KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (166)

Green Speed Logistics - usługi kurierskie****

Strona internetowa firmy logistycznej Green Speed Logistics. Zapraszamy do skorzystania z usług kurierskich - dostarczamy paczki i inne przesyłki z Polski do Irlandii.

http://www.greenspeed.com.pl/ - 10 Gru 2016

Jak nadać kuriera****

Zamierzasz nadać jakąś przesyłkę dłużycową? Nie wiesz gdzie znaleźć dobrą firmę kurierską? Zapraszamy Cię na nasz portal. Przedstawiamy Ci kilka interesujących propozycji, podpowiemy jak wybrać i nadać kuriera i zaoferujemy korzystne pakiety cenowe. Odwiedź naszą stronę i zobacz jak działamy. Serdecznie zapraszamy.

http://www.kepex.pl/ - 1 Gru 2017

KAZ-Courier - paczki z Anglii do Polski****

W ofercie naszej firmy dostępna jest możliwość przesyłania paczki z Anglii do Polski i odwrotnie. Znajdziecie u nas również realizowany transport rowerów, motocykli, samochodów czy sprzętu. Wykonujemy usługi w zakresie przeprowadzek.

http://www.kaz-courier.com/ - 15 Mar 2014

Kurier części samochodowych - www.pogotowiepaczkowe.pl****

Dajemy Państwu możliwość szybkiego nadawania przesyłek kurierskich przez prosty panel multimedialny. Na naszym portalu zakładacie Państwo bezpłatnie konto i zamawiacie koperty, paczki lub palety krajowe i międzynarodowe przez najlepsze firmy kurierskie na rynku. Od 20 nadanych paczek miesięcznie uzyskujecie Państwo status stałego klienta i preferencyjne warunki współpracy. Więcej informacji na stronie www.

http://www.pogotowiepaczkowe.pl/ - 29 Sty 2017

Kurier międzynarodowy Polska Anglia Irlandia - ELS przesyłki międzynarodowe****

ELS to kurier międzynarodowy działający na trasach Polska Anglia oraz Polska Irlandia. Oprócz tych kierunków firma obsługuje przesyłki międzynarodowe, krajowe i miejskie na całym świecie. Wszystkie przesyłki kurierskie międzynarodowe i krajowe są doręczane w wyznaczonym czasie - szybko, sprawnie i bezpiecznie.

http://www.elskurier.pl/ - 18 Lis 2011

Kurier Polska - tani kurier międzynarodowy, wysyłka paczek za granicę****

Przedstawiamy serwis internetowy, w którym szybko i tanio zamówicie wysyłkę paczki na terenie Polski oraz za granicę. Kurier Polska to rzetelna obsługa i szybki czas realizacji dostaw. Dowiedz się więcej i wejdź na naszą stronę. Tam również znajdziesz cennik i kalkulator kosztów dostawy.

http://www.kurierpolska24.pl/ - 16 Maj 2017

Lucky Logistic Międzynarodowe Usługi Kurierskie****

Posiadamy 5-letnie doświadczenie w obsłudze kanałów dystrybucyjnych Polska-Niemcy, Polska-Czechy, Polska-Słowacja. Dzięki własnej flocie pojazdów codziennie kursujemy na wskazanych powyżej trasach. Nasze biura operacyjne mieszczą się w Poznaniu, Krakowie oraz w Görlitz w Niemczech. Oferujemy obsługę logistyczną małych firm i dużych sklepów internetowych.

http://luckylogistic.com/ - 22 Lis 2015

Maraton S.C. - Firma kurierska****

Poznańska firma Maraton świadczy usługi kurierskie w całej Polsce. Dostarczają zarówno niewielkie, jak i bardzo duże przesyłki.

http://www.maraton.poznan.pl/ - 18 Sty 2017

Masterlink Express****

Masterlink Express jest firmą świadczącą usługi ekspresowego przewożenia przesyłek w systemach: miejskim, krajowym i międzynarodowym. Dostępne są informacje o działalności firmy, dane kontaktowe, możliwe jest również zamówienie kuriera przez Internet.

http://www.masterlink.com.pl/ - 28 Mar 2003

Microstudio - usługi kurierskie****

Strona internetowa firmy pomagającej w wyszukiwaniu najtańszych przesyłek kurierskich na terenie całej Polski. Cennik na przewóz i dostawę, jak też szczegółowy zakres usług dostępne na stronie.

http://www.tanikurier.eu/ - 2 Paź 2017