KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przeprowadzki (272)

Przeprowadzki Jarex****

Nasza firma specjalizuje się w realizacji przeprowadzek na terenie Warszawy. Zapewniamy wysokiej jakości, punktualne, rzetelne i dokładne usługi. Nasza oferta jest elastyczna i dostosowana do oczekiwań oraz wymagań naszych klientów. Realizujemy nasze usługi z wykorzystaniem nowoczesnych furgonów, busów i samochodów ciężarowych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

http://przeprowadzki-jarex.pl/ - 21 Paź 2013

Przeprowadzki, kasy pancerne, transport maszyn, pakowanie KAMIŃSCY-demontaż, montaż, prace porządkow****

Firma Kamińscy poleca przeprowadzki oraz przeprowadzki nietypowe; przeprowadzki kas pancernych, przeprowadzki fortepianów Poznań. Na stronie internetowej oferuje montaż mebli, demontaż mebli, a także załadunek i wyładunek Poznań-trasy międzynarodowe

http://www.kaminscy.com.pl/ - 4 Sty 2008

Przeprowadzki Katowice****

Szukasz pomocnej pary rąk do przeprowadzki? Potrzeba Ci dużego samochodu na wszystkie swoje rzeczy? Przeprowadzki Katowice to firma który którego specjalizacją jest pomoc przy przeprowadzce gwarantując jednocześnie transport w pełni bezpieczny, cenę odpowiednią dla każdego oraz sumiennych pracowników, którzy wykonają usługę na czas! Jako zakład zajmujący się przeprowadzkami jesteśmy dodatkowo ubezpieczeni, a także dysponujemy flotą najlepszych pojazdów! Przeprowadzki wykonujemy z oraz do Katowic oraz miast ościennych. Więcej informacji pod numerem telefonu: (32) 700 32 10 lub na: http://www.najlepszaprzeprowadzka.pl/

http://www.najlepszaprzeprowadzka.pl/ - 18 Sty 2015

Przeprowadzki Katowice****

Nasza firma pragnie zaoferować Państwu usługi transportowe i przewozowe. Jesteśmy dyspozycyjni, elastyczni i niezawodni. Pracujemy w oparciu o nowoczesne systemy nawigacji umożliwiające bieżącą kontrolę procesu realizacji zlecenia. Gwarantujemy bezpieczne i terminowe wykonanie każdej usługi.

http://husarer.pl/ - 5 Lis 2013

Przeprowadzki Kraków****

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej firmy do przeprowadzki lub transportu, to zapoznaj się z naszą ofertą przeprowadzek mieszkań, firm, biur i magazynów. Firma ABC Transport Przeprowadzki powstała w 1988 roku. Doświadczenie naszych pracowników jest gwarancją powodzenia i bezpieczeństwa każdej realizowanej przeprowadzki. Posiadamy certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym transporcie drogowym rzeczy. Doceniamy naszych klientów, szanujemy ich mienie. Dlatego nasi klienci tak cenią sobie jakość naszych usług. W ramach oferowanych usług dostarczamy naszym Klientom pojemniki plastykowe,kartony do pakowania i folię pęcherzykową. Dokładnie zabezpieczone rzeczy przed rozpoczęciem transportu, to wizytówka o naszym profesjonalizmie. Z naszych usług skorzystało wiele prestiżowych firm, instytucji i osób prywatnych, którym oferowaliśmy naszą skuteczność jak i dobre warunki finansowe. Firma ABC przynosi szczęście. Skorzystaj z naszych usług,na sto procent będziesz zadowolony. Zapraszamy

http://www.abcprzeprowadzkikrakow.pl/ - 20 Cze 2011

Przeprowadzki Kraków****

Przeprowadzki Kraków - Oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe oraz przeprowadzki na terenie Krakowa. Planujesz przeprowadzkę? Dzwoń - Tel. 537 082 875

http://przeprowadzkikrakow.org/ - 7 Lis 2012

Przeprowadzki Kraków****

Posiadamy wiele lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze przeprowadzek prywatnych i firmowych. Nasza firma oferuje tanie przeprowadzki w Krakowie. Przewozimy mieszkania i domy jednorodzinne, biura, siedziby firm. Transportujemy również wszelkiego typu przedmioty ponadgabarytowe możemy dla Państwa przewieźć pianino, fortepian itp. Dysponujemy specjalistycznymi pojazdami przystosowanymi do obsługi przeprowadzek, zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy są w stanie sprawnie zrealizować każde zlecenie.

http://www.przeprowadzkimc.pl/ - 20 Maj 2015

Przeprowadzki Kraków, firma przeprowadzkowa od A do Z****

Przeprowadzki Kraków od A do Z to mistrzowie w swoim fachu. Wyszkolona ekipa, specjalny sprzęt i specjalnie przystosowana flota aut sprawiają, że przewóz mebli na terenie miasta Kraków jest na najwyższym poziomie. Od do Z to najlepsza firma przeprowadzkowa w mieście Kraków.

http://www.przeprowadzki-krakow.net/ - 12 Lis 2010

Przeprowadzki Kraków, przewóz i transport mebli Kraków****

Jak sprawnie, szybko i tanio przejść przez proces przeprowadzki do Krakowa? Biorąc pod uwagę dużą ilość rzeczy, jaką otacza się przeciętny człowiek XXI wieku, to chyba niewłaściwie postawione pytanie. Spakowanie ubrań, książek, kolekcji szklanych figurek, albumów ze zdjęciami, płyt zajmuje co najmniej kilka godzin. Ich przewiezienie to, na szczęście, sprawa bagażnika samochodu osobowego o przeciętnej pojemności. Problemów dostarcza transport mebli oraz delikatnego sprzętu elektronicznego. W Krakowie funkcjonuje wiele firm kompleksowo obsługujących przeprowadzki. Świadczą usługi takie jak przewóz mebli i innych dużych przedmiotów, ale przede wszystkim dostarczają niezbędnych materiałów, pomagających prawidłowo zabezpieczyć przewożone mienie. Oferta kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i zmieniających siedziby biur firm, instytucji. Cenniki dostosowane są do stopnia trudności, zlecanej pracownikom firm, bezpiecznej przeprowadzki.

http://www.przeprowadzki-krakow24.pl/ - 29 Cze 2010

Przeprowadzki Level Up - firma transportowa****

Jeśli czas na zmianę mieszkania, skorzystaj z naszej pomocy! Przeprowadzki Level Up to doświadczona firma transportowa działająca na terenie Warszawy. Oferujemy przewóz drobnych przedmiotów, jak i gabarytów. Możesz na nas liczyć!

http://przeprowadzki-levelup.pl/ - 25 Lip 2018