KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (167)

DHL Polska*****

Witryna polskiego oddziału firmy DHL Worldwide Express. Na stronach można zapoznać się (po polsku i angielsku) z instrukcjami dotyczącymi sposobu korzystania z usług, dostępne są dane kontaktowe oraz omówienie historii firmy. Ponadto można sprawdzić jak przebiega podróż nadanej przesyłki.

http://www.dhl.com.pl/ - 29 Sty 2000

Dyrekcja Okręgu Poczty Lublin*****

Dyrekcja Okręgu Poczty Lublin. Na stronach serwisu znajdują się informacje na temat Dyrekcji i Rejonowych Urzędów Pocztowych, a także wszelkich świadczonych usług.

http://www.poczta.lublin.pl/ - 14 Lut 2000

Poczta Polska*****

Strony oficjalnego serwisu Poczty Polskiej. Strony podzielono na rozdziały: informacje ogólne, usługi pocztowe, kody pocztowe, filatelistyka, nowości, cennik, direct mail, EMS-pocztex, gdzie każdy szczegółowo omawia oddane mu problemy.

http://www.poczta-polska.pl/ - 21 Sty 2000

Poczta Polska*****

Niniejszy serwis Poczty Polskiej informuje o zakresie świadczonych usług kurierskich (regulaminy i cennik, w tym EMS-pocztex), zawiera bazę kodów pocztowych Polski (Książka Kodów Pocztowych), wykaz urzędów pocztowych oraz informacje na temat Centralnego Ośrodka Rozliczeniowego Poczty Polskiej.

http://ns.ppcor.org.pl/ - 29 Cze 2001

Poczta Polska - Rejonowy Urząd Poczty Tarnów*****

Serwis informacyjny prezentuje pełne wiadomości o placówce i zakresie oferowanych usług (regulaminy, cenniki). Ponadto odnośniki do innych stron, Książka Gości.

http://www.poczta-polska.tarnow.pl/ - 21 Sty 2000

Servisco*****

Jedno z największych przedsiębiorstw transportowych działających w Polsce. Serwis omawia dokładnie ofertę transportową, na którą składają się: przesyłki ekspresowe, przesyłki drobnicowe, przesyłki miejskie, zagraniczne a ponadto usługi logistyczne oraz celne.

http://www.servisco.com.pl/ - 21 Sty 2000

SPEDEXPRESS - Przesyłki ekspresowe*****

Firma świadczy usługi transportowe na terenie całego kraju. Przesyłki lokalne. Przesyłki krajowe. Przesyłki międzynarodowe. Przesyłki gabarytowe i wagowe. Tu zapoznasz się z cennikami i regulaminem.

http://www.spedexpress.pl/ - 29 Kwi 2004

Stolica - Messenger Service*****

Witryna firmy kurierskiej Stolica. Na stronach można zapoznać się z informacjami na temat oferty firmy, nowości, przedstawicielstw. Możliwe jest również zamówienie kuriera poprzez sieć.

http://www.stolica.pl/ - 29 Sty 2000

A&K Corporation****

Na stronie informacje o firmie, ofercie, cenach, nadawaniu przesyłek, promocjach...

http://www.ak-corporation.e-n.pl/ - 20 Lut 2002

Anglia Polska - tanie paczki z Anglii do Polski****

Jeśli regularnie wysyłasz paczki z do Anglii lub z Anglii to serwis Anglia Polska jest właśnie dla Ciebie. Z Nami zobaczysz jak łatwo i tanio można wysłać paczkę międzynarodową za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Pomożemy Ci to zorganizować. AngliaPolska.pl to najprawdopodobniej najlepsze i tanie paczki do Polski. Koniecznie nie zwlekaj i wysyłaj z nami paczki z Anglii do Polski. Twoje zadowolenie jest dla nas celem.

http://www.angliapolska.pl/ - 9 Kwi 2016