KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Spedycja i transport > przesyłki kurierskie (161)

Ocs.pl****

Kurierzy OCS są zawsze do Państwa dyspozycji. Należymy do międzynarodowej grupy OCS ANA Group i naszym klientom zapewniamy szybkie, bezpieczne przewozy mienia krajowo i zagranicznie transportem drogowym i lotniczym. Przyjmujemy paczki, palety, gabaryty, materiały ADR/DGR, przesyłki farmaceutyczne i biologiczne. Dodatkowo nasza firma prowadzi sprzedaż suchego lodu. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

http://www.ocs.pl/ - 21 Lut 2015

Paczka do Austrii****

Na rynku usług kurierskich działamy jako przewoźnik oraz broker już od 2010 roku. Jesteśmy niewielką firmą rodzinną. Mimo młodego wieku firmy, posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku logistycznym. W naszej ofercie można znaleźć rozwiązania dla przedsiębiorstw oraz dla osób indywidualnych. Nasi klienci bardzo szybko przekonają się o tym, iż jesteśmy najlepsi. Zapraszamy oraz polecamy z całego serca.

http://www.eurohermes.pl/ - 17 Lip 2013

Paczka na czas - międzynarodowe i krajowe przesyłki kurierskie****

W zakresie oferty firmy Paczka na czas znajdują się międzynarodowe i krajowe usługi kurierskie. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa umieszczona została szczegółowa instrukcja dotycząca tego, jak należy nadać przesyłkę.

http://www.paczkanaczas.eu/ - 18 Lip 2017

PaczkaKurierska.pl - przesyłki kurierskie paczki palety kurier Polska****

PaczkaKurierska.pl to serwis za pomocą którego zlecisz wysykę lub odbiór przesyłek kurierskich. Wysyłaj z nami przesyłki, palety i paczki kurierskie. Palety i paczki wysyłamy szybko, rzetelnie, z zaufaniem, ekspresowo i najtaniej czyli PaczkaKurierska.pl. W ofercie czołowe firmy kurierskie w Polsce. Szybki zwrot pobrania oraz doskonała usługa kurierska to u nas standard.

http://paczkakurierska.pl/ - 20 Maj 2013

Paczki i przeprowadzki Polska-Anglia - ATrans****

W ramach świadczonych przez nas usług znajdziecie paczki, przewożone przez naszych kurierów. Realizowane są u nas również przeprowadzki Polska-Anglia. Nasze samochody pozwalają na przetransportowanie wielkogabarytowych przedmiotów.

http://www.atrans-paczki.pl/ - 8 Lut 2014

Paczki z Anglii do Polski****

Kurier na Wyspy to przesyłki kurierskie w konkurencyjnych cenach na Wyspy Brytyjskie. Oferujemy paczki Polska Irlandia, paczki z Anglii do Polski oraz przesyłki do Anglii. Tanio i pewnie: z gwarancją jakości oraz ubezpieczeniem.

http://www.kuriernawyspy.pl/ - 16 Sie 2010

Paqnek - tanie przesyłki kurierskie online, dla firm, platforma, wysyłka palet****

Na stronie internetowej można się zapoznać z ofertą, a także skorzystać z usług firmy Paqnek. Obejmuje ona nadawanie tanich przesyłek kurierskich online, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Wysyłane są również palety poprzez platformę.

http://www.paqnek.pl/ - 18 Lis 2017

PolFast - Paczki zagraniczne****

Firma PolFast oferuje wysyłkę kurierem firmy UPS. W ofercie są przesyłki krajowe i zagraniczne. PolFast jest jednym z najtańszych kurierów na rynku. Wysoka jakość świadczonych usług zapewnia firma UPS.

http://www.polfast.pl/ - 11 Sie 2011

Polonijne Biuro Podróży - Voyages Baltique****

Strona polonijnego Biura Podróży z Montrealu specjalizującego się w podróżach, transporcie z Kanady do Polski i odwrotnie. Na stronie też porady dla osób przekraczających granice Kanady.

http://www.voyagesbaltique.com/ - 9 Paź 2001

Porównywarka kurierów****

Nasza porównywarka usług kurierskich to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią mądrze oszczędzać. Dzięki nam wybierzesz najlepszego i najtańszego kuriera, porównasz ofertę poszczególnych firm oraz postawisz na profesjonalizm. Wyróżnia nas zaangażowanie, najwyższa jakość usług, troska o każdego klienta oraz doświadczenie. Zapewniamy zadowolenie oraz satysfakcję z naszych usług. Stawiamy na oszczędność czasu oraz pieniędzy. Zaufaj nam już dziś i przekonaj się, że warto. Zapraszamy do współpracy!

http://www.znajdzkuriera.pl/ - 29 Lut 2016