KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (164)

Usługi kurierskie Paczkers****

Oferuje tanie przesyłki kurierskie, paczka do 30 kg już za 15,99 zł brutto, wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Na wszystkie usługi wystawia fakturę VAT. Oferuje również współpracę we franczyzie.

http://www.paczke.pl/ - 11 Lip 2014

Usługi transportowe, przewóz osób Trans-Bus****

Licencjonowany przewóz osób na terenie kraju i zagranicą.

http://www.trans-bus.pl/ - 27 Paź 2004

Worldcourier****

Witryna firmy spedycyjnej zajmującej się dostarczaniem przesyłek na całym świecie. Informacje o firmie, ofercie i dane teleadresowe.

http://www.worldcourier.pl/ - 26 Wrz 2001

Www.kurier-btl.pl****

Szukasz profesjonalnej firmy kurierskiej, która wyróżnia się spośród swojej konkurencji atrakcyjnymi cenami oraz zapewnia odpowiednie bezpieczeństwo Twojej przesyłki? Serdecznie zapraszamy do wyboru solidnego, rzetelnego kuriera z BTL LOGISTIK. Na co dzień znajdziesz nas w największych miastach w Polsce, w tym m.in. Białymstoku, w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lubinie, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Płocku, Szczecinie, Toruniu, Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu, Włocławku, Zielonej Górze czy Łodzi. Zapewniamy monitorowanie przesyłek, a także dostarczenie wysyłki palet.

http://www.kurier-btl.pl/ - 27 Cze 2017

X-Press Bikers****

Strony kurierskiej firmy rowerowej X-Press Bikers w Warszawie. Dostępne jest omówienie cen, kontaktu, obszaru działalności.

http://www.x-press.com.pl/ - 29 Sty 2000

Zamów taniego kuriera przez internet****

Serwis brokera kurierskiego, który umożliwia wycenę i zamawianie kuriera UPS, DHL oraz FedEx przez internet. Przesyłki kurierskie dla firm oraz osób prywatnych - bez umowy - w cenach nawet 70% niższych od cen standardowych cenników firm kurierskich

http://www.zamow-kuriera.pl/ - 30 Maj 2014

ZarazTeraz.pl - dostawa zamówień z internetu w ten sam dzień****

ZarazTeraz.pl dostarcza produkty zamówione przez internet ze sklepów na terenie Szczecina w ten sam dzień.

http://www.zarazteraz.pl/ - 14 Paź 2015

2AIR Express. Usługi kurierskie, kolportaż ulotek, dystrybucja ulotek.***

Od wielu lat specjalizujemy się w kompleksowych usługach kurierskich i dystrybucji ulotek, druków bezadresowych. Proponujemy Państwu najnowsze rozwiązania logistyczne i informatyczne. Posiadamy własne zaplecze dystrybucji. Świadczymy usługi takie jak: przesyłki kurierskie miejskie / lokalne, przesyłki krajowe, przesyłki międzynarodowe lotnicze, kolportaż, dystrybucja ulotek, druków bezadresowych, usługi reklamowe. Naszą przewagą nad konkurencją jest elastyczność w kontaktach w Klientem oraz w świadczonych usługach. Profesjonalna kadra, jasny cel, zaangażowanie i kreatywność. 2AIR Express. Usługi kurierskie i dystrybucja.

http://www.2air.pl/ - 30 Gru 2009

A R K A - Przesyłki paletowe. Przeprowadzki firm i osób prywatnych. Usługi transportowe***

A R K A - Przesyłki paletowe. Profesjonalne przeprowadzki firm i osób prywatnych. Przeprowadzki, usługi transportowe - Warszawa, kraj, międzynarodowe. Spedycja. Magazynowanie. Logistyka. Przewozy.

http://arka.waw.pl/ - 27 Kwi 2004

Bestexpress - Przesyłki Ekspresowe***

Realizujemy przesyłki na terenie Warszawy i okolic w możliwie krótkim czasie. Przesyłki krajowe. Zamów Kuriera przez Internet.

http://www.bestexpress.pl/ - 18 Cze 2004