KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (167)

Microstudio - usługi kurierskie****

Strona internetowa firmy pomagającej w wyszukiwaniu najtańszych przesyłek kurierskich na terenie całej Polski. Cennik na przewóz i dostawę, jak też szczegółowy zakres usług dostępne na stronie.

http://www.tanikurier.eu/ - 2 Paź 2017

Monika Bus Sp. z o.o. - tanie paczki, busy i przeprowadzki do Anglii****

Firma działająca w branży transportowej, oferująca takie usługi, jak przeprowadzki i przewozy (busy) z Polski do Anglii. Z naszą pomocą można też nadać tanie paczki oraz przesyłki kurierskie.

http://www.monikabus.com/ - 10 Lis 2015

NJ Kurier - paczki i przesyłki międzynarodowe do Niemiec, Anglii****

Firma obsługująca wysyłki zagraniczne. Oferta obejmuje przede wszystkim paczki do Anglii i Niemiec. Kurierzy dostarczają przesyłki międzynarodowe w systemie door-to-door.

http://www.paczka.fsl24.pl/ - 13 Sty 2015

OBox - paczki z i do Polski - www.obox.pl****

Paczki z i do Polski, tanie przesyłki kurierskie – tylko 22 ₤, 27 € lub 110 PLN, sprawdź www.obox.pl – międzynarodowe usługi kurierskie - żadnych ukrytych kosztów - profesjonalna obsługa - pełna kontrola zleceń - atrakcyjne stawki - szybko - bezpiecznie - zaufany kurier - transport od drzwi do drzwi - Anglia, Szkocja, Walia, Niemcy, Holandia, Włochy, Dania i inne kraje

http://www.obox.pl/ - 14 Lis 2012

Ocs.pl****

Kurierzy OCS są zawsze do Państwa dyspozycji. Należymy do międzynarodowej grupy OCS ANA Group i naszym klientom zapewniamy szybkie, bezpieczne przewozy mienia krajowo i zagranicznie transportem drogowym i lotniczym. Przyjmujemy paczki, palety, gabaryty, materiały ADR/DGR, przesyłki farmaceutyczne i biologiczne. Dodatkowo nasza firma prowadzi sprzedaż suchego lodu. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

http://www.ocs.pl/ - 21 Lut 2015

Paczka do Austrii****

Na rynku usług kurierskich działamy jako przewoźnik oraz broker już od 2010 roku. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną. Mimo młodego wieku firmy, posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku logistycznym. W naszej ofercie można znaleźć rozwiązania dla przedsiębiorstw oraz dla osób indywidualnych. Nasi klienci bardzo szybko przekonają się o tym, iż jesteśmy najlepsi. Zapraszamy oraz polecamy z całego serca.

http://www.eurohermes.pl/ - 17 Lip 2013

Paczka na czas - międzynarodowe i krajowe przesyłki kurierskie****

W zakresie oferty firmy Paczka na czas znajdują się międzynarodowe i krajowe usługi kurierskie. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa umieszczona została szczegółowa instrukcja dotycząca tego, jak należy nadać przesyłkę.

http://www.paczkanaczas.eu/ - 18 Lip 2017

PaczkaKurierska.pl - przesyłki kurierskie paczki palety kurier Polska****

PaczkaKurierska.pl to serwis za pomocą którego zlecisz wysykę lub odbiór przesyłek kurierskich. Wysyłaj z nami przesyłki, palety i paczki kurierskie. Palety i paczki wysyłamy szybko, rzetelnie, z zaufaniem, ekspresowo i najtaniej czyli PaczkaKurierska.pl. W ofercie czołowe firmy kurierskie w Polsce. Szybki zwrot pobrania oraz doskonała usługa kurierska to u nas standard.

http://paczkakurierska.pl/ - 20 Maj 2013

Paczki i przeprowadzki Polska-Anglia - ATrans****

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie paczki, przewożone przez naszych kurierów. Realizowane są u nas również przeprowadzki Polska-Anglia. Nasze samochody pozwalają na przetransportowanie wielkogabarytowych przedmiotów.

http://www.atrans-paczki.pl/ - 8 Lut 2014

Paczki z Anglii do Polski****

Kurier na Wyspy to przesyłki kurierskie w konkurencyjnych cenach na Wyspy Brytyjskie. Oferujemy paczki Polska Irlandia, paczki z Anglii do Polski oraz przesyłki do Anglii. Tanio i pewnie: z gwarancją jakości oraz ubezpieczeniem.

http://www.kuriernawyspy.pl/ - 16 Sie 2010