KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (167)

Green Speed Logistics - usługi kurierskie****

Strona internetowa firmy logistycznej Green Speed Logistics. Zapraszamy do skorzystania z usług kurierskich - dostarczamy paczki i inne przesyłki z Polski do Irlandii.

http://www.greenspeed.com.pl/ - 10 Gru 2016

Jak nadać kuriera****

Zamierzasz nadać jakąś przesyłkę dłużycową? Nie wiesz gdzie znaleźć dobrą firmę kurierską? Zapraszamy Cię na nasz portal. Przedstawiamy Ci kilka interesujących propozycji, podpowiemy jak wybrać i nadać kuriera i zaoferujemy korzystne pakiety cenowe. Odwiedź naszą stronę i zobacz jak działamy. Serdecznie zapraszamy.

http://www.kepex.pl/ - 1 Gru 2017

KAZ-Courier - paczki z Anglii do Polski****

W ofercie naszej firmy dostępna jest możliwość przesyłania paczki z Anglii do Polski i odwrotnie. Znajdziecie u nas również realizowany transport rowerów, motocykli, samochodów czy sprzętu. Wykonujemy usługi w zakresie przeprowadzek.

http://www.kaz-courier.com/ - 15 Mar 2014

Kurier części samochodowych - www.pogotowiepaczkowe.pl****

Dajemy Państwu możliwość szybkiego nadawania przesyłek kurierskich przez prosty panel multimedialny. Na naszym portalu zakładacie Państwo bezpłatnie konto i zamawiacie koperty, paczki lub palety krajowe i międzynarodowe przez najlepsze firmy kurierskie na rynku. Od 20 nadanych paczek miesięcznie uzyskujecie Państwo status stałego klienta i preferencyjne warunki współpracy. Więcej informacji na stronie www.

http://www.pogotowiepaczkowe.pl/ - 29 Sty 2017

Kurier międzynarodowy Polska Anglia Irlandia - ELS przesyłki międzynarodowe****

ELS to kurier międzynarodowy działający na trasach Polska Anglia oraz Polska Irlandia. Oprócz tych kierunków firma obsługuje przesyłki międzynarodowe, krajowe i miejskie na całym świecie. Wszystkie przesyłki kurierskie międzynarodowe i krajowe są doręczane w wyznaczonym czasie - szybko, sprawnie i bezpiecznie.

http://www.elskurier.pl/ - 18 Lis 2011

Kurier Polska - tani kurier międzynarodowy, wysyłka paczek za granicę****

Przedstawiamy serwis internetowy, w którym szybko i tanio zamówicie wysyłkę paczki na terenie Polski oraz za granicę. Kurier Polska to rzetelna obsługa i szybki czas realizacji dostaw. Dowiedz się więcej i wejdź na naszą stronę. Tam również znajdziesz cennik i kalkulator kosztów dostawy.

http://www.kurierpolska24.pl/ - 16 Maj 2017

Lucky Logistic Międzynarodowe Usługi Kurierskie****

Posiadamy 5-letnie doświadczenie w obsłudze kanałów dystrybucyjnych Polska-Niemcy, Polska-Czechy, Polska-Słowacja. Dzięki własnej flocie pojazdów codziennie kursujemy na wskazanych powyżej trasach. Nasze biura operacyjne mieszczą się w Poznaniu, Krakowie oraz w Görlitz w Niemczech. Oferujemy obsługę logistyczną małych firm i dużych sklepów internetowych.

http://luckylogistic.com/ - 22 Lis 2015

Mail Boxes Etc. 005 - przesyłki międzynarodowe i krajowe****

Strona internetowa firmy Mail Boxes Wtc. 005, oferującej usługi kurierskie krajowe oraz międzynarodowe. Na życzenie klienta dostępne są dodatkowe opcje, takie jak chociażby ubezpieczenie przesyłki, potwierdzenie odbioru czy opłaty za pobraniem.

http://www.kurierkrakow.com/ - 24 Sie 2018

Maraton S.C. - Firma kurierska****

Poznańska firma Maraton świadczy usługi kurierskie w całej Polsce. Dostarczają zarówno niewielkie, jak i bardzo duże przesyłki.

http://www.maraton.poznan.pl/ - 18 Sty 2017

Masterlink Express****

Masterlink Express jest firmą świadczącą usługi ekspresowego przewożenia przesyłek w systemach: miejskim, krajowym i międzynarodowym. Dostępne są informacje o działalności firmy, dane kontaktowe, możliwe jest również zamówienie kuriera przez Internet.

http://www.masterlink.com.pl/ - 28 Mar 2003