KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (161)

Kurier części samochodowych - www.pogotowiepaczkowe.pl****

Dajemy Państwu możliwość szybkiego nadawania przesyłek kurierskich przez prosty panel multimedialny. Na naszym portalu zakładacie Państwo bezpłatnie konto i zamawiacie koperty, paczki lub palety krajowe i międzynarodowe przez najlepsze firmy kurierskie na rynku. Od 20 nadanych paczek miesięcznie uzyskujecie Państwo status stałego klienta i preferencyjne warunki współpracy. Więcej informacji na stronie www.

http://www.pogotowiepaczkowe.pl/ - 29 Sty 2017

Kurier międzynarodowy Polska Anglia Irlandia - ELS przesyłki międzynarodowe****

ELS to kurier międzynarodowy działający na trasach Polska Anglia oraz Polska Irlandia. Oprócz tych kierunków firma obsługuje przesyłki międzynarodowe, krajowe i miejskie na całym świecie. Wszystkie przesyłki kurierskie międzynarodowe i krajowe są doręczane w wyznaczonym czasie - szybko, sprawnie i bezpiecznie.

http://www.elskurier.pl/ - 18 Lis 2011

Kurier Polska - tani kurier międzynarodowy, wysyłka paczek za granicę****

Przedstawiamy serwis internetowy, w którym szybko i tanio zamówicie wysyłkę paczki na terenie Polski oraz za granicę. Kurier Polska to rzetelna obsługa i szybki czas realizacji dostaw. Dowiedz się więcej i wejdź na naszą stronę. Tam również znajdziesz cennik i kalkulator kosztów dostawy.

http://www.kurierpolska24.pl/ - 16 Maj 2017

Lucky Logistic Międzynarodowe Usługi Kurierskie****

Posiadamy 5-letnie doświadczenie w obsłudze kanałów dystrybucyjnych Polska-Niemcy, Polska-Czechy, Polska-Słowacja. Dzięki własnej flocie pojazdów codziennie kursujemy na wskazanych powyżej trasach. Nasze biura operacyjne mieszczą się w Poznaniu, Krakowie oraz w Görlitz w Niemczech. Oferujemy obsługę logistyczną małych firm i dużych sklepów internetowych.

http://luckylogistic.com/ - 22 Lis 2015

Maraton S.C. - Firma kurierska****

Poznańska firma Maraton świadczy usługi kurierskie w całej Polsce. Dostarczają zarówno niewielkie, jak i bardzo duże przesyłki.

http://www.maraton.poznan.pl/ - 18 Sty 2017

Masterlink Express****

Masterlink Express jest firmą świadczącą usługi ekspresowego przewożenia przesyłek w systemach: miejskim, krajowym i międzynarodowym. Dostępne są informacje o działalności firmy, dane kontaktowe, możliwe jest również zamówienie kuriera przez Internet.

http://www.masterlink.com.pl/ - 28 Mar 2003

Microstudio - usługi kurierskie****

Strona internetowa firmy pomagającej w wyszukiwaniu najtańszych przesyłek kurierskich na terenie całej Polski. Cennik na przewóz i dostawę, jak też szczegółowy zakres usług dostępne na stronie.

http://www.tanikurier.eu/ - 2 Paź 2017

Monika Bus Sp. z o.o. - tanie paczki, busy i przeprowadzki do Anglii****

Firma działająca w branży transportowej, oferująca takie usługi, jak przeprowadzki i przewozy (busy) z Polski do Anglii. Z naszą pomocą można też nadać tanie paczki oraz przesyłki kurierskie.

http://www.monikabus.com/ - 10 Lis 2015

NJ Kurier - paczki i przesyłki międzynarodowe do Niemiec, Anglii****

Firma obsługująca wysyłki zagraniczne. Oferta obejmuje przede wszystkim paczki do Anglii i Niemiec. Kurierzy dostarczają przesyłki międzynarodowe w systemie door-to-door.

http://www.paczka.fsl24.pl/ - 13 Sty 2015

OBox - paczki z i do Polski - www.obox.pl****

Paczki z i do Polski, tanie przesyłki kurierskie – tylko 22 ₤, 27 € lub 110 PLN, sprawdź www.obox.pl – międzynarodowe usługi kurierskie - żadnych ukrytych kosztów - profesjonalna obsługa - pełna kontrola zleceń - atrakcyjne stawki - szybko - bezpiecznie - zaufany kurier - transport od drzwi do drzwi - Anglia, Szkocja, Walia, Niemcy, Holandia, Włochy, Dania i inne kraje

http://www.obox.pl/ - 14 Lis 2012