KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (167)

ARROWS SERVICE - usługi transportowe i kurierskie****

ARROWS SERVICE specjalizuje się w obsłudze rynku przesyłek miejskich (paczki, koperty). Obsługa rynku przesyłek krajowych możliwa jest dzięki podpisaniu partnerskiej umowy z UPS Polska, w wyniku czego przesyłki klientów firmy docierają do wszystkich zakątków Polski.

http://www.arrows.com.pl/ - 29 Sie 2003

ARTO Logistics - kurier Polska Irlandia****

Firma prowadzi usługi, pozwalające na przesyłanie paczek do różnych krajów. W naszej ofercie dostępny jest kurier realizujący usługi na trasie Polska Irlandia. Dzięki nam możliwe jest szybkie i bezpieczne dostarczanie przesyłek.

http://www.arto-logistics.com/ - 1 Lip 2014

ATrans - przesyłki, paczki i przeprowadzki do i z Anglii****

Firma ATrans świadczy usługi transportowe. Przesyłki, paczki, przeprowadzki, przewóz osób i zwierząt z i do Anglii. Oferta obejmuje także transport nietypowych ładunków.

http://www.atrans-transport.com.pl/ - 15 Paź 2013

Broker usług kurierskich - przesyłki na Tani-kurier.pl****

Na naszej stronie znajdziecie ofertę, przygotowaną przez naszego brokera usług kurierskich. Dzięki rozwiązaniom technologicznym oraz logistycznym możliwe jest za naszym pośrednictwem szybkie i tanie nadawanie danych przesyłek. Zapewniamy sprawną i bezpieczną realizację!

http://www.tani-kurier.pl/ - 8 Maj 2014

Busy do Niemiec, Holandii, Belgii. Przewóz osób i bagażu. Suwałki. Eric Bus.pl****

Firma EricBus oferuje przewóz osób i bagażu na terenie kraju oraz za granice na trasach Polska-Niemcy, Polska-Holandia, Polska-Belgia. Wszystkich klientów odbieramy z pod wskazanego adresu i dowozimy pod wskazany adres za granicą analogicznie w drodze powrotnej. Obsługujemy województwa: warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, pomorskie, zachodnio-pomorskie. Wyjazdy z Polski: wtorek, piątek. Powroty do kraju: środa, sobota.

http://www.ericbus.pl/ - 21 Mar 2015

Ceny kurierów - cennik FedEx****

Sprawdź cennik kuriera FedEx oraz cennik wszystkich kurierów i zamów Online. Nie przepłacaj - oszczędzaj zamawiając kuriera za pomocą pośrednika.

http://www.fedexcennik.pl/ - 27 Sie 2012

CIS Logistics - transport kolejowy z Chin****

Firma CIS Logistics z Poznania specjalizuje się w usługach kurierskich w kraju oraz za granicą. Proponujemy transport kolejowy z Chin, przewóz paczek do Hiszpanii i wiele innych rozwiązań. Z nami możesz być pewny, że przesyłka dotrze na miejsce.

http://cislogistics.pl/ - 25 Lip 2018

Confreight Poland****

Confreight Group jest wyspecjalizowaną, wielooddziałową firmą znana jako konsolidator przesyłek drobnicowych we wszystkich kierunkach świata. Na stronach można zapoznać się z ofertą i działalnością firmy.

http://www.confreight.com.pl/ - 29 Mar 2000

Dyrekcja Okręgu Poczty w Poznaniu****

Dyrekcja Okręgu Poczty w Poznaniu. Na stronach dostępne są wiadomości o usługach w ruchu krajowym i zagranicznym, poczcie kurierskiej, a także cenach.

http://www.poczta.poznan.pl/ - 14 Lut 2000

Eagle Transport - przesyłki i paczki z Anglii do Polski****

Firma zajmuje się przewozem przesyłek i paczek z Anglii do Polski.

http://eagletransport.net.pl/ - 14 Mar 2014