KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (162)

EUROKURIER Sp. z o.o - przesyłki zagraniczne****

Polskie przedsiębiorstwo realizujące szeroki zakres usług w ramach dostarczania przesyłek kurierskich. Firma posiada duże możliwości, jeśli chodzi o współpracę z najbardziej znanymi i cenionymi przewoźnikami tego typu przesyłek. Jest w stanie również zapewnić dostęp do cennika przez stronę internetową. W portalu zamówić można kuriera po odbiór przygotowanej według wskazań przesyłki, a także monitorować dostarczanie paczki.

http://www.eurokurier.pl/ - 13 Kwi 2014

Europaczka - przesyłki, paczki międzynarodowe****

Niezależnie, czy paczka powinna dotrzeć do Niemiec, Francji bądź Hiszpanii - zajmiemy się tym. Oferujemy dostarczenie przesyłek międzynarodowych do wybranych państw w obrębie Unii Europejskiej.

http://www.europaczka.pl/ - 13 Gru 2017

Eurospedycja****

Jesteśmy firmą transportową specjalizującą się w przewozie paczek. Euro Spedycja dostarcza przesyłki standardowe w systemie od drzwi do drzwi. Nasz kurier odbierze przesyłkę bezpośrednio z Państwa domu lub firmy i dowiezie ją pod wskazany adres na terenie całej Europy. Od konkurencji wyróżnia nas to, że zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz terminy dostaw, które nie przekraczają 7 dni roboczych. Oprócz standardowych paczek, przewozimy również paczki o większych gabarytach oraz europalety. Obsługujemy także przeprowadzki na trasie Polska kraje UE.

http://www.eurospedycja.com/ - 17 Mar 2016

Fastpak.pl - tanie przesyłki kurierskie****

Strona internetowa firmy świadczącej profesjonalne usługi kurierskie, mającej siedzibę w Lubsku. Z Fastpak.pl wyślesz tanie przesyłki.

http://www.fastpak.pl/ - 17 Maj 2016

FedEx - usługi kurierskie****

FedEx jest największą na świecie firmą oferującą ekspresowy, lotniczy transport przesyłek. Dostarczamy przesyłki szybko i niezawodnie w jeden lub dwa dni robocze do ponad 220 krajów świata.

http://www.fedex.com/pl/ - 2 Lut 2007

Foxbroker - tanie przesyłki kurierskie****

Profesjonalna firma świadcząca tanie usługi kurierskie. Szybko i rzetelnie dostarczamy przesyłki krajowe.

http://www.foxbroker.pl/ - 2 Lip 2015

GlobBox - usługi kurierskie i paczki do USA, Anglii, Francji****

Strona internetowa firmy kurierskiej, która dostarcza zagraniczne paczki i przesyłki paletowe z Polski do Francji, Anglii, Niemiec, Irlandii, a także do USA. Oferujemy najtańsze usługi międzynarodowe.

http://www.globbox.net/ - 25 Sty 2018

Green Speed Logistics - usługi kurierskie****

Strona internetowa firmy logistycznej Green Speed Logistics. Zapraszamy do skorzystania z usług kurierskich - dostarczamy paczki i inne przesyłki z Polski do Irlandii.

http://www.greenspeed.com.pl/ - 10 Gru 2016

Jak nadać kuriera****

Zamierzasz nadać jakąś przesyłkę dłużycową? Nie wiesz gdzie znaleźć dobrą firmę kurierską? Zapraszamy Cię na nasz portal. Przedstawiamy Ci kilka interesujących propozycji, podpowiemy jak wybrać i nadać kuriera i zaoferujemy korzystne pakiety cenowe. Odwiedź naszą stronę i zobacz jak działamy. Serdecznie zapraszamy.

http://www.kepex.pl/ - 1 Gru 2017

KAZ-Courier - paczki z Anglii do Polski****

W ofercie naszej firmy dostępna jest możliwość przesyłania paczki z Anglii do Polski i odwrotnie. Znajdziecie u nas również realizowany transport rowerów, motocykli, samochodów czy sprzętu. Wykonujemy usługi w zakresie przeprowadzek.

http://www.kaz-courier.com/ - 15 Mar 2014