesjonalna firma świadcząca usługi transportowe na terenie wybrzeża gdańskiego. Zajmujemy się nie tylko transportem i załadunkiem mienia, do naszych kompetencji należy również pakowanie mienia w dostarczone przez nas kartony i torby, demontaż mebli typu zabudowa, utylizacja zbędnych i kłopotliwych dla klienta przedmiotów np. wielkogabarytowych.

http://gdynia.bagazowka-gda.pl/ - 21 Lis 2012

Przeprowadzki Gdynia****

Przeprowadzki Gdynia to przedsiębiorstwo realizujące kompleksowe przeprowadzki na terenie Trójmiasta. Przeprowadzamy osoby prywatne oraz mikro i makro firmy. Zapewniamy wszelkie niezbędne usługi dodatkowe (dostarczanie materiałów do pakowania, pakowanie mienia itp.), dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać każdą przeprowadzkę w sposób kompleksowy.

http://przeprowadzkigdynia.org.pl/ - 19 Cze 2014

Przeprowadzki Jarex****

Nasza firma specjalizuje się w realizacji przeprowadzek na terenie Warszawy. Zapewniamy wysokiej jakości, punktualne, rzetelne i dokładne usługi. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do oczekiwań oraz wymagań naszych klientów. Realizujemy nasze usługi z wykorzystaniem nowoczesnych furgonów, busów i samochodów ciężarowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

http://przeprowadzki-jarex.pl/ - 21 Paź 2013